مطالب آموزشی
تبلیغات بوتیک ها با پنل پیام کوتاه / بازاریابی پیامکی بوتیک ها

تبلیغات بوتیک ها با پنل پیام کوتاه / بازاریابی پیامکی بوتیک ها

یک فروشگاه لباس جدید در خیابان ما افتتاح شده است و هر روز هنگام بازگشت از محل کار ، می بینم که مشتریان زیادی در داخل فروشگاه هستند. نام مغازه را به خاطر دارم ، زیرا پیامک تبلیغاتی بوتیک برای من ارسال شد. امروز ، وقتی از خیابان عبور کردم ، به تلفن همراهم نگاه کردم تا دوباره پیامک را ببینم:

با نشان دادن این پیامک 20٪ تخفیف خرید لباس از بوتیک محمدی

فقط تا آخر هفته 88596512

فروشگاه لباس تازه افتتاح شده در محله ما برای مدت زمان محدودی برای من و بسیاری از مشتریان اطراف فروشگاه پیامک تخفیف ارسال کرد و چون پیامک به صورت هدفمند ارسال شد ، بسیاری از مشتریان هر روز به بوتیک مراجعه می کردند و خرید می کردند. همچنین تصمیم گرفتیم با ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی مقاله ای در مورد تبلیغات بوتیک بنویسیم تا سایر مغازه داران نیز با استفاده از پنل پیام کوتاه پیامک های هدفمند ارسال کنند.

تبلیغات برای بوتیک ها

فروشگاه های لباس مانند هر تجارت دیگری نیاز به تبلیغ و دیدن دارند. شما می توانید با استفاده از روش های مختلف مانند تبلیغات در تلویزیون ، رادیو ، بیلبوردها ، شبکه های اجتماعی ، سایت های معروف ، Google Ads و غیره برای بوتیک ها تبلیغ کنید ، اما ما می خواهیم به بازاریابی پیامکی و روش های مختلف تبلیغات بپردازیم. از طریق پیامک صحبت کنید و مشتری جذب کنید. برای تبلیغات از طریق پیام کوتاه ، ابتدا باید یک پنل پیام کوتاه تهیه کنید.

پنل پیام کوتاه چیست؟

شاید شما مانند بسیاری از مخاطبان ما که هر روز با پشتیبانی ملی پیام کوتاه تماس می گیریم و می پرسیم منظور از پنل پیام کوتاه چیست ، نمی دانید سیستم پیام کوتاه چیست و چه کاری انجام می دهد. نگران نباشید زیرا ما در زیر تعریف و روش کار با سیستم را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

SMS panel یک سیستم مبتنی بر وب است که برای ارسال ، دریافت و مدیریت پیام ها استفاده می شود. پنل پیام کوتاه تقریباً مانند یک ایمیل برای مخاطبان فراهم می کند ، به طوری که آنها می توانند برای افراد مختلف ایمیل ارسال و دریافت کنند ، اما سیستم پیام کوتاه ویژگی های بسیار متفاوت و مفیدی را به مشتریان می دهد که این از مزایای مهم تبلیغات برای بوتیک های دارای پنل است. در ادامه مطلب خواهیم نوشت.

امکان ارسال پیامک انبوه

مشتریان هدف این بوتیک افراد زیادی هستند ، بنابراین وقتی یک مغازه دار تصمیم به ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی می گیرد ، مجبور است آن را برای مخاطبان زیادی ارسال کند. سیستم پیام کوتاه ویژگی ای به نام ارسال انبوه به مشتری را فراهم می کند تا از آن برای ارسال پیام کوتاه به طور همزمان برای بسیاری از افراد ، مثلاً 100000 نفر استفاده کند.

شما باید وارد سیستم پیام کوتاه شوید ، متن پیامک را بنویسید و سپس در قسمت اعداد ، شماره تلفن همراه کاربران را به عنوان یک فایل اکسل ، متن یا از دفترچه تلفن وارد کنید. پیام به طور همزمان برای تعداد زیادی از مخاطبان ارسال می شود.

اگر او تازه بوتیک فروشی خود را افتتاح کرده و تعداد زیادی مشتری ندارد ، استفاده از پنل پیام کوتاه برای وی مناسب است؟

ارسال پیامک به محله های اطراف بوتیک

یکی از هدفمندترین تبلیغات فروشگاه لباس ارسال پیام کوتاه برای مخاطبان اطراف فروشگاه است. اولین مثال را به یاد دارید؟ بوتیک محمدی برای من و مخاطبان اطراف فروشگاه تخفیف ارسال کرده بود ، اما فکر می کنید تعداد افراد مختلف را از کجا آورده است؟

سامانه پیامکی قابلیتی را به نام ارسال پیام از روی نقشه (پیام کوتاه) برای مخاطبان فراهم کرده است که می توانند شماره تماس را روی نقشه پیدا کنند. صاحب بوتیک محمدی وارد سامانه پیامکی ملی شده و بر روی گزینه پیام کوتاه کلیک کرده است. نقشه تهران به طور پیش فرض باز می شود (می توانید شهرهای دیگر را از کادر بالای صفحه انتخاب کنید). او خیابان ستارخان را بر روی نقشه یافت و بر روی منطقه برق آلستوم کلیک کرد. اعداد به صورت طبقه بندی شده همراه اول و ایرانسل برای صاحب مغازه نمایش داده می شود و او می تواند هر اپراتوری را که می خواهد انتخاب کند و پیام متنی ارسال کند. به این ترتیب صاحب بوتیک محمدی پیامکی هدفمند ارسال کرد و بسیاری از مشتریان برای خرید و دیدن محصولات به مغازه وی مراجعه کردند.

با استفاده از امکان ارسال پیامک از روی نقشه می توانید به 17 شهر بزرگ کشور که دارای نقشه هستند پیام ارسال کنید و برای شهرهای کوچک که نقشه ندارند از ماژول ارسال پیامک با کد پستی استفاده کنید.

ارسال پیام کوتاه با کد پستی

شما همچنین می توانید با یک کد پستی پیام کوتاه ارسال کنید ، فقط 3 تا 5 شماره اول کد پستی منطقه را داشته باشید. وارد سامانه پیامکی شوید و روی ماژول ارسال پیامک با کد پستی کلیک کنید ، متن پیام را بنویسید و سپس در مرحله دوم ، برای وارد کردن شماره ها ، 3 تا 5 رقم اول کد پستی را وارد کنید تا شماره ها نمایش داده شوند از منطقه مورد نظر شماره ها برای همراه اول و ایرانسل به صورت جداگانه است ، اپراتور مورد نظر را انتخاب کرده و پیام را ارسال کنید.

برای مشاغل و اصناف خاص تخفیف ارسال کنید

بعضی اوقات مغازه داران در یک مناسبت خاص مانند روز پزشک برای مشتری تخفیف قائل می شوند که در این صورت مخاطب پیامک تخفیف پزشکان و کادر پزشکی است. به نظر شما چگونه می توان تعداد پزشکان مختلف را تهیه و برای آنها پیامک ارسال کرد؟

امکان بانک اصناف و مشاغل برای دسترسی به شماره تلفن مشاغل و اصناف مختلف طراحی شده است. برای هر شغلی که به شماره نیاز داشته باشید ، می توانید از بانک اصناف و مشاغل سامانه پیامکی ملی استفاده کنید ، اما چگونه می توانید از این امکان استفاده کنید؟

یک مثال از تخفیف روز پزشک را در نظر بگیرید ، کاربر باید وارد سیستم پیام کوتاه شود و متن پیامک را بنویسد ، سپس از قسمت فیلتر شماره ، روی گزینه بانک اصناف ، مشاغل و صاحبان صنایع کلیک کنید. می توانید دسته پزشکان را انتخاب کرده و برای همه پیام ارسال کنید ، یا روی گروه و زیر گروه های مختلف از جمله انجمن آزمایشگاه های پزشک ، انجمن غدد درون ریز ، متخصصان پوست ، چشم و غیره را انتخاب کرده و پیام متنی ارسال کنید.

تبلیغات برای بوتیک هاپیوند محصولات جدید را از طریق پیام کوتاه اطلاع دهید

البته شما برای تبلیغ و معرفی محصولات خود از شبکه های اجتماعی یا سایت های مختلفی استفاده می کنید. برای معرفی محصولات جدید و یا معرفی صفحات اجتماعی می توانید لینک را به همراه متنی جذاب برای کاربران ارسال کنید تا روی لینک کلیک کرده و با محصولات آشنا شوند. برای ارسال لینک از طریق پیام کوتاه ، باید از خطوط اختصاصی 3000 یا 50004 استفاده کنید.

برای کسی که دوستش دارید هدیه بخرید

لباس ، کیف ، لوازم جانبی و …

کد تخفیف: DSWNB

نمونه کارها را در www.instagram.com/sab___design/ مشاهده کنید

تبلیغات هدفمند را با سیستم پیام کوتاه انجام دهید

تبلیغات برای بوتیک هادر این مقاله پنل پیامکی بوتیک ها را معرفی کردیم و با استفاده از روش هایی که گفتیم می توانید مشتریان زیادی را به خود جلب کرده و فروش خوبی داشته باشید. بازاریابی پیامکی یکی از هدفمندترین و مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات است. اگر هنوز پنلی برای کسب و کار خود ایجاد نکرده اید ، می توانید با تعرفه مناسب از سامانه پیامکی ملی پنلی دریافت کرده و شروع به بازاریابی کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیشنهاد می توانید با شماره 02163404 تماس گرفته و از مشاوران ملی پیام کوتاه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تبلیغات بوتیک ها با ارسال پیام کوتاه

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *