مطالب آموزشی
Google Web Message یکی از ویژگی های گوشی های اندرویدی کاربران ایرانی است

Google Web Message یکی از ویژگی های گوشی های اندرویدی کاربران ایرانی است

درست است که ما بیشتر از شبکه های اجتماعی مانند WhatsApp و Telegram برای ارسال پیام ، تماس صوتی یا تماس تصویری استفاده می کنیم ، اما همچنان به سرویس ارسال و دریافت پیامک تلفن همراه برای پیامک بانکی ، تأیید رمز ورود ، تأیید سفارش و غیره نیاز داریم. فکر کرده اند که اگر این سرویس مانند WhatsApp و Telegram به رایانه یا سیستم لپ تاپ متصل باشد ، چقدر در انجام کارها م effectiveثر است !! به همین دلیل ، ما می خواهیم سرویس وب پیام پیام Google را به شما معرفی کنیم که اخیراً در سرویس Android برای کاربران ایرانی فعال شده است.

Google Web Messaging چیست؟

سرویس سرویس پیام پیام Google اخیراً برای کاربران ایرانی در تلفنهای Android فعال شده است ، بنابراین فقط می توانید جعبه پیام کوتاه تلفن همراه را از طریق سیستم دسترسی به اینترنت و رایانه علامت بزنید.

با سرویس پیام رسانی وب می توانید از رایانه خود برای ارسال پیامک استفاده کنید. این نسخه رایانه ای همه چیز را در جعبه پیام کوتاه تلفن همراه نشان می دهد ، توانایی ارسال پیام های صوتی ، توانایی ارسال و دریافت پیام های متنی را دارد. به زبان ساده ، صندوق ورودی تلفن همراه شما با این سرویس به رایانه شما متصل می شود.

سرویس پیام رسانی وب را فعال کنید

بنابراین برای استفاده از پیام رسانی وب چه کاری باید انجام دهیم؟ اول از همه ، شما باید سیستم عامل تلفن Android را بر اساس آخرین نسخه به روز کنید. سپس در صندوق ورودی ، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و Messages for web را انتخاب کنید تا صفحه زیر باز شود.

پیام وب Google

صفحه رایانه نیز به صفحه می رود پیام برای وب با اسکن QR ، کد صندوق ورودی تلفن همراه خود را به رایانه وصل کنید. اکنون می توانید از طریق رایانه به جعبه پیامک تلفن دسترسی پیدا کنید ، پیام ها را به راحتی ارسال و دریافت کنید و دیگر نیازی به استفاده مداوم از تلفن همراه خود ندارید.

سرویس پیام رسانی وب را فعال کنید

به یاد داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی ، دستگاه همراه و رایانه شما باید به اینترنت متصل باشد و قطعاً اگر اتصال اینترنت قطع شود ، رایانه از تلفن همراه جدا می شود.

موارد استفاده از نسخه پیام رسان وب

اولین ویژگی سرویس پیام رسان وب ارسال و دریافت پیام کوتاه است. با استفاده از این سرویس می توانید پیامک و عکس های با کیفیت و وضوح بالا برای مخاطبان خود ارسال کنید. فقط به یاد داشته باشید که برای ارسال پیام متنی از تلفن خود ، باید به اینترنت متصل باشید و از طریق اتصال تلفن همراه و رایانه خود شروع به ارسال پیام کنید.

ویژگی دوم ارسال پیام کوتاه ، تماس و بررسی پیام های صوتی پس از اتصال به Google (بدون فعال کردن ویژگی های چت). در این حالت ، شما هنوز هم می توانید از تلفن همراه خود استفاده کنید یا حتی تماس بگیرید ، تمام پیام های خود را با رایانه بررسی کنید و در صورت خاموش بودن تلفن همراه ، همچنان به پیام های متنی خود دسترسی داشته باشید.

استفاده های ویژه از پیام رسانی وب

از نسخه پیام رسان وب استفاده کنیداگر حساب Google خود را با استفاده از Google Messaging غیرفعال کنید ، اطلاعات شخصی شما نیز از نسخه وب حذف و از بین می رود. این اطلاعات شامل پیامک ، پیام صوتی و سابقه پیام است ، اما سابقه تماس در تلفن باقی می ماند.

علاوه بر این ، اگر تلفن همراه خاموش یا دور از دسترس باشد ، دیگر نمی توانید از طریق رایانه پیام ارسال و دریافت کنید.

همچنین در نسخه وب ، ویژگی های گپ فعال نیستند.

به عنوان نکته آخر ، به یاد داشته باشید که برای نسخه پیام رسان وب ، باید از مرورگرهای Google Chrome ، Firefox ، Microsoft edge یا Safari استفاده کنید.

ویژگی های چت چیست؟

ویژگی های چتدر این مقاله چندین بار با عبارت Chat Features روبرو شده اید ، بنابراین بیایید با هم نگاهی به مفهوم آن بیندازیم. ویژگی های گپ از ویژگی های خاص سیستم پیام رسانی است که شامل موارد زیر است:

  • نمایش هنگام تایپ طرف مقابل تایپ است
  • پیام خوانده شده توسط طرف مقابل را نشان دهید
  • امکان ارسال پیام کوتاه با اینترنت همراه و سیستم Wi-Fi
  • امکان به اشتراک گذاری پرونده ها و تصاویر با وضوح بالا

نتیجه

تاکنون با سیستم Google Web Messaging آشنا شده ایم تا بتوانیم تلفن های همراه و رایانه ها را برای بررسی پیام های متنی و پیام کوتاه متصل کنیم. با استفاده از این سرویس که اخیراً برای کاربران اندرویدی ایرانی فعال شده است ، صندوق ورودی تلفن همراه خود را به سیستم محل کار یا لپ تاپ شخصی متصل کنید و تا روشن شدن تلفن همراه به آن مراجعه نکنید و مدیریت پیام ها را از همان رایانه شروع کنید سیستم.

اگر تجربه استفاده از پیام رسان وب را دارید ، آن را با مخاطبان وبلاگ پیام کوتاه ملی خود به اشتراک بگذارید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد این فعال سازی ، برای ما بنویسید.

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *