مطالب آموزشی
لیست سیاه چیست؟  چگونه می توان به لیست سیاه ارتباطات از راه دور پیام کوتاه ارسال کرد؟

لیست سیاه چیست؟ چگونه می توان به لیست سیاه ارتباطات از راه دور پیام کوتاه ارسال کرد؟

برای بسیاری از کاربران ، پیام های تبلیغاتی به طور منظم ارسال می شوند. بسیاری از این پیام ها هر روز تکرار می شوند و برخی نیز در زمان های نامناسب ارسال می شوند. در حقیقت ، بسیاری از مشاغل هنوز با بازاریابی پیامکی آشنا نیستند و اصول تبلیغات پیامکی را نمی دانند. این امر باعث شده بسیاری از مخاطبان از دریافت هرگونه پیام تبلیغاتی جلوگیری کرده و نگران دریافت پیشنهادات و تخفیف های خوب باشند. اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که تازه کار خود را شروع کرده اید و می خواهید ارسال پیامک انبوه شروع کنید برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی در مناطق مختلف بروید و به طور خلاصه از مزایای بازاریابی پیامکی استفاده کنید ، اول از همه باید این کار را انجام دهید بدانید که همه کاربران قرار نیست پیام شما را دریافت کنند. به زبان ساده ، شما ابتدا باید بدانید لیست سیاه چیست و اگر کاربر شما در لیست سیاه قرار دارد ، چگونه می توانید با پیامک های خود در ارتباط باشید؟

برای این منظور ، ما می خواهیم در مورد لیست سیاه ارتباطات از راه دور صحبت کنیم و نحوه ارسال پیام کوتاه به این گروه را ذکر کنیم.

لیست سیاه چیست؟

اولین نکته مهم این است که بدانید لیست سیاه ارتباطات راه دور یا لیست سیاه چیست؟ به زبان ساده کاربرانی که تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند ، به عنوان لیست سیاه ارتباطات از راه دور شناخته می شوند. در واقع ، لیست سیاه ارتباطات از راه دور دریافت پیام های تبلیغاتی را مسدود یا مسدود کرده است. اما این مسئله از کجا شروع شد؟

با شروع روند بازاریابی پیامکی ، بسیاری از مشاغل که هنوز به طور کامل با روند ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی و نوشتن پیام کوتاه جذاب آشنا نبودند ، بسیاری از مخاطبان را گیج کردند. این منجر به قطعنامه شد سازمان تنظیم مقررات رادیویی کاربرانی که مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نیستند ، با شماره گیری # 800 * آنها می توانند در لیست سیاه قرار بگیرند و هیچ پیامی از خطوط تبلیغاتی برای آنها ارسال نشود.

لیست سیاه چیست؟متاسفانه بسیاری از کاربران پنل های پیامکی که با بازاریابی پیام کوتاه آشنا نبودند با ارسال پیام های مکرر و غیرضروری مشتریان و مخاطبان خود را اذیت می کنند و این امر باعث افزایش تعداد لیست های سیاه به مرور زمان می شود.

قبل از شروع بحث ، می توانید با ملی اس ام اس تماس بگیرید ، فیلم آموزشی زیر را که توسط تیم آکادمی اس ام اس ملی تهیه شده است ، مشاهده کنید تا درباره جزئیات ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه بیشتر بدانید:

ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه

اکنون که دانستید لیست سیاه چیست ، باید با روش ها و روش های ارسال پیام کوتاه به این مخاطبان نیز آشنا شوید! در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید به لیست سیاه خود دسترسی پیدا کنید.

خدمات وب پیامکی

اولین کاری که باید برای ارسال متن به لیست سیاه انجام شود ، کمک گرفتن از یک سرویس وب پیامکی است. اگر تجارت شما آنلاین است ، یعنی یک سایت یا برنامه یا سرویس فروشگاهی دارید ، باید از سرویس وب پیامکی استفاده کنید.

معمولاً وقتی مشتری خرید اینترنتی می کند ، باید حساب کاربری خود را داشته باشد. قبل از خرید احراز هویت کنید و پس از خرید پیام کوتاه تأیید یا کد رهگیری را دریافت کنید. حال در نظر داشته باشید که نیمی از مشتریان شما در لیست سیاه قرار دارند و وقتی به آنها پیام می دهید آن را دریافت نمی کنند. در چنین شرایطی احتمال از دست دادن مشتری بیشتر است ، بنابراین سفارش آن ضروری است ارتباط و تعامل را حفظ کنید از سرویس وب پیامکی با مشتری استفاده کنید. با کمک پلاگین ها پیام های مختلفی مانند کد تأیید ، رمز عبور ، رمز عبور یکبار مصرف یا … را برای مشتری ارسال کنید. به پیام زیر توجه کنید:

کاربر عزیز فیلیمو ، کد زیر را برای وارد کردن وارد کنید: کد: 594454

ارسال چنین پیامی به لیست سیاه بدون دسترسی به سرویس وب پیامکی امکان پذیر نیست. در نتیجه ، گیرنده وقتی پیام دریافتی خود را دریافت نمی کند ، در تماس است رقیب شما می روید به یاد داشته باشید که برخی از مخاطبان در لیست سیاه به یاد نمی آورند و برخی علاقه ای به خروج از لیست ندارند.

استفاده از خط سرویس

روش دوم برای ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه ارتباطات از راه دور استفاده از خطوط خدمات است. به زبان ساده ، لیست های سیاه دریافت پیام های متنی را از طریق خطوط تبلیغاتی مسدود می کنند ، بنابراین اگر خط سرویس دارید ، می توانید به شماره های این لیست نیز دسترسی داشته باشید. در اینجا یک نکته مهم وجود دارد که نباید فراموش کنید قانون مهم استفاده از خطوط سرویس. ارسال هرگونه پیام تبلیغاتی از خطوط خدمات ممنوع و خلاف قانون است. پس از این خطوط نمی توانید پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

حال ممکن است بپرسید استفاده از این خطوط چه فایده ای دارد؟ خطوط خدمات برای اطلاعات ، نظرسنجی پیام کوتاه یا قرعه کشی ، تبریک تولد و هرگونه موارد دیگر مورد نیاز است پیام غیر تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. اگر تجارت شما هنوز آنلاین نیست ، یعنی وب سایت یا اینستاگرام ندارید ، برای برقراری ارتباط با مشتری همچنان به بازاریابی پیامکی احتیاج دارید و برای دسترسی به لیست سیاه ، بهتر است یک خط خدمات داشته باشید.

انواع خطوط سرویس

قبل از سفارش خط سرویس ، خوب است بدانید که می توانید از این خطوط استفاده کنید اختصاصی و مشترک استفاده کنید. کافی است بگوییم که خط سرویس مشترک بین چندین کاربر به اشتراک گذاشته شده است. خط سرویس اختصاصی همانطور که از نامش پیداست فقط برای یک کاربر است و با ارائه سفته و اسناد خاص در اختیار مالک پنل قرار می گیرد.

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتیارسال پیام صوتی سومین راه دسترسی به شماره های لیست سیاه است. یعنی به جای ارسال پیامک به مشتری ، تماس بگیرید و پیام خود را بشنوید. با این روش شما محدودیت نوشتاری 70 حرف فارسی ندارید و می توانید با ارتباط کلامی تأثیر بهتری بر مخاطبان خود داشته باشید.

از طرف دیگر ، در پیام کوتاه صوتی می توانید به زبان یا گویش شهر خود صحبت کنید. روی کلمات خاص تاکید و در صورت لزوم صدای خود را بالا یا پایین ببرید تا تأثیر بهتری بر مشتری بگذارد.

یادداشت های مهم

نکات مهم لیست سیاه مخابراتهنگام استفاده از خطوط خدمات ، سرویس های وب پیامکی یا ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه ارتباطات از راه دور ، همیشه به خاطر داشته باشید که به حریم خصوصی و حقوق مخاطبان و مشتریان احترام بگذارید. به زبان ساده ، مخاطبان شما علاقه ای به دریافت پیام های تبلیغاتی ندارند ، بنابراین بهتر است این کار را با هیچ ترفندی انجام ندهید زیرا تأثیر و نتیجه خوبی در برندسازی شما نخواهد داشت.

من قطعا آن را توصیه می کنم خبرنامه پیامکی با مشتریان عادی در تماس باشید. اگر مشتری شما واقعاً از کیفیت خدمات و محصولات شما راضی است و همیشه می خواهد از شما خرید کند ، کد تخفیف ، پیشنهادات مختلف و پیشنهادهای ویژه را دریافت کند ، داوطلبانه در خبرنامه مشترک می شود و از پیام های تبلیغاتی استفاده می کند.

همچنین می توانید صدای خود را ضبط کنید و برای ارسال پیام صوتی از یک ربات استفاده کنید. اگر فایل صوتی خود را انتخاب کردید ، هر مورد را فراموش نکنید 5 ثانیه یک نبض یا پیام صوتی حساب می شود بنابراین تا جای ممکن کوتاه صحبت کنید.

پنل ملی ارسال پیام کوتاه

اکنون که دانستید لیست سیاه چیست و چگونه به تبلیغات تجاری شما کمک می کند ، وقت آن است که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. خدمات خوب پیام کوتاه را برای بازاریابی انتخاب کنید. سامانه پیام کوتاه ملی یکی از مارک های شناخته شده و پیشگام در زمینه تبلیغات پیامکی است و شرایط ارسال پیام به لیست سیاه را برای شما فراهم کرده است.

فرقی نمی کند که وب سایت داشته باشید یا از برنامه ای برای فروش آنلاین استفاده می کنید ، حتی اگر کسب و کارتان آنلاین نیست ، با دریافت پنل از سامانه پیامکی ملی هنوز می توانید پیامک را به لیست سیاه ارسال کنید. از طرف دیگر اس ام اس ملی کتاب بازاریابی پیامکی برای حل این مشکل آماده شده است تا مشاغل قبل از شروع ارسال پیامک های تبلیغاتی به خوبی با اصول این روش تبلیغاتی آشنا شوند و بتوانند مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند.

نتیجه

خلاصه لیست سیاه چیست؟متأسفانه در سال های اخیر با روند نامناسب ارسال پیام کوتاه ، بسیاری از مشاغل ترجیح داده اند کاربران از دریافت پیام های تبلیغاتی جلوگیری کنند و متأسفانه این امر تا حدودی روند بازاریابی پیام کوتاه را مختل کرده است. به همین دلیل توصیه می کنم اکنون که دانستید لیست سیاه چیست و با بازاریابی پیامکی آشنا هستید ، یک استراتژی تبلیغاتی مناسب برای تجارت خود تهیه کنید. از بازاریابی پیامکی به خوبی استفاده کنید و از سرویس پیام کوتاه ملی برای ارسال پیام کوتاه غیر تبلیغاتی به لیست سیاه استفاده کنید.

اگر می خواهید بلافاصله پنل را دریافت کنید می توانید در صفحه اصلی سایت پیام کوتاه ملی ثبت نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید و در مورد انواع پنل ها ، شروع بازاریابی پیامکی ، وب سرویس ها و ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه با تیم فروش صحبت کنید. اگر سوالی دارید ، در پایان این مقاله برای ما نامه بنویسید و نظر خود را با ما در میان بگذارید و امروز از مزایای سیستم ملی پیام کوتاه استفاده کنید.

لیست سیاه چیست؟ ارسال پیام کوتاه به لیست سیاه ارتباطات از راه دور

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *