مطالب آموزشی
پیوند اینستاگرام ، واتس اپ ، تلگرام و شماره تماس را به صورت پیامک ارسال کنید

پیوند اینستاگرام ، واتس اپ ، تلگرام و شماره تماس را به صورت پیامک ارسال کنید

اینستاگرام در بین ما ایرانیان آنقدر محبوب شده است که برخی از مشاغل ماهانه ده ها میلیون نفر از این راه درآمد دارند! بسیاری از این مشاغل دارای وب سایت هستند و به فروشگاه های آنلاین مشهور تبدیل شده اند.
البته کسب درآمد و دیده شدن در اینستاگرام یا حتی رتبه بندی سایت در اولین نتایج گوگل کار چندان آسانی نیست و کاربر باید برای تبلیغات هزینه و زمان صرف کند. بنابراین راه های شما برای دستیابی به این موفقیت چیست؟! یکی از این روش ها پیوند را به صورت پیامک ارسال کنید این بدان معناست که می توانید فقط با یک پیام کوتاه ساده فالوورها را جذب کنید که به دلیل هزینه کم ممکن است به هیچ وجه قابل مشاهده نباشند. چگونه می توانید ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید.

پیامک پیوندی چیست؟

تا کنون برای همه ما پیامک های پیوندی ارسال شده است که یک مثال ساده آن پیام کوتاه فاکتور قبض تلفن همراه است که کاربر را برای پرداخت به درگاه بانکی هدایت می کند.
حال این سال مطرح می شود که چرا ارسال پیوند در پیام کوتاه در بین مشاغل بسیار متداول شده است و بیش از 70 درصد از مشتریان پیامک ملی مایل به ارسال پیامک با پیوند برای مشتریان خود هستند؟

ارسال پیوندها در پیامک چه کاربردهایی دارد؟

خوب حالا یک سوال مهم! ارسال پیوندها در پیامک چه فایده ای دارد یا مثلاً اگر کاربر سایتی ندارد ، آیا باز هم به این ویژگی نیاز دارد؟ اجازه دهید نگاهی سریع به موارد استفاده و نحوه ارسال پیامک های پیوندی بیندازیم.

فراخوانی برای اقدام

مسیر خرید همان مسیری است که مشتری پس از آشنایی با شما و محصولات شما طی می کند تا در نهایت بر روی دکمه خرید محصول کلیک کند. این آشنایی می تواند با جستجو در گوگل ، اینستاگرام یا از طریق همان پیامک پیوندی اتفاق بیفتد. در نتیجه ، به عنوان یک تجارت ، باید آن را تا حد امکان برای مشتریان خود روان و روان کنید تا تمایل بیشتری برای خرید داشته باشند.

یکی از راههای ساده سازی مسیر خرید ، ارسال پیوند به صورت پیامکی است. برای عینی تر و ملموس تر شدن موضوع ، از شما می خواهم دو پیامک زیر را برای مقایسه در نظر بگیرید:

تخفیف داغ همچنان ادامه دارد!
تابستان امسال ، اشتراک 3 ماهه فیلیمو را با 50 درصد تخفیف (فقط 49 هزار تومان در ماه) خریداری کنید!
filimo.com/r/drp

بزرگترین حراج در پایان فصل تابستان آغاز شد!

تا 65. + 50 هزار تومان تخفیف بیشتر
برای سفارش اول بالای 250 هزار تومان

بهترین مارک های لباس ، کیف ، کفش ، لوازم جانبی و لوازم آرایشی

به نظر شما کدام پیامک شانس بیشتری برای دیده شدن دارد تا مخاطب را ترغیب به خرید یا حداقل نگاه به محصولات کند؟
به یاد داشته باشید که مشتری به دنبال یک میان وعده آماده است ، بنابراین بعید است که آدرس شما را در اینترنت جستجو کند و به شما مراجعه کند. بنابراین با ارسال پیامک پیوندی به مشتری یک لیموزین ارسال کنید تا بتواند با راحتی و آسایش کامل به خرید برود!

پیوند اینستاگرام را به صورت پیامک ارسال کنید

ارسال پیوند اینستاگرامدر مقدمه ، کمی در مورد اینستاگرام و راه های افزایش فالوور صحبت کردم. مگر اینکه مخاطب از قبل با کار شما آشنا باشد ، بعید است که شما را در صفحه اینستاگرام شما پیدا کند. بنابراین شما باید ابتکار عمل را بپذیرید و با هزینه ای معقول ، پیامک های پیوندی برای یافتن صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام خود برای مشتری ارسال کنید. خدا را چگونه دیدید ، شاید او از محتوا و محصولات تولیدی شما استقبال کرد و پیرو شما شد!

اگر کسب و کار شما دارای صفحه اینستاگرام است ، از این قالب برای ارسال پیوندها به صورت پیامکی استفاده کنید:

https://instagram.com/melipayamak

با این فرمت ، پیوند به رنگ آبی ارسال می شود و می توان روی آن کلیک کرد و گیرنده هدایت می شود که بلافاصله پس از دریافت پیامک صفحه شما را بررسی کند. مثال زیر به خوبی نشان می دهد:

فروش فوق العاده را شروع کنید
مغازه دکتر
هودی ، ژاکت و ژاکت 239،000 تومان
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/set_dr

پیوند واتس اپ را در پیامک قرار دهید

بسیاری از مشاغل نیز کانال های تلگرامی و واتس اپ برای فروش و تبلیغ محصولات خود دارند. قابلیت ارسال پیوند در پیامک به کاربران این امکان را می دهد که آدرس های تلگرام و واتس اپ را ارسال کنند تا بتوانند به راحتی مشتریان خود را متقاعد کنند که به گروه بپیوندند و خرید کنند.

برای ارسال پیوند در WhatsApp باید از آدرس wa.me/98 استفاده کنید و در انتهای پیوند ، شماره تلفن حساب خود را بدون 0 ، یعنی در فرم wa.me/989032341897 وارد کنید. پیامک زیر را مشاهده کنید:

* مشتری عزیز موسسه آلمیدا و گروه اقلیم *
برای دریافت تخفیف 3 تا 30 میلیون تومان

* افتتاح حساب بین المللی
* ویزای دانشجویی
* اقامت در پرتغال
*ثبت شرکت
پیام مستقیم واتس اپ: wa.me/989032341897

پیوند تلگرام را به صورت پیامک ارسال کنید

برای پیوند تلگرام نیز باید از فرمت https://t.me/ با شناسه کانال استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر آدرس کانال melipayamak است ، آدرس را به عنوان وارد کنید https://t.me//melipayamak وارد.

اخذ گذرنامه + تابعیت ترکیه با خرید ملک
گروه آریوگروپ

مشاوره در تلگرام:
https://t.me//ariogroup

پیوند را به شماره تماس پیامک ارسال کنید

برای ارسال تلفن به عنوان پیوندی که کاربر می تواند بلافاصله روی آن کلیک کند ، باید شماره تلفن مورد نظر را به همراه پیش شماره شهر یا تلفن همراه ، با فرمت انگلیسی و یک خط فاصله ، نقطه ، کاما یا هر علامت نقطه گذاری دیگر را در متن وارد کنید.

دقیقاً مشابه مثال بالا ؛ با این کار شماره مورد نظر به عنوان پیوندی با قابلیت کلیک روی گوشی نمایش داده می شود. اما اگر بخواهیم آدرس سایت خود را ارسال کنیم ، باید از چه فرمت استفاده کنیم؟

پیوند سایت را در پیامک قرار دهیدارسال پیامک در پیوند

مهمترین قابلیت ارسال پیوند در پیامک جهت ارسال آدرس سایت است. اگر می خواهید سایت خود را در قالب قابل کلیک ارسال کنید ، باید آن را به صورت https://melipayamak.com بنویسید. البته گاهی آدرس سایت آنقدر طولانی است که فضای زیادی را در متن پیامک اشغال می کند و برای نوشتن متن به شما شخصیت های بیشتری می دهد. برای مثال ، توجه کنید که پیوند چقدر کوتاه و خوب است:

بیم لایک بسته نیست!
در تعطیلات کرونا بیمه نباشید. خرید آنلاین بیمه از بیمه مانند با پاداش نقدی:
https://bmlk.ir/cv

خب حالا راه حل چیست؟ استفاده از کوتاه کننده پیوند به شما امکان می دهد حتی طولانی ترین پیوندها را کوتاه کنید. اما برای کوتاه کردن لینک چه سایت هایی را توصیه می کنیم؟

کوتاه کننده پیوند B2n برای پیامک

استفاده از کوتاه کننده های پیوند ، هم پیوند مورد نظر را کوتاه می کند و هم می توانید آمار پیوند مورد نظر خود را مشاهده کنید. برای کوتاه کردن لینک از طریق سایت b2n.ir وارد صفحه اصلی سایت شوید و روی پیوند مورد نظر خود در همان صفحه اصلی کلیک کنید. روی “گزینه” کلیک کنیدکوتاه کنید“این بدان معناست که هر زمان که می خواهید یک تبلیغ یا کمپین گسترده اجرا کنید ، دقیقاً بدانید چند نفر پس از خواندن این پیام متنی روی پیوند شما کلیک کرده اند. از این طریق می توانید تجزیه و تحلیل خوبی از پیام خود داشته باشید.

مادر: سلام عزیزم

منتظرم ، بیا؟

تاشو رایگان

ذخیره:

b2n.ir/ سلام

پیوند پیام کوتاه را با yun.ir کوتاه کنید.

دومین سایت پرطرفدار کوتاه کننده پیوندهای سایت یون است. در صفحه اصلی این سایت نیز می توانید پیوند مورد نظر خود را وارد کرده و با انتخاب گزینه “کوتاه کنید“یک پیوند مختصر و کوتاه داشته باشید. به این ترتیب ، پس از هر کمپین یا اجرای تبلیغات ، می توانید آمار کلیک را تجزیه و تحلیل و بررسی کنید.

خوب ، اکنون که می دانید چگونه پیوند را کوتاه کنید ، حتما به جذابیت متن توجه کنید. با استفاده از کوتاه کننده پیوند مناسب ، به راحتی می توانید به بالای پیوندهای خود برسید تا کوتاه ، مرتب و آماده ارسال شوند.

لینک دانلود را در پیامک قرار دهید

اگر برنامه ، کتاب درسی یا فایل صوتی دارید که آماده بارگیری است ، حتماً پیوند را به مخاطب ارسال کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

هایپر مارکت آنلاین “پدر”
برنامه را بارگیری کنید:
pedarpesar.com

پیشنهاد می کنم اطلاعات تماس ، از جمله شماره تلفن همراه یا ایمیل خود را با ارسال پیامک انبوه و ارسال کتاب آنلاین در مشاغل خود یا هر چیز دیگری که می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید ، دریافت کنید. با استفاده از این سرنخ ، می توانید کمپین های تبلیغاتی زیادی را در آینده راه اندازی کنید و مخاطبان را همیشه درگیر برند خود کنید.

نحوه ارسال پیوند تکمیل فرم در پیامک

با ارسال پیامک پیوندی ، می توانید پیوندهای فرم هایی مانند ثبت نام و نظرسنجی ها را مستقیماً برای کاربران خود ارسال کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری برای سایت کسب کنید و آمار مشارکت مخاطبان را افزایش دهید.

حقوق شما در 1400 چقدر افزایش می یابد؟
در نظر سنجی افزایش دستمزد Job Vision 1400 شرکت کنید و یک گزارش جامع در ابتدای سال جدید به صورت رایگان دریافت کنید:
http://urly.ir/3KOqL

به صفحه محصول برویدداستان ممنوعیت ارسال لینک چیست؟

زمستان سال 1998 بود که خبر ممنوعیت اعلام شد پیوند را به صورت پیامک ارسال کنید برای همه پیامک ارسال شد. تا کنون ، همه کاربران ، اعم از حقیقی یا حقوقی ، می توانند پیوندها را از همه خطوط بدون هیچ گونه مشکل و محدودیت ارسال کنند.

پس از پیدا شدن کلاهبرداری های فیشینگ پیامکی و افزایش تعداد شاکیان در دادگاه های کشور ، برخی از اپراتورها ارسال پیوندها را به طور معمول ممنوع کردند. حال ، اگر می خواهید پیوندی را به صورت پیامک ارسال کنید ، باید آن را از خطوطی مانند 50001 ، 1000 ارسال کنید ، باید درخواست خود را به طور رسمی ارسال کرده و مدارک مورد نیاز را برای شروع کار به آنها ارسال کنید.
در مورد اپراتورهای 2000 و 021 ، خوشبختانه این مسئله با بلیط حل می شود ، یعنی با تنظیم متن پیامک و تیک زدن آن برای بررسی توسط اپراتور. اگر مشکلی وجود نداشته باشد ، کار شما به سرعت پردازش می شود و می توانید پیام های متنی خود را ارسال کنید. اپراتورهای 50004 و 3000 هیچ مشکلی در ارسال لینک ندارند، بنابراین کاربر می تواند به راحتی با استفاده از این خط پیامک پیوندی را برای همه مشتریان ارسال کند.

خلاصه ارسال پیوند با پیامک

خوب ، ما تا به حال مقاله ارسال کننده پیوند و تمام دانگ و فنگ شویی آن را بررسی کرده ایم. وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و به سراغ کار خود بروید.

برای استفاده از این خدمات ، با 02163404 تماس بگیرید یا در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا برای راهنمایی بیشتر و آماده سازی پنل با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *