مطالب آموزشی
راهنمای کامل خدمات وب برای ارسال پیام کوتاه + 10٪ تخفیف

راهنمای کامل خدمات وب برای ارسال پیام کوتاه + 10٪ تخفیف

رضا عزیز ممنون کد تأیید شما در Island Store 2867 است.

مریم عزیز ، خرید شما با کد 98764 در تاریخ 12/6/99 ثبت شده است. فروشگاه اینترنتی جزیره

احتمالاً مانند من ، این س arال مطرح می شود که چگونه سایتهای خرید آنلاین پیامهای ثبت سفارش یا کد احراز هویت را به این سرعت به مشتری ارسال می کنند ، یا چگونه ، مانند مثال بالا ، چگونه بلافاصله پس از خرید از فروشگاه پیامهای متشکری ارسال می کنند!

به همین دلیل ، در فیلم زیر ، ما قصد داریم به شما نشان دهیم با وب سرویس ارسال پیامک سریعدرباره نحوه استفاده از سرویس وب و برنامه های افزودنی قابل ارسال از طریق پیامک بیشتر بدانید.

برنامه های وب سرویس برای ارسال سریع پیامک

شما می توانید از سرویس پیامک وب برای ارسال سریع پنل پیامکی کسب و کار خود به سایت فروشگاه ، برنامه یا هر چیز مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید تا پیام هایی مانند تشکر ، کد تأیید یا کد رهگیری خرید را به طور خودکار از طریق پنل پیام کوتاه به مشتری و همه مشتریان ارسال کنید. دریافت پیامک های ارسال شده

مشاغل آنلاین معمولاً از دو دسته سایت و برنامه استفاده می کنند که در زیر کمی به آنها اشاره می کنیم!

سایت های طراحی شده با CMS

وب سایت ها و برنامه های کاربردی که با CMS یا سیستم های تولید محتوا مانند WordPress ، Joomla ، WHMCS ، Magento و … طراحی شده اند ، برای فروشگاه های آنلاین توصیه می شوند و دارای رابط کاربری آسان هستند.

در حین استفاده از این سایت ها ، می توانید از افزونه های مختلفی که پیام کوتاه ملی در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، استفاده کنید. به عنوان مثال ، افزونه SMS ووکامرس فارسی برای اعلان های پیامکی در مراحل ثبت و تغییر وضعیت سفارشات ثبت شده به مدیر سایت و مشتریان استفاده می شود.

سایت ها و برنامه های کاربردی با زبان های برنامه نویسی طراحی شده اند

وب سایت ها و برنامه های کاربردی که از زبان های برنامه نویسی مانند Asp.net ، JavaScript ، PHP و سایر زبان های وب اختصاصی استفاده می کنند ، برای طراحی سایت خود نیاز به دانش برنامه نویسی یا مهارت های برنامه نویسی دارند. اساساً در این نوع سایت ها ، هیچ افزونه ای طراحی نشده است که بر روی سایت نصب شود. برای استفاده سریع از سرویس وب برای ارسال سریع پیامک ، می توانید پیامک را به صورت خودکار با استفاده از کد آماده ارائه شده توسط کاربران به وسیله پیام کوتاه ملی ارسال کنید. در سایت و برنامه خود ایجاد کنید.

وب سرویس پیام کوتاه سریع چیست؟سرویس وب

اکنون که روش ایجاد سایت با استفاده از CMS یا زبان برنامه نویسی را انتخاب کرده اید ، وقت آن است که با روش های مختلف استفاده از سرویس وب ارسال پیام کوتاه سریع آشنا شوید که به دو دسته کلی تقسیم می شود!

یکی از موارد فوق این است که یک سرویس تحت وب آماده استفاده است ، اما کاربران مختلف می توانند روش مورد نظر خود را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنند.

سرویس وب صابون

کلمه صابون مخفف عبارت است پروتکل دسترسی ساده به اشیا است. سرویس صابون در اصل پروتکلی برای تبادل اطلاعات بین دو سرویس وب است. در این سرویس ، اطلاعات به صورت پیام از طریق یک پل ارتباطی مانند پروتکل های رایج اینترنت مانند http منتقل می شوند. پروتکل صابون یکی از رایج ترین استانداردهای ارتباطی بین دو سیستم وب است که بهترین مزیت آن قابلیت اجرا در تمام زبان های برنامه نویسی است.

استراحت وب سرویس

سرویس استراحت مخفف عبارت است انتقال دولت نمایندگی است. برخلاف سرویس قبلی ، استراحت کنید معماری برای طراحی برنامه های کاربردی در نظر گرفته شده است ایجاد شده برای از بین بردن پیچیدگی پروتکل هایی مانند صابون ، برنامه های شما را به راحتی به پروتکل http متصل می کند.

یکی از بهترین مزایای معماری بقیه دسترسی کاربر بر اساس پروتکل http است ، معماری بقیه می تواند روش های متفاوتی برای ارسال درخواست های خود داشته باشد ، هر یک از این روش ها معنای خاص خود را دارد. این روش ها که شامل دریافت ، ارسال ، قرار دادن و … می شود ، در ارسال درخواست ها کاربردهای متفاوتی دارد.

عملکرد سرویس وب پیام کوتاه سریععملکرد سرویس پیام رسانی وب

بیایید با مثال زیر از سرویس پیام کوتاه وب به زبان ساده استفاده کنیم.

فرض کنید ما یک سایت یا برنامه ای با ثبت نام / کد اعتبارسنجی پیامک دو مرحله ای داریم ، هنگامی که کاربر یا مشتری در سایت قصد ثبت نام دارد ، پس از وارد کردن شماره خود در سایت ، درخواستی از سایت به ارائه دهنده سرویس پیامک سرور سیستم ارسال شده است که در این درخواست محتوای متن پیامک به همراه شماره تلفن گیرنده پیامک وجود دارد. ارسال به مقصد نهایی. پس از ارسال مجدد پیامک به مقصد ، وب سرویس یک سری اطلاعات شامل وضعیت تحویل پیامک را به منبع ارسال پیامک (سایت یا برنامه ای که کاربر در آن ثبت نام کرده است) ارسال می کند.

از سرویس وب برای ارسال سریع پیامک در فروشگاه های آنلاین استفاده کنیدفروشگاه های آنلاین

اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید ، می توانید هرگونه خبری در زمینه کاری خود از طریق سرویس وب سریع SMS برای مشتری ارسال کنید. کدهای احراز هویت عضویت در سایت ، وضعیت ثبت سفارش ، تأیید تغییر رمز عبور و سایر اطلاعات مربوط به کسب و کار شما به همین ترتیب برای گیرنده ارسال می شود.

از سرویس وب برای ارسال سریع پیامک در نرم افزارهای مختلف استفاده کنید

از هر نرم افزاری که استفاده می کنید ، به سرویس وب پیامکی نیز احتیاج دارید. به عنوان مثال ، اطلاع رسانی به مدیر مجموعه ، ارسال صورتحساب برای مشتریان ، ارسال پیامک ، صدور چک و هرگونه عملیات مالی که با نرم افزار قابل انجام است ، می تواند با سرویس وب به شماره تلفن مشتری مشتری یا مخاطب خاصی مانند هیئت مدیره یا معاون مالی همه نرم افزارها قادر به ارسال پیامک به طور پیش فرض نیستند ، در این صورت ایجاد این ویژگی در نرم افزار ضروری خواهد بود)

از سرویس وب برای ارسال سریع SMS در نرم افزار نظارت استفاده کنید

نرم افزار مانیتورینگ برای بررسی وضعیت سیستمها و سرورهای سازمانها و دفاتر بزرگ ، سازمانهای دولتی و شرکتهای مهم مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجاست که از سرویس پیام کوتاه وب برای بهبود عملکرد سیستم و جلوگیری از خطاها و خطاهای ناگهانی استفاده می شود. در صورت بروز خطا در عملکرد عادی سیستم ، می توانید یک پیام کوتاه کوتاه به مراجع نظارت ارسال کنید تا اطلاعات لازم برای بررسی و بازیابی سیستم را ارسال کنند.

از سرویس وب برای ارسال سریع پیامک استفاده کنیداز سرویس وب پیام کوتاه سریع استفاده کنید

همانطور که گفتیم ، خدمات وب به دسته های مختلفی تقسیم می شوند ، نحوه اتصال آنها متفاوت است. بنابراین در ادامه ، نحوه اتصال یک سرویس وب از طریق یک زبان برنامه نویسی و افزونه ها را با یک مثال توضیح می دهیم.

زبان برنامه نویسی

سیستم های پیامکی کد نمونه ای را برای اتصال کاربران به زبان های برنامه نویسی ارائه می دهند. به عنوان مالک پنل ، می توانید وب سایت یا نرم افزار خود را از طریق سرویس وب پیام های متنی به سیستم پیامک متصل کرده و چند خط کد بنویسید تا در صورت نیاز به طور خودکار یک پیام کوتاه به مشتری ارسال شود.

کاربران ملی پیامک همچنین می توانند از کدهای نمونه سیستم SMS شامل 14 زبان برنامه نویسی استفاده کنند گیت هاب و وب سایت رسمی پیامک ملی (همراه با مستندات) ارائه شده است.

همچنین سامانه پیامکی ملی با راه اندازی سرویس جدید خود به نام کنسول پیام کوتاه ملی همه پیچیدگی های خدمات api خود را برطرف می کند تا کاربران بتوانند از خدمات SMS سریع تا حد امکان استفاده کنند.

افزونه های پیامکی

گاهی اوقات کاربر از سیستم های تولید محتوا استفاده می کند. این سیستم ها دیگر نیازی به نوشتن کد برای اتصال ندارند و با یک افزونه پلی بین سایت و پنل پیامک ایجاد می شود. سیستم پیام کوتاه ملی نیز در آزمایشگاه افزونه این افزونه ها را به صورت رایگان با آموزش نحوه تنظیم و استفاده از آنها ارائه می دهد.

سرویس وب

یکی از مشکلات ارسال پیامک ، لیست سیاه مخابرات است. به طور کلی در این لیست مقوله ای را که توسط شرکت مخابرات ایجاد شده است در نظر بگیرید که با وارد کردن شماره تلفن همراه ، سایر پیام های ارسالی از خطوط تبلیغاتی به شماره تلفن همراه مورد نظر تحویل داده نمی شود.

در سیستم های پیامکی ، کاربران معمولاً می توانند پیامک را به لیست سیاه مخابرات ارسال کنند ، یعنی کاربرانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند سرویس وب پیشنهاد می شود. این سرویس همچنین به طور عمومی “ارسال پیامک از طریق الگو” ، “ارسال پیامک از طریق الگو” نامیده می شود.

سرویس وب یا خط خدمات مشترک از طریق شرکت های ارائه دهنده سیستم های پیامکی مانند پیام کوتاه ملی به کاربران مختلف ارائه می شود تا بتوانند برای همه مشتریان پیامک ارسال کنند. البته استفاده از خط خدمات مشترک منوط به این واقعیت است که شما به عنوان صاحب مشاغل هیچ پیام تبلیغاتی از این خط ارسال نمی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *