همه ما برای خدمات از قبیل تغییر کارت ملی ، تعویض یا خرید سیم کارت جدید ایرانسل و همراه اول به پیشخوان های دولت مراجعه کرده ایم. بسیاری از اوقات ما مجبوریم آدرس این دفاتر را در Google بارگیری کنیم ، و برای انجام کارهای خود باید ساعت ها صبر کنیم. از طرف دیگر ، بسیاری از مردم هنوز با تمام خدمات پیشخوان دولت آشنا نیستند.

با وجود این مشکلات ، مطمئناً در اطلاعات دفاتر پیشخوان کاستی هایی مشاهده کردید. این دفاتر به روشی مناسب و مقرون به صرفه برای آگاهی دادن به شهروندان ، افزودن خدمات جدید ، ارسال آدرس دفاتر و برخی کارهای اداری نیاز دارند. به همین دلیل است که می خواهیم در مورد پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت صحبت کنیم و مزایایی را که تقریباً هر اداره به آن نیاز دارد ، بیان کنیم.

پنل پیام کوتاه چیست؟

اکنون ممکن است شما اولین نفری باشید که می پرسید پنل پیام کوتاه چیست و چرا دفاتر پیشخوان به آن نیاز دارند؟ پنل پیام کوتاه یک نرم افزار آنلاین است که می تواند پیام های انبوه ، مناطق و غیره را ارسال کند. این پنل پیام های ورودی و خروجی را مدیریت می کند ، اطلاعات را به شهروندان سرعت می بخشد و مزایای دیگری نیز دارد که بعداً درباره آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مزایای پنل SSM دفاتر پیشخوان دولت

اکنون که دانستید پنل چیست ، در اینجا مهمترین مزایا و موارد استفاده از پنل پیشخوان پیامکی ادارات دولتی آورده شده است که اولین ارسال پیام از روی نقشه است.

از نقشه پیامک ارسال کنید

اولین چیزی که دفاتر پیشخوان تازه تاسیس به آن نیاز دارد ارسال آدرس به مناطق خاص است تا شهروندان مجبور نباشند برای یافتن دفاتر پیشخوان در گوگل جستجو کنند. پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت امکان ارسال از روی نقشه را برای شهرهای بزرگی مانند تهران ، اصفهان ، مشهد و … آماده کرده است که پیام کوتاه نیز نامیده می شود.

در این روش ، فقط روی ارسال در پنل کلیک کنید و پیام را وارد کنید. بعد ، در صفحه جدید ، باید شهر خود را انتخاب کنید و محله مورد نظر را بر روی نقشه پیدا کنید. بهتر است متن جالبی بنویسید و به شهروندان مناطق اطراف آن اطلاع دهید تا کار خود را شروع کنند. بهتر است آدرس و شماره تلفن را در انتهای متن قرار دهید.

حال ممکن است بپرسید چگونه می توان مناطق اطراف را برای شهرهای کوچکتر که هنوز در ابزار پیام رسانی فعال نیستند ، آگاه کرد؟

پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولتمناطق را با کد پستی ارسال کنید

مناطق را با کد پستی ارسال کنیدمتأسفانه ، ابزار پیام رسانی هنوز برای همه شهرها فعال نشده است. پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت برای شهرهای کوچکتر امکان ارسال پیامک به محله را بر اساس کدپستی امکان پذیر کرده است.

برای ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی ، باید 3 تا 5 رقم کد پستی محله مورد نظر خود را بدانید و به همان مناطق پیام ارسال کنید. اگر به این کد پستی دسترسی ندارید ، باید از سیستم پیام کوتاه ملی استفاده کنید. در قسمت کدپستی ، مکان را انتخاب کنید ، تعداد پیامک هایی را که می خواهید ارسال کنید مشخص کنید و سپس پیام نوشتاری را برای ارسال تأیید کنید.

در این روش ، مانند ارسال از روی نقشه ، حتماً یک متن جذاب بنویسید و آدرس کامل را با شماره تلفن دفتر در انتهای متن قرار دهید تا شهروندان در صورت نیاز با شما تماس بگیرند.

ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه

حال ممکن است بپرسید ، راه حل ارسال پیام کوتاه به شماره های لیست سیاه چیست؟ لیست های سیاه مخابرات یا لیست های سیاه شماره هایی هستند که جلوی دریافت پیامک های تبلیغاتی را می گیرند اما پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت به دلیل نوع فعالیت خود به این لیست سیاه احتیاج دارد.

برای این کار پیشنهاد می کنم وارد صفحه اصلی سایت پیام کوتاه ملی شوید تا پس از دریافت پنل بتوانید از خط خدمات استفاده کنید. البته برای استفاده از این خط باید مدارک لازم جهت احراز هویت را ارائه دهید و تعهد خود را مبنی بر عدم استفاده از این خط برای تبلیغات به سیستم ارائه دهید.

ارسال توسط برج های ایرانسل (BTS)

پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت

در آخر پیشنهاد می کنم برای اطلاع شهروندان مشترک ایرانسل از ابزار ارسال برج BTS استفاده کنید تا فقط برای ساکنین منطقه که سیم کارت ایرانسل دارند پیامک ارسال کنید.

البته ، برای ارسال از دکل BTS ، باید فرم مربوطه را پر کنید ، 72 ساعت قبل درخواست کنید و پیام خود را تا ساعت 8 شب برای مخاطبان ارسال کنید.

بهترین انتخاب برای پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت

حال اگر دفاتر پیشخوان دارید و می خواهید از مزایایی که ذکر کردیم بهره ببرید ، ممکن است بپرسید بهترین عوامل برای انتخاب پنل پیام کوتاه برای دفاتر پیشخوان دولت چیست؟

پنل پیام کوتاه باید دارای رابط کاربری آسان به زبان فارسی باشد تا هر کاربری با هر سطح آموزش و آشنایی با رایانه بتواند از این سیستم استفاده کند. از طرف دیگر ، از آنجا که هدف آنها دفاتر پیشخوان دولت عمومی است ، برای اطلاعات بیشتر تقریباً برای هر اداره به یک بانک جامع با شماره های به روز نیاز است.

در اینجا برخی از عوامل مهم دیگر وجود دارد:

تعرفه مناسب

یکی از معیارهای مهم در انتخاب سیستم پیام کوتاه برای دفاتر پیشخوان تعرفه مناسب برای ارسال پیامک انبوه است. اکنون که می خواهید وارد حوزه اطلاعات شوید و کاربران را از موارد مختلف آگاه کنید تا آنها بتوانند برای پیگیری کارهای خود به دفتر شما مراجعه کنند ، باید به صورت عمده ارسال کنید.

اکنون ممکن است بپرسید که ارسال انبوه هزینه بیشتری دارد ، به همین دلیل من می گویم یک صفحه خوب باید تعرفه مناسبی داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی از ارسال انبوه استفاده کند.

گزارش و دریافت پاسخ های مشتری

گزارش و دریافت پاسخ های مشتری

هر مشاغل نیاز به تحلیل بازار و رفتار مشتری و البته گزارش دقیق آن دارد. دفاتر پیشخوان دولت نیز باید در مورد اعلان ها برنامه ریزی کنند و برای این مورد مهم باید پیام هایی را که ارسال می کنند گزارش دهند تا بدانند دقیقاً چه تعداد از افراد پیام را دریافت کرده اند و چه تعداد در لیست سیاه قرار گرفته اند.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی بیش از هر چیز برای صفحه پیشخوان پیامکی دفاتر دولتی مهم است. در صورت اختلال در یک پنل ، تیم پشتیبانی مشکل را پیگیری می کند ، در مورد نحوه کار با پنل به شما مشاوره می دهد و آموزش های لازم را به شما ارائه می دهد.

برای این منظور ، تیم ملی پشتیبانی پیام کوتاه فیلم های آموزشی آپارات و کتاب بازاریابی پیامکی را برای کاربران آماده کرده است. تیم ملی پشتیبانی پیام کوتاه همه روزه ، حتی در روزهای تعطیل ، تا ساعت 10 شب حضور دارند تا به کاربران پاسخ دهند تا مسائل مختلفی را برای شما پیگیری کنند.

پنل پیامکی مناسب دفاتر پیشخوان دولت را انتخاب کنید و شروع کنید!

پنل پیام کوتاه صحیح را انتخاب کنیدتاکنون درباره پنل پیشخوان پیام کوتاه پیشخوانهای دولت و ابزارهای مورد نیاز برای تعامل با مشتری صحبت کردیم. اگر دفتر کار شما به تازگی راه اندازی شده است ، مهمترین کاری که باید انجام دهید اطلاع رسانی به شهروندان است که پنل پیام کوتاه بهترین مزایا را برای شما فراهم می کند.

اگر در فکر راه اندازی سامانه پیامکی دفتر خود هستید ، پیام کوتاه ملی با ده سال تجربه در زمینه پنل های پیام کوتاه ، تیم پشتیبانی مجرب ، ابزارهای پیام رسان مختلف و تعرفه مناسب دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. برای دریافت سریع پنل ، در صفحه اصلی سایت ثبت نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید اگر هنوز سوالی در این زمینه دارید ، در پایان متن برای ما بنویسید تا جزئیات بیشتری را راهنمایی کنیم.

کاربرد پنل پیامکی دفاتر پیشخوان دولت

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *