کلاس کنکور ، کتاب آزمون ، جزوه کمک آموزشی و راهنمای انتخاب رشته زندگی حداقل یک متقاضی کنکور به مدت 1 سال است. بزرگسالان دبیرستان همیشه به دنبال یک مدرسه و معلم خوب هستند و می خواهند بهترین نتیجه را از آزمون سراسری بگیرند.

اگر از مالکان و مدیران مدارس کنکور کشور هستید ، برای جلب توجه این متقاضیان و دعوت از آنها برای ثبت نام ، باید روش های مختلف تبلیغاتی انتخاب کنید. تا همین چند سال پیش روزنامه ها و تراکت ها برای جذب مشتری مورد استفاده قرار می گرفتند ، اما این روزها بیشتر مردم ، به ویژه نسل آنها از تلفن همراه جدید خود استفاده می کنند. بنابراین اگر می خواهید مورد توجه این دانشجویان قرار بگیرید ، باید به سراغ تبلیغات دیجیتال بروید ، این یعنی حضور در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق ایمیل و از همه مهمتر بازاریابی پیامکی.

ما اینجا هستیم تا به تمام سوالات شما در زمینه تبلیغات پیامکی پاسخ دهیم و بهترین تبلیغات دیجیتال یعنی بازاریابی پیامکی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا جزئیات صفر تا صد پنل پیامکی را برای مدرسه کنکور بخوانید.

پنل ارسال پیامک چیست؟!

بیایید اول از همه با ابزارهای شما کار کنیم پنل ارسال پیام کوتاه آشنا شدن. Panel یک نرم افزار آنلاین است که هر زمان به اینترنت دسترسی دارید ، می توانید به راحتی و در مقادیر زیاد پیام های متنی ، خدمات و اطلاعات را برای کاربران ارسال کنید.

به همین دلیل ، می خواهم خیلی سریع و مختصراً به ویژگیهای پنل پیامکی مدرسه کنکور اشاره کنم.

با پیام کوتاه انبوه شروع کنید!

برای صفحه مدرسه کنکور پیامک های انبوه ارسال کنیداولین تبلیغی که می توانید با پنل پیام کوتاه برای مدرسه کنکور انجام دهید ارسال پیام کوتاه است جرم است.

ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه دقیقاً نوعی تبلیغات گسترده با قیمت بسیار مقرون به صرفه است که باعث می شود نام شما برای تعداد زیادی از شهروندان مشهور شود. من پیشنهاد می کنم موسسه خود را در یک جمله معرفی کنید ، شعار خود را بنویسید و برای تعداد زیادی از شهروندان با آدرس یا شماره تلفن و آدرس سایت پیامکی ارسال کنید.

پس از ارسال ، حتما گزینه دریافت فایل گزارش را فعال کنید تا بتوانید بازخورد تبلیغات گسترده را تجزیه و تحلیل کنید ، تا از تعداد ارسال شده و تعداد پیامکی که به مشتری نرسیده است مطلع شوید.

امکان تبلیغ مناطق پنل پیام کوتاه برای مدرسه کنکور

مهمترین ویژگی پنل پیامکی مدرسه کنکور ارسال پیامک های تبلیغاتی است منطقه ای است. شما می توانید برای 17 کلانشهر بزرگ کشور از ابزار نقشه برداری (نقشه) استفاده کرده و به شهر کدهای کوچک به ابزار کدپستی بروید.

با استفاده از این ابزار می توانید پیام های تبلیغاتی را به منطقه خود یا هر محله ای که به آن علاقه دارید ارسال کنید ، مدرسه خود را به دیگران در این منطقه معرفی کنید و دانش آموزانی را که از همان ابتدا در مناطق اطراف زندگی می کنند جذب کنید.

این ویژگی به دلیل مسافت و دشواری طی مسافت های طولانی در شهرهای بزرگ از محبوبیت بیشتری برخوردار است. برای کارآیی بیشتر این ابزار ، می توانید تخفیف ویژه ثبت نام برای محله خود در نظر بگیرید و از طریق پیام کوتاه ارسال کنید. در آخر ، خوب است بدانید که هیچ یک از روش ها و ابزارهای تبلیغاتی نیست امکان ارسال تبلیغات بر اساس محله و منطقه ندارد.

نظرسنجی ها و توجه به نظرات دانش آموزان

همانطور که یک بار دانشجوی دانشگاه بودید ، این را می دانید کیفیت آموزش در این دوره بسیار مهم است. اگر مدرسه شما سطح بالایی از تحصیلات را حفظ کند ، مطمئن باشید که تعداد متقاضیان بیشتری به شما مراجعه می کنند. بنابراین ، شما باید از وضعیت کلاس ها و رضایت دانش آموزان خود آگاه باشید.

نظر سنجیمن پیشنهاد می کنم بعد از کلاس یا هر دوره آموزشی ، به ابزار نظرسنجی پنل پیام کوتاه برای مدرسه کنکور بروید و از دانش آموزان نظر خود را در مورد کیفیت کلاس ها بپرسید. ابزار نظرسنجی هم شما را به عنوان مدیر در مورد کیفیت کلاسها و نحوه تدریس آنها آگاه می کند و هم به شما در جلب توجه و رضایت بیشتر دانش آموزان کمک می کند تا به آنها نشان دهد که برای رضایت آنها ارزش قائل هستید و همچنین می خواهید کیفیت را بهبود ببخشید تا حد امکان دادن. مطمئن باشید که نظرسنجی تأثیر خوبی در قرعه کشی دارد نظر مثبت مشتری خواهد داشت

پیام های انقضا ارسال کنید

برخلاف سایر م institutionsسسات کشور ، مدرسه کنکور تنها یک دوره ندارد ، اما چندین دوره برای دوره های مختلف در هر زمینه ارائه می دهد ، کلاس ها و منابع آموزشی مختلفی دارد و از دانشجویان پشتیبانی می کند. این باعث می شود کلاس کنکور تقریباً گرانتر از کلاس زبان یا رانندگی و هنر باشد.

با توجه به این هزینه سنگین ، پیشنهاد می کنم شرایط ثبت نام اقساطی را فراهم کنید و بسیار نگران هستید. زمان یادآوری پرداختها نباش

تا همین چند سال پیش ، اگر دانش آموزی در یک کلاس به صورت اقساطی ثبت نام می کرد ، کارمندان اداری مدرسه مجبور بودند چندین بار با او تماس بگیرند تا زمان پرداخت را به او یادآوری کنند. حال اگر این مسئله را برای تعداد زیادی از افراد در نظر بگیرید ، خود خواهید فهمید که این تماس ها برای موسسه چقدر وقت گیر و پرهزینه است. اگر با سیستم پیام کوتاه به ابزاری موسوم است بلوغ ارسال شما دسترسی دارید ، که می تواند به طور خودکار تنظیم شود تا یادآوری های مهمی را برای فرد مورد نظر ارسال کند.

با استفاده از پنل پیامکی مدرسه کنکور می توانید نام و مشخصات هر دانش آموز ، مبلغ اقساط و زمان پرداخت را ثبت کنید تا سیستم اتوماتیک پیامک یادآوری را برای فرد در روز اقساط ارسال کند. پرداخت یا حتی چند روز قبل. این یادآوری به صورت هفتگی ، ماهانه یا سالانه در صفحه تنظیم نمی شود و علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، از کارمندان دفتر شما وقت زیادی نمی گیرد.

اطلاعات مهمی که همه باید بدانند!

سرویس وب پیامکیهر مدرسه یا م institutionسسه آموزشی کنکور اطلاعات مهمی از جمله عدم برگزاری یا جابجایی وقت کلاس ، تعطیلی مدرسه در زمان مشخص ، برگزاری دوره های ویژه مانند وبینارها و سمینارها و غیره را دارد. فراخوانی برای هر یک از این موارد نیز بسیار زیاد است دوباره ، هزینه و زمان زیادی از شما و کارکنان مدرسه شما می گیرد. به همین دلیل ، هنوز هم بهترین استفاده از پنل پیام کوتاه برای مدرسه کنکور است.

البته برای استفاده از این ابزار باید شماره تلفن دانشجویان را ارائه دهید اختصاص داده شده و جدا (براساس کلاس و دوره) در دفترچه تلفن پانل ثبت نام کنید و سپس وارد قسمت ارسال پیامک شوید. در قسمت ارسال انبوه ، پیامک مورد نظر خود را بنویسید و گزینه دفترچه تلفن را انتخاب کنید. اکنون می توانید کلاس مورد نظر خود را انتخاب کرده و پیام کوتاه اعلان ارسال کنید. پیامک اطلاع رسانی شما ظرف ده دقیقه به دانش آموزان شما می رسد و دیگر نیازی به تماس و شارژ اضافی نخواهید داشت. به یاد داشته باشید ، برخلاف تماسی که ممکن است بسیاری پاسخ ندهند ، با ارسال پیام کوتاه می توانید مطمئن باشید که پیامک ارسالی به همه مخاطبین می رسد.

قابلیت و خدمات سرویس وب پیامکی

یکی از مهمترین ویژگیهای پنل پیام کوتاه برای مدرسه کنکور بالاخره خدمات وب پیامکی است.

اکنون در دوره ای هستیم که تقریباً همه مدارس دارای وب سایت و بیماری همه گیر تاج هستند. فصل آموزش آنلاین بود. در این حالت می توانید از سرویس های پیام کوتاه برای اتصال سایت و پنل خود و استفاده از خدمات پیام کوتاه استفاده کنید.

هنگامی که دانشجویان وارد سایت می شوند و یک حساب کاربری ایجاد می کنند ، می توانید رمز عبور Aboud ، رمز یکبار مصرف ، کد تأیید و غیره را با خدمات وب برای آنها ارسال کنید.

نتیجه

تا کنون با برنامه های مختلف پنل پیام کوتاه برای مدرسه کنکور آشنا شدی برای استفاده از این ویژگی ها و سایر ابزارهای مفید پنل پیام کوتاه مانند جذب مشتری ، برقراری ارتباط و تعامل بهتر با آنها ، می توانید در صفحه اصلی سایت پیام کوتاه ملی ثبت نام کنید تا تیم پشتیبانی بتواند با شما تماس گرفته و شما را برای دریافت پیام راهنمایی کند. تابلو

پنل پیامکی مدرسه کنکورهمچنین اگر فرصتی برای بررسی وب سایت پیام کوتاه ملی ندارید ، می توانید با شماره 02163404 تماس بگیرید و رسید پنل خود را در کمتر از یک ساعت با کمک تیم فروش پیگیری کنید. برای آموزش نیز در دستگاه پیام کوتاه ملی نحوه کار با تمام ابزارهای ارسال پیام کوتاه و در صورت نیاز برای تیم فنی را می توانید مشاهده کنید بلیط ارسال کنید تا مشکل شما حل شود.

اکنون اگر هنوز به مشاوره بیشتری نیاز دارید ، در قسمت نظرات برای ما نامه بنویسید تا بلافاصله پاسخ دهیم.

پنل پیام کوتاه – یک راه حل طلایی برای مدارس کنکور

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *