مطالب آموزشی
پنل پیامکی برای لباسشویی / ویژگی ها و برنامه های پنل پیام کوتاه

پنل پیامکی برای لباسشویی / ویژگی ها و برنامه های پنل پیام کوتاه

ایجاد کنید
ایجادشوره
میاره
“خشکشویی آنلاین پاکلین”
25٪ تخفیف بگیرید!
کد تخفیف: tavoos
لینک نصب برنامه:
pkln.ir/ نصب کنید
02191303140

نزدیک عید بود که پیامک فوق برای من ارسال شد ، مادرم پرده های خانه را باز کرده بود تا برای عید باز شود ، من پیشنهاد کردم که از لباسشویی آنلاین استفاده کنیم. در ابتدا او خیلی راضی نبود تا اینکه پیامک را به او نشان دادم. مامان خودش جلو رفت و درخواست شستن پرده ها را در برنامه Paklin ارائه داد. پس از تحویل به موقع پرده ها ، او خوشحال شد که پرده های خود را برای شستشو و اتو کشیدن با یک پیام کوتاه بسیار آسان به لباسشویی می فرستد.

پیامک فوق بسیار هوشمندانه و در زمان مناسب برای مخاطبان ارسال شده و مشتری را به خود جلب کرده و محصول را فروخته است. استفاده از پنل پیام کوتاه برای لباسشویی کاربردهای بسیاری دارد که مشتری بیشتری را به خود جلب می کند و پیامک هدفمند ارسال می کند. در این مقاله به طور کامل ویژگی های مختلف پنل خشکشویی پیام کوتاه را توضیح خواهیم داد تا بتوانید مشتریان بیشتری را به سمت تجارت خود جذب کنید.

پنل پیامکی برای لباسشویی

لباسشویی مانند سایر مشاغل دیگر به تبلیغات و جذب مشتری نیاز دارد. بازاریابی پیامکی یکی از مقرون به صرفه ترین و هدفمندترین روش های تبلیغات است که تقریباً توسط همه صاحبان مشاغل موفق استفاده می شود. در ادامه ، ما به طور کامل برنامه های پنل را توضیح خواهیم داد.

از طریق پیامک انبوه برای مشتریان پیام ارسال کنید

ارسال پیامک انبوه ، یعنی یک پیام کوتاه به طور همزمان برای بسیاری از کاربران. چگونه می توان یکبار برای 10 هزار نفر پیام کوتاه ارسال کرد؟

سیستم پیام کوتاه ویژگی ای به نام ارسال انبوه را در اختیار مخاطبان قرار می دهد تا بتواند برای بسیاری از کاربران پیام کوتاه ارسال کند. اولین مثال را در نظر بگیرید ، خشکشویی آنلاین پاکلین 25٪ تخفیف برای افرادی که برنامه را نصب می کنند و از خدمات استفاده می کنند ، ارائه می دهد. مخاطبان پیام متنی تعداد زیادی از افراد جامعه هستند ، بنابراین برای مثال پیام کوتاه باید برای 100000 نفر یا بیشتر ارسال شود. صاحبان مشاغل با قابلیت ارسال انبوه ، می توانند پیام های زیادی را در کمترین زمان ارسال کنند.

وارد سیستم پیام کوتاه شوید ، بر روی ارسال پیام کلیک کنید ، متن پیام را بنویسید و سپس در قسمت وارد کردن شماره تلفن ها می توانید شماره هایی را که دارید با استفاده از فایل اکسل ، متن یا از دفترچه تلفن وارد کنید و پیام را ارسال کنید. اگر کاربر تعداد زیادی مشتری ندارد ، آیا تهیه یک صفحه پیام کوتاه برای لباسشویی هنوز مناسب است؟

با استفاده از بانک اصناف و مشاغل پیام ارسال کنید

امکان استفاده از ماژول بانک اصناف و مشاغل برای هر شغلی بسیار مفید است. فرض کنید لباسشویی به مناسبت روز مهندس 10٪ تخفیف برای مهندسان دارد. حالا فکر می کنید تعداد آنها را از کجا می توان بدست آورد؟

صاحب لباسشویی می تواند از امکان بانک اصناف و مشاغل موجود در پنل پیام کوتاه استفاده کند ، می تواند گروه مهندسین یا حتی یک زیر گروه کوچکتر ، مهندسین را بر اساس رشته تحصیلی انتخاب کرده و پیام بفرستد. اعداد موجود در اصناف و مشاغل دسته بندی شده و مرتب شده اند. در قسمت دسته بندی ها حتی می توانید یک شهر خاص (تهران ، شیراز ، یزد و …) را انتخاب کرده و پیام را فقط برای مهندسان آن شهر ارسال کنید.

ارسال پیامک با نقشه

به مناسبت روز پدر
10٪ تخفیف + ارسال رایگان
لباسشویی بخار
42669999

در پیام فوق ، لباسشویی 10٪ تخفیف ، ارسال و تحویل رایگان برای مشتریان ارائه می دهد. همانطور که حدس می زنید ، مخاطبان پیامک فوق مشتریان اطراف لباسشویی هستند ، بنابراین باید شماره مخاطبین اطراف مغازه را پیدا کرده و پیامک ارسال کنند ، اما چگونه می توان به شماره های یک مکان خاص دسترسی پیدا کرد ؟

سامانه پیام کوتاه ملی ویژگی ارسال پیامک از نقشه (پیام کوتاه) به کاربران را برای ارسال پیامک به مناطق خاص فراهم کرده است. برای پیامک های فوق (شستشوی بخار در منطقه ونک تهران) ، کاربر باید وارد سیستم شود و بر روی نماد پیامک کلیک کند. نقشه به طور پیش فرض روی شهر تهران است (برای فعال سازی نقشه شهر می توانید از بالای صفحه شهرهای دیگری را انتخاب کنید) ، منطقه ونک را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. این اعداد به صورت جداگانه برای ایرانسل و همراه اول نمایش داده می شوند. اپراتور مورد نظر را انتخاب کرده و پیام را ارسال کنید.

پیامک به صورت هدفمند ارسال شده است ، بنابراین احتمال سفارش گیری بسیار زیاد است ، البته امکان ارسال پیامک از روی نقشه فقط برای 17 شهر بزرگ ایران که دارای نقشه هستند قابل استفاده است. برای شهرهای کوچک می توانید از ویژگی کد پستی استفاده کنید.

ارسال پیام با کد پستی

فرض کنید لباسشویی شما در شهری مانند زاهدان است که نقشه ای روی سیستم ندارد ، چگونه می توان به محله های اطراف مغازه پیامک ارسال کرد؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که 3 تا 5 رقم اول کد پستی منطقه را داشته باشید ، می توانید پیام را بنویسید و در مرحله دوم اولین رقم کد پستی منطقه را وارد کنید ، شماره محله مورد نظر را نمایش می دهد ، جایی که شما می توانید پیام را ارسال کنید

در سامانه پیامکی ملی امکان ارسال پیام با کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل به صورت جداگانه وجود دارد که در صورت داشتن 3 تا 5 رقم اول شماره کد پستی ، می توانید پیامک را فقط برای تلفن همراه اول ارسال کنید. یا کاربران ایرانسل.

شماره های مشتری را در دفترچه تلفن ذخیره کنید

هر مشتری که لباسشویی می کند یا در سایت ثبت نام می کند ، شماره تلفن همراه خود را نیز در اختیارتان قرار می دهد ، بنابراین باید شماره آنها را ذخیره کنید تا با مشتریان خود در ارتباط باشید. پنل پیامکی مخصوص لباسشویی با استفاده از ویژگیهای دفترچه تلفن ، اعداد را به همراه اطلاعاتی مانند آدرس ، تاریخ تولد و … ذخیره می کند.

در دفترچه تلفن می توانید تعداد نامحدودی اضافه کرده و گروه های مختلفی ایجاد کنید. به عنوان مثال ، گروهی از رستوران ها برای شستن پرده ، گروهی از هتل ها برای شستن روتختی و بالش و غیره. با گروه بندی مشتریان ، به راحتی می توانید هر زمان که بخواهید برای یک گروه خاص یا چند گروه پیام متنی ارسال کنید.

پنل پیامکی برای لباسشوییارسال پیامک شخصی به مشتریان

نگین عزیز ،
سفارش لباسشویی شما روی آچار ناتمام است. پس از فشردن دکمه ثبت سفارش ، متخصصان ما کار شما را به صورت رایگان ارائه می دهند. شما می توانید قیمت ها را مقایسه کرده و جزئیات کار را با مناسب ترین کارشناس بررسی کرده و قیمت را نهایی کنید.
ثبت سفارش: https://plink.ir/uDbHU
پشتیبانی: 02154536600
اینستاگرام: www.instagram.com/achareh.official

پیام کوتاه شخصی به معنای پیامی است که فقط با نام و نام خانوادگی مشتری ارسال می شود. پیامک فوق به عنوان شخصی سازی ارسال شد. سامانه پیامکی قابلیتی را در اختیار مخاطبان قرار داده است به نام ارسال نامه متناسب ، تا بتوانند پیامک های شخصی ارسال کنند.

در ماژول ارسال مربوطه ، می توانید پیام های متنی شخصی را برای بسیاری از افراد ارسال کنید. فقط شماره موبایل و پیامک را در پرونده اکسل وارد کنید و پرونده را در سیستم بارگذاری کنید و هر زمان که خواستید پیام را ارسال کنید.

ارسال پیام شخصی برای کاربر پسندیده است و احساس اعتماد به نفس او را ایجاد می کند ، بنابراین حتما از گزینه ارسال مربوطه استفاده کنید.

مشتری را با پنل پیام کوتاه برای لباسشویی جذب کنید

استفاده از بازاریابی پیامکی راهی بسیار کاربردی برای جذب مشتری است ، زیرا پیامک به صورت هدفمند ارسال می شود. با استفاده از ویژگی های ارائه شده توسط پنل پیام کوتاه ، کاربران می توانند مخاطبان هدف خود را به راحتی شناسایی کرده و فقط پیام های تبلیغاتی و اطلاعاتی برای آنها ارسال کنند.

سامانه پیامکی ملی کلیه امکانات ذکر شده در این مقاله را به همراه بسیاری از ماژول های مفید دیگر با تعرفه مناسب ارائه می دهد. اگر در مورد بازاریابی پیامکی سوالی دارید با شماره 02163404 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

استفاده از پنل پیام کوتاه برای لباسشویی چیست؟

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *