مطالب آموزشی
پیامک های مالی را از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد ارسال کنید

پیامک های مالی را از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد ارسال کنید

حقوق و دستمزد یکی از اصلی ترین هزینه های عملیاتی شرکت ها و البته سهم کارکنان در تولید است. این هزینه که توسط نرم افزار حقوق و دستمزد محاسبه می شود ، همیشه توسط تیم حسابداری اندازه گیری ، کنترل ، تحلیل و ثبت می شود.

حال ممکن است بپرسید آیا آنها با کمک نرم افزار حقوق را محاسبه می کنند؟ باید بگویم بله ، به خصوص اگر شرکت یا سازمان کارمندان زیادی داشته باشد ، محاسبه حقوق هر شخص بدون نرم افزار آسان نیست. حسابداران واحد حسابداری هزینه ها نیز دستمزد نیروی کار را به طور دقیق محاسبه می کنند. پرداخت به موقع و اصولی حقوق منجر به ایجاد رابطه مطلوب بین کارگران و کارمندان با کارفرما می شود. از طرف دیگر ، این محاسبات مالی باید برای برخی از کارکنان هر سازمان یا شرکتی ارسال شود.

ساده ترین راه برای ارسال این محاسبات ، پنل پیام کوتاه است. در ادامه می خواهیم به طور مفصل درباره ارسال پیام های مهم مالی از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

سیستم حقوق و دستمزد چیست؟

قبل از شروع صحبت در مورد نرم افزار حقوق و دستمزد ، می خواهیم کمی در مورد این سیستم صحبت کنیم. اول از همه ، این اسناد هستند که اولویت دارند.

اسناد حقوق و دستمزد باید به صورت منسجم و اصولی تهیه و دسته بندی شود. این اسناد در هر سازمان یا شرکتی بسیار ارزشمند است. همچنین برای برقراری ارتباط با مراجع قانونی مانند اداره بیمه ، اداره کار و رفاه کارمندان و دارایی ها و مالیات باید به دقت مراقبت شوند.
حقوق و دستمزد مجموعه ای یکپارچه از داده ها و مشارکت کارمندان و کارگران در تولید و خدمات هر سازمان است که به اطلاعات حقوق و دستمزد تبدیل می شود.
این داده ها شامل نام و نام خانوادگی ، شماره پرسنل یا شماره بیمه ثبت شده در دفترچه و سازمان تأمین اجتماعی ، ساعت حضور و غیاب کارکنان ، روزهای کاری ، نرخ دستمزد ساعتی و روزانه بسته به نوع کار و اضافه کار است.

سرانجام ، خوب است بدانید که این قانون شرکت ها و م institutionsسسات را ملزم کرده است تا اطلاعات مالی و حقوقی از جمله تعداد کارمندان ، حقوق ، مزایا و غیره را به دستگاه های اجرایی مانند وزارت دارایی برای تعیین و جمع آوری مالیات حقوق و سازمان تأمین اجتماعی برای دریافت بیمه ، ارسال کنید.

با توجه به موارد فوق ، شما باید نیاز به استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد را درک کنید. یک سیستم منظم ، اصولی و دقیق برای ثبت و گزارش اطلاعات مالی برای موسسات ضروری است.

محاسبه حقوق

مهمترین کاربرد نرم افزار حقوق و دستمزد محاسبه پرداخت های نیروی کار است. پرداخت یا همان حقوق کل پرداختی به نیروی کار براساس عملکرد ساعتی ، روزانه ، هفتگی و ماهانه است. هر نیروی کار مبالغ دیگری را علاوه بر حقوق وزارت کار براساس ساعت حضور ، فروش یا خدمات خاص دریافت می کند.

نرم افزار علاوه بر حقوق ، مبالغ دیگری مانند اضافه کاری ، اضافه کار ، هزینه های مأموریت ، کمک هزینه سفر ، هزینه استخدام ، کمک هزینه مسکن و غذا ، کمک هزینه فرزندان و خانواده ، پاداش پایان سال ، مرخصی بازخرید ، هزینه های کارآموزی ، مزایای غیرنقدی وجود دارد. مانند اتومبیل و همچنین محاسبه مسکن و ..

پنل پیام کوتاه چیست؟

پنل پیام کوتاه برای نرم افزار حقوق و دستمزداکنون که با عملکرد نرم افزار حقوق و دستمزد آشنا شدیم ، موضوع اصلی ارسال پیام های متنی است. برای ارسال پیامک ، قبل از هر چیز باید پنل پیامکی داشته باشید. اگر با ایمیل کار کرده اید و از بازاریابی ایمیلی اطلاع دارید ، احتمالاً نام بازاریابی پیامکی را شنیده اید.

SMS panel ابزاری تحت وب است که فضای ساده ای برای ارسال و دریافت پیام کوتاه دارد. این ابزار دارای قابلیت هایی برای اطلاع رسانی و تبلیغات است که فقط برخی از موارد زیر است:

  • بانک یک شماره جامع است و طبق طبقه بندی شهر و اصناف کشور طبقه بندی می شود
  • امکان اتصال به برنامه های وب با استفاده از سرویس وب پیامکی (مانند نرم افزار حسابداری هلو)
  • گزارش دقیق برای پیام های متنی ارسال شده و دریافت شده و پیام های متنی که به گیرنده نرسیده است
  • سادگی رابط کاربری برای استفاده از ویژگی های مختلف پنل
  • هزینه و تعرفه مناسب
  • امکان ارسال پیام بر اساس نقشه
  • امکان ارسال لینک با استفاده از خطوط 3000 و 50004

ارسال پیام کوتاه از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد

تا کنون ، ما با استفاده از پنل پیام کوتاه آشنا شده ایم و همچنین در مورد نرم افزار حقوق و دستمزد اطلاعات داریم. حال به س mainال اصلی مقاله ، نحوه ارسال پیام کوتاه از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد برگردید.

با اتصال نرم افزار نرم افزار حقوق و دستمزد به پنل پیام کوتاه ، تیم حسابداری از مزایای مختلفی برخوردار می شود که در ادامه این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

پیام های زمان دار ارسال کنید

کاربرد پنل پیام کوتاهاولین استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد ارسال پیام های زمان دار است. یادآوری اقساط وام یا تسویه ، پیام های اعلان حقوق و دستمزد ، جوایز یا پیام های عیدی در برخی از مواقع سال بیشترین موارد استفاده شده از این نرم افزارهای حقوقی و مالی است.

ارسال یک پیام کوتاه به کارمندان بسیار وقت گیر و پرهزینه است. اگر سازمان نیروی کار زیادی داشته باشد ، این صورتهای مالی مدت زیادی طول می کشد. از طرف دیگر ، برخی از کاربران دریافت پیام های متنی تبلیغاتی را مسدود کرده اند ، یعنی در لیست سیاه ارتباطات راه دور قرار دارند. اینجاست که باید از سرویس وب پیامکی استفاده کنید.

اگر توانایی اتصال به سرویس های وب را دارند ، نرم افزار آنلاین می تواند با ارسال پیام های اعلان به همه کارمندان دسترسی پیدا کند.

پیامک رسید حقوقی ارسال کنید

دومین کاربرد نرم افزار حقوق و دستمزد ارسال فیش حقوقی برای نیروی کار است. برای ارسال فیش حقوقی برای یک مرد ، می توانید پیام را نیز شخصی سازی کنید ، یعنی آن را با نام و نام خانوادگی برای گیرنده ارسال کنید.

* آقای ساعتی کارمند محترم بخش تبلیغات *
مبلغ 37199،550 حقوق بهمن واریز شد

خطوط اختصاصی

نرم افزار حقوق و دستمزدقبل از سفارش به پنل برای ارسال پیام متنی از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد ، باید کمی در مورد خطوط مختلف بدانید. این خطوط ویژه را بر اساس سیستم پیامکی ملی در ادامه توضیح خواهم داد.

همانطور که از اپراتورهای خط مختلف با شماره های مختلف خطوط تلفن همراه را خریداری می کنید ، در سیستم پیام کوتاه ملی 5 اپراتور برای ارسال و دریافت پیامک شما وجود دارد. بسته به ویژگی های هر خط ، کاربر می تواند یکی از این خطوط را خریداری کند. هر یک از خطوط 1000.2000 ، 3000.5000 و 021 به یکی از اپراتورهای پیامکی اختصاص داده شده است که در ادامه ویژگی های آن را معرفی خواهم کرد.

خطوط مخصوص اپراتور 1000

اگر می خواهید از اپراتورهای قدیمی برای ارسال پیام کوتاه از نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده کنید ، پیشوند 1000 را پیشنهاد می کنم.

1000 خط در ارسال پیام سرعت بالایی دارند و هزینه تمدید سالانه وجود ندارد. گزارش دقیق پس از ارسال ارائه می دهد. تعرفه مناسبی دارد و برای خطی که تعداد کمی دارد بسیار گران نیست.

خطوط اختصاصی اپراتور 2000

خط 2000 یکی از گرانترین خطوط با هزینه تجدید سالانه است. این خط گزارش دقیق بعد از هر سال را ارائه می دهد و شما می توانید خط انتخابی خود را با شماره هایی که دوست دارید سفارش دهید. علاوه بر این ، این سرشماری هزینه پیام های دریافتی را برمی گرداند و سرعت بالایی در ارسال پیام دارد.

اپراتور 3000 خط اختصاص داده شده

اگر می خواهید پیام های پیوندی را با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد برای کاربران ارسال کنید ، به 3000 خط نیاز دارید. 3000 خط از جمله خطوط قدیمی هستند و قیمت خوبی دارند. آنها نیازی به تمدید سالانه و بازپرداخت هزینه پیام های دریافت نشده توسط شرکت مخابرات ندارند.

اگر برنامه شما به گونه ای است که مجبورید برخی محاسبات مالی را در سیستم عامل بارگذاری کرده و برای کاربران ارسال کنید ، ارائه 3000 خط به دلیل توانایی ارسال لینک توصیه می شود.

خطوط اختصاصی اپراتور 50001

خط 50001 تعرفه مناسبی برای ارسال پیام از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد دارد. همچنین می توانید 3000 خط را با انتخاب رقم سفارشی کنید.

نرم افزار حقوق و دستمزدهزینه ثبت نام 50001 خط مناسب است. سرعت ارسال بالایی دارد و پس از ارسال گزارش دقیقی برای شما فراهم می کند. این خط همچنین هزینه پیام های ناخواسته را به حساب شما برمی گرداند.

ارسال لینک با اپراتور 50004

این خط مانند 3000 خط علاوه بر سرعت بالا ، می تواند پیوندهایی را در متن پیام کوتاه نیز ارسال کند. با توجه به تعرفه مناسب و امکان خرید خط به صورت سفارشی ، بسیاری از کاربران از خط 50004 برای ارسال پیام کوتاه از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده می کنند.

این خط می تواند گزارش دقیق ارائه دهد و تعرفه ثبت نام آن مناسب است. علاوه بر این ، 50004 مانند خطوط دیگر هزینه پیام های دریافت نشده توسط مخابرات را بازپرداخت می کند.

خطوط اختصاصی 021 و 026

سرانجام ، اگر شرکت یا سازمان شما در تهران یا کرج است ، می توانید از خطوط 021 و 026 برای ارسال پیام کوتاه از طریق این نرم افزارها استفاده کنید. خط 021 مخصوص تهران و خط 026 مربوط به کرج است. هر دو خط تعرفه های مناسبی دارند و پس از ارسال گزارش دقیقی ارائه می دهند. بعلاوه ، این خطوط تداخلی با خطوط تلفن ندارند.

نتیجه ارسال پیام کوتاه از نرم افزار محاسبه دستمزدنتیجه

تاکنون علاوه بر پنل پیام کوتاه ، با ارسال پیامک از طریق نرم افزار حقوق و دستمزد آشنا شده ایم. ما به خوبی می دانیم که این برنامه ها برای چه مواردی استفاده می شوند و می توانیم به عنوان کاربر چه خطوطی را سفارش دهیم.

با توجه به تعرفه مناسب و البته پشتیبانی روزانه از پیامک های ملی ، پیشنهاد می کنم اگر هنوز سیستم پیام کوتاه را ارائه نکرده اید ، در صفحه اصلی پیام کوتاه ملی ثبت نام کنید.

اگر تجربه استفاده از این نرم افزار را دارید ، آن را با ما و مخاطبان پیام کوتاه ملی خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *