مطالب آموزشی
پنل پیامکی برای کارخانه ها چه کاربردی دارد؟  + (30٪ تخفیف)

پنل پیامکی برای کارخانه ها چه کاربردی دارد؟ + (30٪ تخفیف)

دیروز به محل کار دوستم رفتم که مدیر منابع انسانی یکی از کارخانه ها است. او پیامی برای شرکت در جلسه اضطراری مدیران در ساعت 10 در سالن اجتماعات دریافت کرد. بود جالب بود که آنها از امکانات پنل پیامک برای کارخانه به خوبی استفاده می کنند. از دوستم پرسیدم آیا همه اعلان ها از طریق پیامک برای کارکنان ارسال می شود؟ جواب داد: بله. اقساط نیز پیامک اقساط را برای ما پیامک می کند.

تصمیم گرفتم مقاله ای بنویسم تا کارخانه ها ، شرکت ها ، سازمان ها و همه مشاغل که سیستم پیامک را تهیه کرده یا می خواهند خریداری کنند ، با ویژگی های پنل آشنا شده و از ویژگی هایی که برای تجارت آنها مفید است استفاده کنند. در مورد همه کاربردهای مهم و اساسی پنل که به طور کامل توضیح خواهم داد ، بیشتر بخوانید.

پنل پیامکی برای کارخانه ها چیست؟

سیستم پیامک یک نرم افزار مبتنی بر وب است که برای ارسال ، دریافت و مدیریت پیامک استفاده می شود. پنل پیامکی کارخانجات کاربردهای فراوانی دارد که در مقاله روش های بازاریابی کارخانه ها ، تمام امکانات بازاریابی پیامکی برای جذب مشتری را توضیح دادیم. در این مقاله ، برنامه های کاربردی پنل پیامکی را برای همکاران و محیط کارخانه می نویسیم.

پنل پیامکی برای کارخانه ها چه کاربردهایی دارد؟

برنامه های کاربردی پنل پیامک برای کارخانه بسیار متفاوت است ، از جمله این که می توانید تبلیغات گسترده ای را برای فروش و بازاریابی محصول خود انجام دهید یا شماره همه کارکنان شاغل در کارخانه را با اطلاعات شخصی و به موقع و مناسبت های خاص ذخیره کنید. مانند تبریک ارسال پیام های تولد یا تسلیت ، پیام های متنی یادآوری و حتی اعلان های کارخانه. البته پنل پیامک کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد که در ادامه به تفصیل به توضیح آنها می پردازیم.

مدیران را از زمان جلسات مطلع کنید

یکی از کارهایی که به طور مرتب در سازمان ها و شرکت های بزرگ انجام می شود جلسات مدیریت ماهانه یا هفتگی است که می توانید از طریق پنل پیامکی به کارخانه اطلاع دهید. من یک خاطره در مورد جلسه ماهانه مدیران در محل کار قبلی دارم که با سیستم پیام کوتاه و ارسال پیامک حل شد ، در ادامه با شما به اشتراک می گذارم.

در دفتری که قبلاً کار می کردم ، جلسات ماهانه را در تابلوهای اعلانات طبقات مختلف ساختمان ، در کانال تلگرام و در گروه واتساپ اطلاع می دادیم ، اما هنوز برخی مدیران توجه نکرده و در جلسه حضور نداشتند. به وقتی علت را جویا شدیم ، گفتند من اصلا پیام را ندیدم و متأسفانه به تابلو اعلانات نگاه نکردم.

تصمیم گرفتیم با استفاده از سیستم پیام کوتاه به همه اعضای جلسه پیامک ارسال کنیم. پس از ارسال پیامک ، همه اطلاعات را مشاهده کردند و در جلسه شرکت کردند.

با سلام و احترام
به اطلاع مدیران محترم می رساند ؛ آخرین نشست ماهانه مدیران موسسه تحقیقاتی امسال در روز یکشنبه 3 مارس ساعت 7:30 صبح در سالن اجتماعات ساختمان گاندی برگزار می شود.

بیش از 95 درصد مردم پیام ها را می بینند ، بنابراین مدیران پیام بالا را دیدند و در جلسه شرکت کردند ، بنابراین مشکل جلسه ماهانه ما حل شد. کارخانه ها همچنین می توانند از پیامک برای اطلاع جلسات استفاده کنند. آیا امکان ارسال پیام متنی متفاوت به هر فرد اما با یک متن وجود دارد؟

پیام ارسال کنید با امکان ارسال مربوطه

یکی از ویژگی هایی که پنل پیامک برای کارخانه ها ارائه می دهد ، ارسال پیام به مخاطبان مختلف است. می توانید با امکان ارسال مکاتبه برای کارکنان مختلف پیامک ارسال کنید. شاید بخش امور اداری هر کارخانه بهتر بتواند از ماژول مربوطه استفاده کند ، به عنوان مثال ، تعداد تعطیلات به ازای هر نفر را برای او ارسال کند. مانند پیامهای زیر:

خانم محمدی تا پایان امسال 7 روز مرخصی دارید.

جناب آقای اکبری ، شما 5 روز مرخصی تا پایان امسال دارید.

خانم زرین فام ، مبلغ 13 میلیون و 800 هزار تومان مانده از بدهی وام شما باقی مانده است.

جناب آقای فاطمی 2 ماه تا رسیدن وام 20 میلیونی شما باقی مانده است.

با استفاده از ابزار ارسال مربوطه ، می توانید یک متن به هر مخاطب ارسال کنید ، فقط شماره تلفن همراه و نمونه متن را در فایل اکسل وارد کنید ، پیام در هر زمان مشخص به هر تعداد از کاربرانی که می خواهید ارسال می شود.

قابلیت یادآوری امور پنل پیامک برای کارخانه

گاهی لازم است مواردی را به همکاران یادآوری کنید. به عنوان مثال ، در شرکتهای بزرگ ، بخش مالی به کارکنان وام می دهد. مردم اغلب فراموش می کنند که اقساط خود را به موقع پرداخت کنند ، به ویژه در ماه های اول پس از گرفتن وام. برای یادآوری اقساط ، بخش مالی می تواند یک پیام متنی یادآوری برای کارکنان ارسال کند.

سیستم پیامک ویژگی ای به نام SMS یادآوری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به صورت هفتگی ، ماهانه یا سالانه پیامک ارسال کنند.

خانم سلطانی به اطلاع می رساند که سررسید قسط یازدهم وام شما 2016/03/05 است و حقوق شما در ماه مه کسر می شود.

پنل پیامکارسال پیامک به همکاران

یکی از ویژگی های پنل پیامک برای کارخانه ، پیام مناسب است. ارسال پیامک باعث خوشحالی کاربر و احساس خوبی به او می شود. می توانید برای کارکنان تبریک تولد ارسال کنید. با استفاده از ابزار پیامک مناسب ، می توانید پیام های شخصی (پیام با نام کاربری) را برای کارکنان ارسال کنید. مناسبت هایی مانند تبریک تولد ، تبریک سال نو ، تبریک روز زن و مرد ، تبریک روز کارمند و … را می توان با پیامک ارسال کرد ، پیامک را به دلخواه تنظیم کرد تا سالانه یا ماهانه برای کاربران ارسال شود.

اعلام جشن های کارخانه با پیامک

اساساً کارخانه ها و سازمان های بزرگ جشن هایی مانند نوروز ، شب یلدا ، روز مادر ، روز پدر و … را در طول سال برگزار می کنند. برای اطلاع رسانی و دعوت همکاران به جشن ، می توانید از سامانه پیامکی استفاده کنید ، متن پیامک را بنویسید و شماره همه کاربران را از دفترچه تلفن انتخاب کنید. پیامک فوری برای همه کارکنان ارسال می شود. شماره ، تاریخ تولد ، ایمیل و … همکاران را در دفترچه تلفن ذخیره کنید ، همچنین کارکنان را به گروه های مختلف تقسیم کنید ، تا در صورت نیاز بتوانید به گروه خاصی پیام ارسال کنید. به عنوان مثال ، می توان گروهی از مدیران ، کارکنان پژوهشی ، همکاران اداری مالی و … را به تعداد نامحدود ایجاد کرد.

خرید بهترین پنل پیامکی برای کارخانه ها

تا قبل از این قسمت از مقاله ، با ویژگی های مختلف پنل پیامکی کارخانه ها آشنا شدید ، اکنون زمان آماده سازی پنل فرا رسیده است. پس از ثبت نام و خرید ، پنل پیامک برای شما فعال می شود که به همه ویژگی ها دسترسی دارید و می توانید پیامک ارسال کنید. کارشناسان پیام کوتاه ملی تمام ویژگی های پنل را به کاربر آموزش می دهند و فایل ها و فیلم های رایگان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد تا به راحتی با بخش های مختلف کار کنند.

به نظر شما ویژگی های یک سیستم پیامک ایده آل چه باید باشد؟

در سامانه ملی پیامک ، پنل پیامک مناسب کسب و کار خود را با تعرفه مناسب انتخاب کنید. علاوه بر قیمت مناسب ، پشتیبانی و امکان گزارش نیز از ویژگی های خوب پنل پیامک است.

پشتیبانی پنل پیامک حرفه ای برای کارخانه

هنگام خرید محصول جدید ، باید ویژگی ها ، مزایا و معایب استفاده از محصول را بدانید. اگرچه در سیستم پیام کوتاه ملی ، تمام ویژگی های پنل به کاربران آموزش داده می شود ، اما گاهی اوقات ممکن است مخاطبان به مشاوره بیشتری نیاز داشته باشند. در سامانه پیامکی ملی ، می توانید هر روز و حتی روزهای تعطیل با پشتیبانی تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. فیلم های آموزشی پیام کوتاه ملی در صفحه آپارات مشاهده می کنید ، سایت ملی پیام کوتاه همچنین یک کتاب آموزش بازاریابی پیامکی رایگان برای کاربران ارائه کرده است که می توانید بارگیری و استفاده کنید.

گزارش پیام های ارسالی

هنگام ارسال پیامک برای کاربران ، باید بدانید که پیامک برای چه کسانی ارسال شده است و چه کسی پیام را دریافت نکرده است. در سامانه پیامکی ملی ، پس از ارسال پیام ، می توانید در قالب یک فایل Excel گزارش دهید که در آن تعداد پیام ها ، پیامک های دریافت شده توسط تلفن ، پیام های دریافت نشده توسط تلفن و … به صورت قسمتی نوشته شده و تمام و کمال.

پنل پیامکی برای کارخانه ها و شرکت ها یک ابزار کاربردی است

پنل کارخانهدر این مقاله در مورد امکانات مختلف پنل پیامکی برای کارخانه ها و ویژگی های یک پنل خوب نوشته ایم. می توانید با استفاده از ابزارهای پانل پیامک های مختلفی را برای کارکنان و همکاران ارسال کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

امکانات و ابزارهای فوق به همراه سایر امکانات را می توان از سامانه پیامکی ملی خریداری کرد. در صورت نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر در مورد سیستم پیام کوتاه ، با 02163404 تماس بگیرید. کارشناسان پیامک ملی هر روز به سوالات مخاطبان پاسخ می دهند.

پنل پیامکی برای کارخانه چه کاربردهایی دارد؟

به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید؟ پیامک ملی به شما امکان می دهد مشتری را جذب ، حفظ و با آن تعامل داشته باشید.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *