مطالب آموزشی
روش های مهم ارسال پیام های متنی کد هدیه برای مشتریان

روش های مهم ارسال پیام های متنی کد هدیه برای مشتریان

آلوپک عزیز
هدیه Bimito:
کد تخفیف صد هزار تومانی برای خرید بیمه شخص ثالث + خسارت آنلاین
کد: tpalopq705804
تا پایان سال
خرید: l.bimito.com/OA8am

در پیامک های فوق ، شرکت Aloo Peek به صورت هدفمند برای رانندگان پیامک کد هدیه ارسال کرده است ، پیام برای مخاطبان ارسال شده است ، بنابراین احتمال خرید خدمات زیاد است. مشاغل با استفاده از روش های مختلف مانند شبکه های اجتماعی ، سایت ، پیام کوتاه ، تبلیغات تلویزیونی و … مشتریان را در مورد کد هدیه آگاه می کنند چگونه می توانید کدهای هدیه محصول را برای مشتریان تجاری خود ارسال کنید؟

در این مقاله ، ما به طور کامل استفاده از سیستم پیام کوتاه برای ارسال هدیه به مشتریان را توضیح خواهیم داد و خواهیم گفت که چگونه پیامک هدفمند ارسال کنیم تا مشتری جذب کنیم و تأثیر مثبتی در فروش محصول داشته باشیم.

از طریق پنل پیام کوتاه کد هدیه را برای مشتری ارسال کنید

پنل پیام کوتاه یک برنامه تحت وب است که برای ارسال ، دریافت و مدیریت پیامک استفاده می شود. بازاریابی پیامکی یک روش بسیار م effectiveثر برای تبلیغ و جذب مشتری است ، زیرا تقریباً همه مخاطبان تلفن همراه دارند و طبق آمار ، بیش از 98٪ پیام های دریافتی توسط کاربران مشاهده می شود و این ویژگی بسیار مهمی برای هر نوع تبلیغات است. ، جایی که پیام توسط بسیاری از افراد دیده می شود. .

در پنل پیام کوتاه می توانید از روش های مختلفی برای ارسال کدهای هدیه برای مخاطبان و برقراری ارتباط با آنها استفاده کنید که در زیر به طور کامل توضیح خواهیم داد.

با پیامک انبوه برای مشتریان پیام کوتاه هدیه ارسال کنید

هدیه اتاق برای شما
45 هزار تومان تخفیف برای رزرو ویلا و محل اقامت
در سراسر ایران
بدون کمیسیون
کد تخفیف: otsub99
yun.ir/otg1
حداقل خرید 300 هزار تومان

یکی از ویژگی هایی که پنل پیام کوتاه برای مخاطبان فراهم می کند ، ارسال پیامک انبوه است. پیامک انبوه همانطور که از نام آن پیداست به معنای ارسال پیام برای بسیاری از افراد است. پیامک فوق را در نظر بگیرید ، وب سایت اتاق هدایایی را برای مشتریان در نظر گرفته است که می تواند برای مخاطبان زیادی ارسال شود.

متن پیام را در پنل پیام کوتاه بنویسید و سپس در قسمت اعداد ، تمام شماره هایی را که از مشتریان دارید به عنوان یک فایل اکسل ، متن یا دفترچه تلفن وارد کنید تا SMS در مدت کوتاهی برای بسیاری از افراد ارسال شود زمان. اما اگر شماره مشتری را ندارید ، نگران نباشید ، زیرا پنل پیام کوتاه ملی شماره مشتری را نیز به شما ارائه می دهد.

پیامک کد هدیه ارسال کنیداز نقشه پیام کد هدیه ارسال کنید

سامانه پیام کوتاه ملی به مشتریان امکاناتی به نام ارسال پیام کوتاه از روی نقشه (پیام کوتاه) را ارائه می دهد تا بتوانند پیام کد هدیه را برای مخاطبان ارسال کنند.

جای شما در سوپرمارکت داریانی خالی است!
کد تخفیف 20،000 تومان + ارسال رایگان در منطقه برای بازدید مجدد از شما:
کد هدیه: WGH26R81S95
آخرین مهلت: تا پایان فردا
حداقل خرید: 100 هزار تومان
هم اکنون خریداری کنید:
https://b2n.ir/k57743

همانطور که در پیام بالا مشاهده می کنید ، سوپرمارکت کد هدیه و ارسال رایگان برای مشتریان در اطراف فروشگاه دارد ، بنابراین باید برای مخاطبان نزدیک به فروشگاه پیامک ارسال کند تا مشتری ها را به صورت هدفمند جذب کند. برای ارسال ، فقط روی امکان ارسال از نقشه (پیام کوتاه) در سیستم پیام کوتاه کلیک کنید. این سیستم به طور پیش فرض بر روی نقشه تهران واقع شده است ، شما می توانید نقشه را تغییر داده و یکی از شهرهای بزرگ را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر سوپرمارکت در منطقه مرزی تهران مرتفع باشد. ابتدا باید شهر تهران و سپس منطقه مرزداران را پیدا کنید. با کلیک بر روی هر یک از مناطق اطراف مغازه ، شماره ها را به صورت جداگانه برای همراه اول و ایرانسل مشاهده خواهید کرد. شماره مورد نظر را بررسی کرده و پیامک ارسال کنید. پیام کوتاه در مدت زمان کوتاهی برای بسیاری از افراد ارسال می شود و به دلیل هدفمند بودن ، احتمال خرید محصولات زیاد است.

نقشه های تمام شهرهای بزرگ ایران در سیستم پیام کوتاه ملی بارگذاری می شود ، اما اگر تجارت شما در یک شهر کوچک است ، چگونه می توانید پیام ارسال کنید؟

پیامک کد هدیه را با کد پستی ارسال کنید

همانطور که گفته شد ، در شهرهای بزرگ امکان ارسال پیام با استفاده از نقشه وجود دارد ، اما برای شهرهای کوچک می توانید از کد پستی ، با 3 تا 5 کد پستی اول هر منطقه ، به شماره تلفن همراه مخاطبان محله مورد نظر به طور جداگانه استفاده کنید با همراه اول و شما به ایرانسل دسترسی دارید.

آیا ارسال پیامک فقط به شماره های همراه اول امکان پذیر است؟پیامک کد هدیه ارسال کنید

با کد پستی همراه اول برای مخاطبان پیامک ارسال کنید

اولین هدیه همراه به مناسبت عید سعید فطر پیامبر اکرم (ص)
3 گیگابایت هدیه اینترنتی (برای محتوای داخلی)
فرصت فعال سازی بسته تا 12 مارس
با شماره گیری کد
* 100 * 67 #

مانند پیامک های فوق ، بعضی اوقات فقط باید کاربران یک اپراتور خاص (همراه اول یا ایرانسل) را مطلع کنید. سامانه پیامکی ملی ویژگی ای به نام ارسال پیام با کد پستی همراه اول را در اختیار کاربران قرار می دهد تا با وارد کردن چند رقم اول کد پستی به تمام شماره های همراه اول در آن منطقه دسترسی داشته باشند. اگر کد پستی استانهای مختلف را نداشته باشیم ، آیا ارسال کد پستی هنوز امکان پذیر است؟

آره. سامانه پیامکی ملی ویژگی جدیدی به نام بانک کدپستی کل کشور را به سیستم اضافه کرده است که شماره کد پستی تمام استانهای کشور را به طور جداگانه در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند به مناطق مختلف پستی پیام کوتاه ارسال کنند.

علاوه بر امکان کد پستی همراه اول ، برای شماره های ایرانسل می توانید از امکان ارسال پیام به کد پستی ایرانسل نیز استفاده کنید.

کد هدیه را به درستی پیامک کنید

یکی از کاربردی ترین راه های برقراری ارتباط با مشتریان ، ارسال کد هدیه مناسب است. به مناسبت های مختلف از جمله تولد ، عید ، روز زن ، روز مرد ، شب یلدا و … برای مشتری پیامک ارسال کنید تا مخاطب درک بهتری از برند و محصولات شما داشته باشد.

حسام عزیز
به مناسبت روز پدر ، قهرمان ابدی!
25٪ تخفیف ویژه در سفارش شیرینی از اسنپ فود
فقط تا پنجشنبه ، 28 مارس
اکنون سفارش دهید:
https://snpfd.link/SFather

به مناسبت روز پدر ، اسنپ پیام فوق را به صورت شخصی سازی (نام و نام خانوادگی مشتری) ارسال کرد. پیامک احساس خوبی را در مشتری ایجاد می کند و مشتری را مجبور به خرید می کند. در سیستم پیام کوتاه می توانید تنظیماتی انجام دهید تا پیامک سالانه یا ماهانه ارسال شود.

با ارسال پیام کوتاه کد هدیه مشتری را ذخیره کنید

پیامک کد هدیه ارسال کنیدحفظ مشتریان قدیمی و جذب مخاطبان جدید به روش هایی نیاز دارد ، شما باید دانش کافی داشته باشید تا بتوانید با مشتریان ارتباط مثبت برقرار کنید. در این مقاله ، ما در مورد روش های مختلف ارسال پیام کوتاه هدیه به مشتریان نوشته ایم که برای رشد تجارت شما بسیار ارزشمند است.

سامانه پیامکی ملی کلیه روشهای ارسال پیام ذکر شده در این مقاله را همراه با سایر امکانات عملی با تعرفه مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر در مورد هر یک از روش های ارسال پیام یا بازاریابی پیامکی سوالی دارید ، با شماره 02163404 تماس بگیرید و از کارشناسان ملی پیام کوتاه مشاوره رایگان بگیرید.

روش های ارسال پیام متنی کد هدیه برای مشتریان

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *