مطالب آموزشی
پنل پیامکی برای نمایشگاه مبل

پنل پیامکی برای نمایشگاه مبل

اصولاً روش های زیادی برای تبلیغات مبلمان وجود دارد و شما احتمالاً بسیاری از تبلیغات نمایشگاه مبلمان و صندلی ها را در بیلبوردهای سطح شهر ، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، سایت های مختلف و … مشاهده کرده اید. همه روش های بالا باعث جذب کاربر می شود ، اما برخی از روش های تبلیغات گران هستند و یا باید مدت زیادی منتظر بمانید تا تبلیغ شما برسد ، اما در این مقاله می خواهیم در مورد روش هدفمند بازاریابی پیامکی بنویسیم و از پنل پیام کوتاه استفاده کنیم برای نمایشگاه مبلمان. برای انجام تبلیغات مقرون به صرفه و هدفمند به طور کامل توضیح دهید.

پنل پیامکی برای نمایشگاه مبل

تقریباً تمام کاربران از تلفن های همراه استفاده می کنند و بیش از 98٪ آنها پیامک های دریافتی را مشاهده می کنند که برای هر مشاغل بسیار مفید است. استفاده از پنل پیام کوتاه از ویژگی های بسیاری برخوردار است که برای جذب مشتری بسیار مفید است. در این مقاله ، ما در مورد برخی از برنامه های مهم و اساسی پانل خواهیم نوشت.

پیامک انبوه تخفیف ارسال کنید

فقط تا فردا

نمایشگاه مبل یافت آباد تهران محصولات خود را با تخفیف به فروش می رساند.

www.instagram.com/yaftabad_mobl

تخفیفات همیشه برای مشتریان لذت بخش است و آنها از آن استقبال می کنند. به پیام کوتاه بالا نگاه کنید ، این آدرس برای تعداد زیادی از افراد جامعه ارسال شده است ، اما فکر می کنید چگونه می توان پیام کوتاه را به طور همزمان برای مثلاً 10 هزار نفر ارسال کرد؟

سیستم پیام کوتاه دارای ویژگی ای به نام ارسال پیامک انبوه است که می توانید برای بسیاری از کاربران پیامک تخفیف ارسال کنید. فقط وارد سیستم شوید و متن پیام را بنویسید ، سپس شماره های تلفن همراه را با یک اکسل ، متن یا پرونده دستی وارد کنید و پیامک را ارسال کنید. در مدت زمان کوتاه پیامک برای تعداد زیادی از افراد ارسال می شود.

حال اگر نمایشگاه مبلمان تعداد مشتری ندارد آیا تهیه پنل پیامکی برای دارندگان نمایشگاه مبلمان مفید است و آیا می توانند از آن استفاده کنند؟

با امکان منطقه هدفمند پیامک ارسال کنید

یکی از مهمترین اصول در بازاریابی تبلیغات هدفمند است. پیامک ارسالی برای مشتریان نیز باید هدفمند باشد تا مشتری را به خود جلب کند ، به همین دلیل پنل پیامکی ویژگی ای تحت عنوان منطقه هدف را در اختیار کاربران قرار داده است. اگر وارد پنل پیام کوتاه شوید و بر روی گزینه Targeted Region کلیک کنید ، شعب مختلف بانک صنفی جداگانه ، بانک محله ، بانک کد پستی استان ، بانک کدپستی کل کشور و … را مشاهده خواهید کرد. -شاخه دیگری. دارند. برای مشاهده زیر شاخه ها روی هر شاخه کلیک کنید. به عنوان مثال ، اگر بر روی شاخه کد پستی کل کشور کلیک کنید ، تمام شهرهای کشور و اگر بر روی شهر اراک کلیک کنید ، کد پستی تمام مناطق اراک را مشاهده خواهید کرد ، که شماره موبایل در هر منطقه را برای ایرانسل و ایرانسل جداگانه نمایش می دهد. .

اس ام اس برای نمایشگاه مبلبرای هدف قرار دادن مشاغل تجاری ، پیامک ارسال کنید

علاوه بر امکان شماره بانک ، امکان هدفمند دیگری نیز در سیستم پیام کوتاه وجود دارد و می توانید از آن استفاده کنید. هر مشاغل مشتری برای مشاغل و مشاغل مختلف هدف خاصی دارد یا مثلاً صاحب نمایشگاه مبلمان می خواهد به مناسبت روز پزشک برای پزشکان مختلف تخفیف بفرستد. فقط به سیستم بروید و بر روی امکان مشاغل و اصناف کلیک کنید ، سپس بر روی گزینه پزشکان از زیر مجموعه ها کلیک کنید ، لیستی از پزشکان با تخصص های مختلف مانند اطفال ، بیهوشی ، عمومی ، بیهوشی ، قلب و عروق ، و غیره ، هرکدام را می خواستید انتخاب کنید تا پیام متنی به صورت هدفمند ارسال شود.

معرفی محصولات با استفاده از پیامک

هر محصول جدیدی که تولید می کنید باید به آن اطلاع داده شود. یکی از هدفمندترین راه های معرفی محصول ارسال پیام کوتاه است.

معرفی محصول جدید نمایشگاه مبلمان کریمی:
مدل سلطنتی
ویژگی های:
پارچه آردین در سه لایه
کف مخصوص کف 30 کیلویی
شاسی مبل چوبی روسی
پایه مبل راش
نمونه ها را مشاهده کنید
https://www.instagram.com/؟hl=fa

در پیامک های فوق ، کالای جدیدی معرفی و برخی از ویژگی ها نوشته شده و در نهایت پیوند محصول در پیامک قرار داده شد تا کاربر بتواند تصویر و قیمت محصول را کلیک کرده و ببیند تا بتواند تصمیم بهتری برای خرید بگیرد.

ارسال پیامک با استفاده از Map

یکی از موارد استفاده پنل پیام کوتاه برای نمایشگاه مبل استفاده از نقشه است. با استفاده از امکان ارسال پیامک با نقشه (پیام کوتاه) می توانید به هر منطقه یا منطقه ای که می خواهید پیام کوتاه ارسال کنید. به عنوان مثال ، نمایشگاه مبلمان تهران می خواهد برای مشتریان اطراف نمایشگاه پیام کوتاه بفرستد. شما باید سیستم پیام کوتاه را باز کنید و بر روی ویژگی پیامک کلیک کنید ، صفحه نقشه باز می شود که به طور پیش فرض در تهران قرار دارد. از کادر بالای صفحه می توانید شهرهای دیگر را انتخاب کنید ، سپس منطقه مورد نظر را بر روی نقشه پیدا کنید و با کلیک بر روی آن ، شماره ها به صورت جداگانه برای ایرانسل و همراه اول نمایش داده می شوند ، در اینجا می توانید پیام را انتخاب و ارسال کنید .

اس ام اس برای نمایشگاه مبلشماره های مشتری را در دفترچه تلفن ذخیره کنید

هر مشتری که از فروشگاه یا نمایشگاه مبل خریداری می کند ، یک شماره تلفن نیز به شما می دهد. پنل پیام کوتاه ویژگی ای به نام دفترچه تلفن را در اختیار گیرنده قرار می دهد تا شماره های مشتری را به همراه اطلاعات ایمیل و غیره ذخیره کند تا پیام های تبریک را در موقعیت های خاص مانند تولد ، سالگرد ازدواج و مناسبت های خاص برای مشتری ارسال کند. در دفترچه تلفن می توانید مشتریان را به گروه های مختلف تقسیم کرده و پیام های متنی مربوط به هر گروه را فقط برای آنها ارسال کنید.

ارسال گزارش پیامکی

در هنگام ارسال پیام های متنی به مشتریان ، ممکن است لازم باشد ببینید که چند پیامک دریافت شده و چند پیام دریافت نشده است. سامانه پیامکی ملی به کاربران این امکان را می دهد تا فایل گزارش پیام کوتاه کامل را با یک فایل اکسل دریافت کنند تا بررسی های لازم انجام شود.

با پنل پیام کوتاه برای نمایشگاه مبلمان هدفمند تبلیغ کنید

اس ام اس برای نمایشگاه مبلدر این مقاله از کاربردهای مختلف سیستم پیام کوتاه برای مبلمان به شما گفتیم تا بتوانید به راحتی محصولات و خدمات خود را به مشتری معرفی کرده و با استفاده از هر ویژگی با او تعامل داشته باشید تا مشتری به محصولات شما اعتماد کند.

سامانه پیامکی ملی کلیه ویژگی های ذکر شده در این مقاله را به همراه بسیاری از ویژگی های دیگر با تعرفه های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد تا آنها بتوانند به صورت هدفمند تبلیغات تجاری خود را انجام دهند. در صورت داشتن هرگونه سوال ، نظر ، پیشنهاد یا انتقاد در مورد بازاریابی پیامکی ، با شماره 02163404 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *