مطالب آموزشی
پیامک یادآوری قسطی + مزایا و آموزش کامل نحوه ارسال پیامک

پیامک یادآوری قسطی + مزایا و آموزش کامل نحوه ارسال پیامک

هر کدام از ما چند قرار مهم را فراموش کردیم؟ با توجه به زندگی پر استرس ، چقدر باید انتظار داشته باشیم که چیزی را فراموش نکنیم؟! هزاران نمونه از این قبیل نشان می دهد که زندگی ما باعث شده است که خیلی چیزها را فراموش کنیم. حال تصور کنید که این فراموشی ها به موارد مهمی مانند تاریخ چک یا پرداخت اقساط برسد!

این فراموشی ها برای هیچ یک از ما نتیجه دلپذیری ندارد ، بنابراین باید کسی باشد که این موارد مهم را به ما یادآوری کند. به عنوان مثال ، با بانک تماس بگیرید و بگویید فردا نوبت شماست که اقساط خود را پرداخت کنید! اما در اینجا یک مسئله جدید دیگر وجود دارد! بانک ، دفتر بیمه یا فروشگاه اینترنتی که شرایط خرید اقساطی را دارد باید چند نفر را استخدام کند تا به هزاران تماس تلفنی که روزانه و هفتگی به مردم یادآوری می کند بیایند و اقساط آنها را بپردازید؟ از طرفی قیمت گوشی چقدر است؟ اگر کسی به تلفن خود پاسخ ندهد ، مشکل ما حتی بیشتر خواهد شد.

اما راه حل این مشکل چیست؟

پنل پیامکی چیست؟

سیستم پیامک نرم افزار آنلاین و وب برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به زبان ساده ، این نرم افزار با رابط کاربری فارسی ، به زبان ساده و بسیار آسان ، به شما این امکان را می دهد که در صورت داشتن کسب و کار به راحتی با ارسال پیام تبلیغ کنید. دریافت پیام از گیرنده و مدیریت مجموع این پیام های ارسال شده و دریافت شده.

پنل پیامک دارای بخشهای مختلفی برای ارسال پیام است و یادآوری پیامک تنها یکی از این بخشها است. این ابزار در اکثر تابلوها موجود است ، اما در این مقاله ما بر اساس پیامک های پرداخت اقساطی عمل می کنیم سیستم پیام کوتاه ملی ما برای شما توضیح می دهیم.

انواع ابزارها برای حفظ و تعامل با مشتری

ارسال پیام به موقعدر قسمتی از ابزار ویژه پنل ملی پیامک ماژول هایی وجود دارد که برای حفظ و تعامل با مشتری استفاده می شود. به عنوان مثال ، از این قسمت ، می توانید پیام تبریک تولد را برای کاربر ارسال کنید یا در قسمت قرار ملاقات برای او زمان ملاقات تعیین کنید. خلاصه ای از هر شغلی که دارید ، در این قسمت ابزارهای ویژه ای دارید که تعامل شما با مشتریان را آسان می کند.

اما در قسمت دوم ، راه حل طلایی این مقاله این است تسلیم به موقع حسرسیم. هر پیامی که می خواهید وارد کنید بهترین زمان و در فرم بطور خودکار می توانید آن را در بخش ارسال به موقع برای مشتری ارسال کنید. مانند پیام زیر:

خانم نگین سلطانی اطلاع می دهد که سررسید خرید اقساطی ششم شما 25/5/1400 است ، لطفاً پس از ورود به سایت از طریق مشخصات کاربر در پیوند زیر ، قسط خود را پرداخت کنید. با تشکر از باشگاه به صورت اقساط
www.ghesticlub.com/Profile.php

ارسال یادآوری اقساط با پیامک

در این بخش ، جدول زمانی را به ماژول یا همان ابزار ارسال کنید پیامک منقضی شد برای ارسال پیام یادآوری قسط دسترسی خواهید داشت.

بیایید مراحل ارسال یادآوری پیامک را مرحله به مرحله طی کنیم. در قسمت ارسال به موقع ، نماد دریافت پیامک را مشاهده می کنید. روی آن کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

در فیلم آموزشی در زیر می توانید تمام این مراحل را به صورت تصویری مشاهده کنید:

در صفحه دریافت پیامک ، روی ارسال جدید کلیک کنید تا به قسمت بعدی هدایت شوید. اکنون مطابق فرمی که در زیر برای شما آماده کرده ام ، تمام فیلدهای مربوطه را پر کنید:

پیامک رسید

  • پیامک رسیدعنواندر این قسمت ، باید از عنوان خاصی برای پیام ارسال شده استفاده کنید تا بتوان آنها را به راحتی در قسمت مدیریت پیام دسته بندی کرد. به یاد داشته باشید که این عنوان در متن ارسال شده برای گیرنده ارسال نمی شود و شما فقط خودتان آن را مشاهده می کنید
  • شماره فرستندهاگر چند خط دارید ، خطی را که می خواهید از طریق آن به گیرنده پیام ارسال کنید انتخاب کنید.
  • در بخشی از پیامک گزینه ارسال فلش را مشاهده خواهید کرد ، در صورت انتخاب آن ، پیام به صورت پیامک فلش ارسال می شود ، اما در حال حاضر امکان ارسال پیام فلش وجود ندارد. پس آن گزینه را انتخاب نکنید!
  • پیامکدر این قسمت بهتر است متن پیامک را تا 70 کاراکتر بنویسید. اما اگر بیش از 70 کاراکتر بنویسید ، پیام شما هزینه بیشتری خواهد داشت.
  • گیرنده هادر این بخش ، 4 روش برای وارد کردن یک شماره دارید. شماره تماس را در Excel یا فایل متنی مطابقت دهید فایل نمونه در سایت بارگذاری کنید.
  • همچنین می توانید اعداد زیر را در کادر پایین وارد کنید.
  • اگر قبلاً شماره های خود را ذخیره کرده اید ، دفترچه تلفن را انتخاب کرده و گروه تماس خود را از همان قسمت انتخاب کنید.

زمان ارسال پیام را فراموش نکنید!

اکنون به قسمت مهم ارسال پیام یادآوری قسط ، یعنی تعیین زمان ارسال می رسیم. در اینجا تمام جزئیات مربوط به پنل را مشخص می کنید تا پیام شما به طور خودکار ارسال شود.

ابتدا تاریخ اولین پست را مشخص کنید. به عنوان مثال ، اگر امروز مشتری از فروشگاه آنلاین شما اقساطی خرید می کند و باید ماه آینده اولین قسط را بپردازد ، آن تاریخ را به عنوان اولین زمان تحویل انتخاب کرده و به قسمت بعدی بروید.

زمان ارسال پیامک یادآوری فوری

در تکرار ارسال ، می توانید برای پنل مشخص کنید که کدام پیامک روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه به گیرنده ارسال می شود. به عنوان مثال ، اگر خریدار ماهانه اقساط خود را پرداخت می کند ، گزینه ماهانه روی پنل را انتخاب کنید تا هر ماه یک پیامک به او یادآوری شود که قسط را به او یادآوری می کند.

تاریخ پایان را برای گزینه بعدی انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر قسط 12 ماهه است ، سال دقیق سال آینده را به عنوان تاریخ انقضا انتخاب کنید.

در نهایت ، باید زمان ارسال پیام را مشخص کنید. معمولاً به کاربران توصیه می شود زمان ارسال پیامک را از ساعت 8 صبح تا 8 شب انتخاب کنند تا هم کاربر را به خاطر بسپارند و هم مزاحم او نشوند. پس از انتخاب ساعت ، روی ثبت نام کلیک کرده و به مرحله بعدی بروید.

مزایای پیامک یادآوری اقساطی

حال ممکن است برخی از کاربران بپرسند چرا از شبکه های اجتماعی به جای پنل پیامکی استفاده نمی کنید؟! برای پاسخ به این س let’sال ، بیایید با مزایای ارسال پیامک یادآوری پیامک آشنا شویم:

امنیت بالا و حفاظت از اطلاعات کاربران

امنیت کاربر برای ارسال پیامک یادآوری قسطدر پیامک یادآوری قسط شماره اول امنیت است. بگذارید ساده بگویم. اگر قسطی از فروشگاه شما خریداری کنم ، ممکن است بخواهید گروهی را در شبکه های اجتماعی راه اندازی کنید تا به شما یادآوری شود که باید اقساطی را پرداخت کنید ، اما من نمی خواهم دیگران شماره من را داشته باشند. با فرض اینکه فروشگاه شما گروهی را در WhatsApp اجرا می کند و هر ماه تاریخ پرداخت اقساط را به شما یادآوری می شود. علاوه بر شماره شخصی ، بسیاری از کاربران ممکن است مایل نباشند خریدها ، پرداخت اقساطی و خریدهای بعدی به دیگران اطلاع داده شود.

راحتی مشتری را دست کم نگیرید!

مسئله دوم راحتی کاربر است. ممکن است بسیاری از اطرافیان ما از فضای مجازی استفاده کنند ، اما هنوز بسیاری هستند که اصلاً رابطه خوبی با شبکه های اجتماعی و گروه های چت در تلگرام و واتس اپ ندارند. شاید حتی پیام یادآوری شما در حجم عظیمی از چت های آنها گم شود.

بنابراین به جای بهانه جویی ، امروز یکبار به فناوری اعتماد کنید و با یک کلیک به مشتری یادآوری کنید که بیاید و اقساط را به موقع پرداخت کند.

بازاریابی دهان به دهان

اکنون ، با ارسال پیامک با یادآوری قسط ، علاوه بر سرعت بالای کار و هزینه بسیار بسیار کمتر ، لیست مشتریان آیا می دانید چه زمانی آنها از فروشگاه شما چه چیزی خریدند؟! این لیست در واقع مشتریان وفادار شما هستند و می تواند در بازاریابی و مشتری مداری کسب و کار شما مفید باشد. این بدان معناست که اگر امروز پایگاه مشتری دارید ، در آینده نزدیک تأثیر آن را در افزایش درآمد و تعداد مشتریان خود مشاهده خواهید کرد.

پیامک یادآوری اقساطبگذارید ساده بگویم. اگر امروز از شما اقساطی بخرم و از کیفیت کار راضی باشم ، تاریخ پرداخت اقساط را به من اطلاع دهید و حساب و کتابم را ایمن نگه دارید ، رضایت من منجر به بازاریابی دهان به دهان فروشگاه شما می شود. یعنی فروشگاه شما را به دوستانم معرفی می کنم. دوستان من شما را به دوستان خود توصیه می کنند و این زنجیره بزرگ و بزرگتر می شود بازی برد-برد این کار برای مشتری و خودتان ساده خواهد بود

از نتایج مثبت پنل استفاده کنید!

نتیجه ارسال پیامک با یادآوری قسطاکنون که می دانید پیام کوتاه یادآور قسط اصلی شما است ، هزینه زیادی ندارد و خیلی سریع به دست همه خریداران می رسد ، به دنبال رضایت مشتری است و نوعی تبلیغات است ، چرا از این ویژگی مثبت استفاده نکنید؟

وقتی سایر مزایای تبلیغاتی پنل مانند ارسال انبوه ، کد تخفیف و تشویق مشتری به خرید بیشتر ، ارسال پیام به مشاغل خاص و غیره را به مزایای فوق اضافه می کنیم ، شکی نیست که می توانید همین حالا با 02163404 تماس بگیرید و درخواست کنید پنل پیامک را بدهید. یک روش جدید بازاریابی و تبلیغاتی را یکجا شروع کنید و دیگر نگران پرداخت اقساط به صدها مشتری نباشید که ممکن است آن را فراموش کنند و به هیچ وجه آن را به خودشان وارد نکنند.

پیامک یادآوری قسطی + مزایا و آموزش کامل نحوه ارسال پیامک

به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید؟ پیامک ملی به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *