مطالب آموزشی
چرا نرم افزار انبارداری به سیستم پیامکی نیاز دارد؟

چرا نرم افزار انبارداری به سیستم پیامکی نیاز دارد؟

انبارداری قسمت مهمی از لجستیک کالا است که تقریباً هزینه بر است. برای مدیریت دقیق این هزینه ها و کنترل محصولات ، شرکت ها و انبارداران از نرم افزارهای انبارداری استفاده می کنند.

از نرم افزار انبارداری برای کاهش هزینه های جمع آوری استفاده می شود. آنها در تأمین کالاها در زمان مناسب نقش مهمی دارند که تأثیر مستقیمی بر درآمد شرکت دارد. به همین دلیل است که هر مشاغلی که دارای یک شرکت بزرگ و یک انبار بزرگ باشد به این نرم افزارها نیاز دارد.

اگر این پست را می خوانید ، باید در زمینه تولید و توزیع کالا ، انبارداری و خدمات مرتبط فعالیت داشته باشید. بنابراین شما باید با خدمات پیام کوتاه نیز آشنا شوید زیرا من می خواهم در مورد مزایای اتصال نرم افزار ذخیره سازی به پنل پیام کوتاه صحبت کنم. این هم هزینه های ذخیره سازی را کاهش می دهد و هم سرعت کار را افزایش می دهد.

نرم افزار انبارداری

اول از همه ، ما می خواهیم با مهمترین نرم افزار ذخیره سازی که احتمالاً استفاده می کنید آشنا شویم. اگر هنوز یک انباردار سنتی هستید ، بد نیست با برنامه های زیر آشنا شوید تا در زیر در مورد مزایای آنها صحبت کنیم:

 • نرم افزار انبارداری
 • وعده داده شده نرم افزار ذخیره سازی سفته
 • نرم افزار انبارداری فرداد
 • نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب (محل کار) انبارهای مالیران
 • نرم افزار انبار منطق
 • نرم افزار مدیریت انبار و درخواست انبار
 • نرم افزار ذخیره سازی آسان
 • نرم افزار انبارداری سرمایه
 • نرم افزار انبار اخوان
 • نرم افزار انبار و نگهداری نیلرام
 • نرم افزار انبارداری Qiyas ، نرم افزار انبارداری آنلاین
 • نرم افزار انبار و حسابداری انبار ماهفا
 • نرم افزار ذخیره سازی جامع کاکتوس
 • نرم افزار ذخیره سازی پیشرفته رویال
 • نرم افزار انبارداری آنالوگ
 • نرم افزار حسابداری انبار ماهان

مزایای نرم افزار انبارداری

در قسمت دوم ، ما می خواهیم در مورد مزایای نرم افزار صحبت کنیم. این برنامه ها برای محاسبات مالی ، زمان بندی کالاها و کالاهای موجود در انبار استفاده می شود. آنها فرآیند تولید و فروش محصولات را آسان می کنند ، کالاهای مختلف را دسته بندی می کنند و نمایش می دهند. در اینجا برخی دیگر از مزایای این نرم افزارها آورده شده است:

 • معرفی محصول بر اساس تعداد به همراه مشخصات کد محصول ، نوع و واحد اندازه گیری
 • آدرس آدرس محصول را برای جستجوی سریعتر و دسترسی مشخص کنید
 • کد عددی و حروف الفبا را برای محصول به صورت عددی و حروف الفبا تعریف کنید
 • کدگذاری خودکار کالاهای جدید
 • معرفی انبار کالاهای نامحدود
 • موجودی کالا را شناسایی و پرس و جو کنید
 • تعریف واحدهای اندازه گیری
 • فهرست نویسی محصولات و تهیه اکسل با بارکد
 • پیش نمایش چاپ کالا و موجودی کالا توسط کاربر را مشاهده کنید
 • چندین کاربر با دسترسی متفاوت به ویژگی های نرم افزار را تعریف کنید
 • عملکرد کاربران به طور همزمان در محیط برنامه
 • کاربر برای هر محصول یادداشت برداری می کند
 • گروهی از افراد مانند تحویل کنندگان و دریافت کنندگان را معرفی کنید
 • تخفیف روی قیمت نهایی را محاسبه کنید
 • برای بررسی موجودی کالا و سهولت موجودی کالا ، شناسه محصول را تعریف کنید

کار آسان می شود!

ابزار بلوغ برای پنل انبار پیام کوتاهحال ممکن است بگویید موارد بالا به روش سنتی انجام می شود و نیازی به استفاده از نرم افزار انبارداری نیست. هدف اصلی نرم افزار انبارداری ثبت دقیق و رسمی جابجایی کالا و موجودی کالاهای آن است. دسترسی آسان به گزارشگری دقیق ، کنترل و نظارت بر جابجایی کالا با این روش به راحتی امکان پذیر است.

انبار هر شرکت یا کارخانه تأثیر مستقیمی در تولید و توزیع ، خرید و فروش محصولات مجموعه دارد. انتخاب نرم افزار مناسب نه تنها محاسبات و انبارداری را ساده می کند ، بلکه در سود شرکت نیز تأثیر بسزایی دارد. نرم افزار انبارداری نه تنها ورود و خروج کالا را ثبت می کند ، بلکه انبارداری را نیز کنترل می کند. در نتیجه با نصب و استفاده از آن ، انبار کارخانه ، شرکت یا سازمان از دقت ، سرعت کار و کیفیت بیشتری برخوردار می شود. خطاهای کمتری در گزارش و ثبت اطلاعات وجود خواهد داشت.

یکی از کارهای وقت گیر در بخش انبارداری انبارداری است. با نرم افزاری که در ادامه معرفی خواهیم کرد ، نه تنها انبارداری بلکه فرآیندهای دیگر نیز ساده و خودکار هستند.نرم افزار انبارداری

یکپارچگی اطلاعات انبار

از دیگر مزایای نرم افزار انبارداری ، یکپارچگی اطلاعات است. تمام موجودی در این نرم افزارها ثبت شده و اطلاعات جدید توسط مدیر مربوطه در آن بارگیری می شود.

به این ترتیب موجودی کالاها به خوبی کنترل می شود. در صورت عدم عرضه کالاها ، اخطارهای لازم به صورت اعلان برای شخص ارسال می شود و این امر از سفارش مجدد و تقاضای بیش از حد جلوگیری می کند.

با کمک نرم افزار ، ثبت و ضبط انبار راحت تر است. انبارداری دیگر فقط به فرد و نیروی انسانی متکی نیست. اطلاعات انبار به سرعت برای مدیران مربوطه جمع آوری و آماده می شود. به عبارت دیگر ، طبقه بندی کالاها و اطلاعات مربوط به آن به سرعت و بدون اسناد و مدارک در اختیار سازمان قرار می گیرد. سرانجام ، و مهمتر از همه ، گزارشگری مالی با دقت زیادی انجام می شود.

اکنون که با این مزایا آشنا شدیم ، وقت آن رسیده است که به سوال اصلی یعنی اتصال این برنامه ها به پنل پیام کوتاه پاسخ دهیم!

پنل پیام کوتاه چیست؟

اول از همه ، بیایید با سیستم پیام کوتاه آشنا شویم.

سیستم ارسال پیام یا پیام کوتاه یک نرم افزار آنلاین و تحت وب است که برای مدیریت پیام های پیامکی استفاده می شود. اکنون اگر از پنل استفاده می کنید ، می توانید تمام محاسبات نرم افزار و موارد فوق را برای کاربران ، مدیران ، کارمندان و کارمندان پیام کوتاه کنید.

نرم افزار انبارداری را به سیستم پیام کوتاه متصل کنید

حال که با مزایا و کاربردهای نرم افزار ذخیره سازی آشنا شدید ، بیایید به مهمترین س ،ال یعنی اتصال نرم افزار ذخیره سازی به سیستم پیام کوتاه پاسخ دهیم. در اینجا مهمترین موارد استفاده از پنل پیام کوتاه در انبارداری آورده شده است:

بلوغ ارسال

ابزار بلوغ برای پنل پیام کوتاه انباربلوغ یکی از مفیدترین ابزارهای صفحه پیام کوتاه برای فروشگاه داران است. اگر به یاد داشته باشید ، گفتیم که گزارشگری مالی ، انبارداری ، موجودی کالا و عرضه کالاها بخشی از کاربردهای نرم افزار انبارداری است. در مدیریت انبار ، بسیاری از محاسبات برنامه خاص خود را دارند ، به عنوان مثال ، پایان سال مالی یا پایان فصل زمان انجام برخی محاسبات است. به همین دلیل ماژول سررسید مورد استفاده برای ارسال به موقع یکی از مزایای مثبت اتصال نرم افزار انبارداری به سیستم پیام کوتاه است.

با استفاده از ماژول ، یادآوری های لازم در زمان مقرر انجام می شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پنل پیام کوتاه را برای زمانی که می خواهید تنظیم کنید. پس از راه اندازی پنل ، هر پیامی که در زمان مناسب ارسال شود ، به طور خودکار برای مخاطبی که مشخص کرده اید ارسال می شود.

ارسال پیوند محاسبات

گفتیم که نرم افزار انبارداری محاسبات مهم مالی را انجام می دهد. در صورت استفاده از اتصال به سامانه پیامکی ، به راحتی می توانید این محاسبات و گردش مالی را برای مدیران مربوطه ارسال کنید.

برای این مزیت خاص ، شما باید گردش مالی را در یک سیستم عامل خاص بارگذاری کنید و سپس پیوند را از طریق خط 3000 یا 50004 برای افراد مرتبط ارسال کنید ، که می تواند پیوندها را ارسال کند. اکنون اطلاعات شما سریعتر و بدون اتلاف وقت است و افراد مربوطه به سادگی آنها در جریان این گردش مالی هستند.

ارسال موجودی

نرم افزار انبارداریبا نرم افزار انبارداری می توانید موجودی کالا را برای افراد مربوطه ارسال کنید. البته به یاد داشته باشید که پنل شما باید یک دفترچه تلفن مخاطبان خاص داشته باشد ، به این معنی که افراد مرتبط با هر بخش در دفترچه تلفن خود ذخیره می شوند.

به عنوان مثال ، می توانید دفترچه تلفن یک حسابدار برای محاسبات مالی ، دفترچه تلفن مدیران برای پیام های ضروری و حتی دفترچه تلفن برای تأمین کنندگان انبار داشته باشید. به این ترتیب ، هر پیام را برای گروه مناسب ارسال کنید.

اتصال نرم افزار انبار به سیستم پیام کوتاه تقریباً برای ارسال موجودی ضروری است. به این ترتیب ، تأمین کنندگان سازمان شما به سرعت از موجودی کالا مطلع می شوند و بدون اتلاف وقت برای تهیه محصولات جدید و ضروری ، با شما هماهنگی می کنند.

ارتباط آسان

بخش مهمی از انبارداری برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان مربوطه است. حال نقش سیستم پیام کوتاه چیست؟ بگذارید یک مثال ساده برای شما بزنم.

فرض کنید محصولی دارید که باید زمان تحویل ، نام و آدرس تحویل دهنده ، نام گیرنده ، شماره فاکتور ، شناسه محصول و … را به مدیر انبار مربوطه ارسال کنید تا اطلاعات لازم به طور خودکار در سند انبار ثبت شود. می توانید این اطلاعات لازم را با پنل پیام کوتاه انجام دهید تا کلیه موارد گفته شده را در قالب پیام کوتاه برای مدیر انبار یا حتی مشتری ارسال کنید.

خدمات وب

سرویس وب پیامکیسرویس های وب همان چیزی است که شما برای تسهیل کار به آن نیاز دارید و سیستم پیام کوتاه شما را فراهم می کند. چه وب سایت داشته باشید و چه فقط می خواهید از خدمات نرم افزاری انبارداری استفاده کنید ، به یک سرویس وب نیاز دارید.

به همین دلیل باید برای پنل پیام کوتاه اقدام کنید. پس از دریافت سیستم ، آن را به نرم افزاری که استفاده می کنید متصل کرده و پیامک ارسال کنید.

سامانه پیام کوتاه ملی

تاکنون در مورد مزایای استفاده از نرم افزار ذخیره سازی و لزوم اتصال آن به سیستم پیام کوتاه به طور مختصر و مفید صحبت کردیم. اما به عنوان یک پیشنهاد برای استفاده از سیستم ، می خواهم شما را با پیام کوتاه ملی آشنا کنم.

سیستم پیام کوتاه ملی با نرم افزار حسابداری و انبارداری سازگار است. با خرید پنل پیام کوتاه و فعال سازی آن ، نرم افزار خود را به پنل پیامکی مجهز کرده اید و می توانید از ویژگی های آن استفاده کنید.

تیم پشتیبانی و مشاوره همچنین در هر روز هفته به سوالات شما پاسخ خواهند داد و در صورت بروز نقص در سیستم پیام رسان پیگیری خواهند کرد. سپس برای دریافت پنل در صفحه اصلی پیام کوتاه ملی ثبت نام کنید. پس از ثبت مشخصات ، همکاران با شما تماس می گیرند و به س questionsالات شما در مورد پنل پاسخ می دهند تا در صورت نیاز به این سیستم ، شما را بهتر راهنمایی کنند.

نتیجه
نرم افزار انبارداری

تاکنون با نرم افزارهای انبارداری به خوبی آشنا شده ایم. ما درباره مزایایی مانند کاهش هزینه های انبار و نگهداری ، دسترسی به اطلاعات محصول در هر زمان و تداوم اطلاعات برای اقدامات مالی اطلاعات کسب کردیم. ما بر سیستم سازی فرآیند انبارداری ، یکپارچه سازی اطلاعات تأکید زیادی داریم و به همین دلیل استفاده از نرم افزارهای مختلف را پیشنهاد کردیم.

استفاده از همان نرم افزار ذخیره سازی و اتصال به سیستم پیام کوتاه روند کار را برای شما آسان و سریع می کند. اگر هنوز احساس می کنید که در زمینه استفاده از سامانه های پیامکی به مشاوره نیاز دارید ، می توانید در پایان این متن برای ما نامه بنویسید یا برای راهنمایی همکاران من با شماره 02163404 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *