مطالب آموزشی
بانک شماره موبایل + معرفی بانک های مختلف

بانک شماره موبایل + معرفی بانک های مختلف

دوست من یک سایت فروش لوازم پزشکی دارد ، او یک ماه پیش با من تماس گرفت و گفت من تجهیزات جدید دندانپزشکی خریداری کردم و می خواهم به دندانپزشکان اطلاع دهم ، اما من نمی دانم چگونه مخاطب هدف خود را انتخاب کنم و فقط برای آنها تبلیغ می کنم.

من به دوستم بازاریابی پیامکی را پیشنهاد کردم و به او گفتم که چگونه مخاطبان جدید جذب کند و مشتریان قدیمی را آگاه سازد ، اما او نگران شماره موبایل افراد بود. من بانک شماره تلفن همراه جداگانه را برای او توضیح دادم و تصمیم گرفتم در مورد آن بنویسم ، بنابراین اگر برای تجارت خود به شماره موبایل نیز نیاز دارید ، می توانید به راحتی از بانک شماره تلفن استفاده کنید.

بانک شماره موبایل جدا شده

داشتن شماره تلفن همراه برای مخاطبان مختلف و ارسال پیام های هدفمند برای مشتریان برای مشاغل بسیار مفید است. در سامانه پیامکی ملی ، مشتریان به صورت طبقه بندی شده و تفکیک شده به شماره موبایل مخاطبان دسترسی دارند و می توانند به راحتی از طریق روش های مختلف ، اطلاعات ، تخفیف ، افتتاح شعب ، مشاغل خاص و … را به روش های مختلف برای مشتریان ارسال کنند. در ادامه روش ها را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

بانک استانی کشور

بعضی اوقات برخی از مشاغل نیاز به ارسال پیام برای افراد در یک استان خاص دارند. سامانه پیامکی ملی این بانک شماره موبایل استان های کشور را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند به راحتی به یک یا چند استان مختلف پیامک ارسال کنند. بگذارید با یک مثال بهتر توضیح دهیم.

به عنوان مثال ، سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که فردا سیل در استان خراسان شمالی رخ می دهد و اکنون سازمان هلال احمر می خواهد پیامک های هشدار دهنده سیل را به تمام شهرهای استان خراسان شمالی ارسال کند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که وارد سامانه پیامکی ملی شوید ، پیام را بنویسید و سپس استان خراسان شمالی را از بخش بانک های استانی کشور انتخاب کرده و پیام را ارسال کنید.

آیا می توان برای هر شهر پیامکی جداگانه ارسال کرد؟

بانک اصناف و مشاغلبانک شهرهای کشور

در سامانه پیامکی علاوه بر دسترسی به شماره های هر استان به صورت جداگانه ، شماره موبایل هر شهر نیز به صورت جداگانه در اختیار کاربر قرار دارد. به عنوان مثال ، فروشگاه زنجیره ای شهروند برای مشتریان شهرضا در استان اصفهان تخفیف دارد و آن را برای ساکنان می خواهد. ارسال پیام اعلان تنها کاری که باید انجام دهید اینست که وارد سامانه پیامکی شوید و از قسمت بانک استانهای کشور اصفهان و سپس شهرضا را انتخاب کنید. شماره ها با اعتبار و ترتیب دائمی نمایش داده می شوند ، گروه مورد نظر را انتخاب کرده و پیامی ارسال می کنند.

آیا می توان شماره های موبایل را دسته بندی و به اهداف کوچکتر ارسال کرد؟

بانک اصناف و مشاغل

بانک اصناف و مشاغل

امکان دیگری که سامانه پیام کوتاه ملی در اختیار کاربران قرار می دهد بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل است. بانک تجارت و اصناف مخاطبان هدف را کوچکتر می کند و می توانید پیام های هدفمندتری ارسال کنید. به عنوان مثال ، شخصی یک کارگاه تولید دارد و می خواهد مخاطب خود را از تولید و فروش ساز سوم آگاه کند. سازنده باید مخاطب مورد نظر خود را پیدا کرده و برای آنها پیام ارسال کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد سیستم پیام کوتاه شوید ، متن پیامک را بنویسید و از بخش بانک اصناف و مشاغل ، زیر گروه های لوازم آلات موسیقی ، آموزش موسیقی و سایر زیر گروه های مربوطه پیامک را انتخاب و ارسال کنید. مخاطبان به طور هدفمند انتخاب می شوند ، بنابراین احتمال فروشنده افزایش می یابد.

بانک شماره موبایلبانک جداگانه اصناف کشور

در سامانه پیامکی ملی ، بانک اصناف و مشاغل نیز به طور جداگانه برای تمام شهرهای کشور ارائه شده است که می توانید از آنها استفاده کنید. دوباره ، از مثال بالا (سازنده) استفاده کنید. فرض کنید سازنده Suhtar در اراک اقامت دارد و می خواهد فقط برای مخاطبان اراک پیام کوتاه ارسال کند. (لوازم آلات موسیقی ، آموزشگاه های موسیقی و غیره) را انتخاب کنید و پیامی ارسال کنید.

بانک شماره موبایلبانک کد موبایل استان های کشور

ویژگی دیگری که پنل پیام کوتاه برای کاربران فراهم کرده است ، بانک کد پستی استانهای کشور به طور جداگانه است. شما می توانید بر اساس شماره کد پستی هر منطقه از شهر پیام کوتاه ارسال کنید ، بیایید به اولین نمونه متن ، تجهیزات دندان پزشکی دوستم برگردیم ، او می تواند برای مشتریان قدیمی و همچنین مخاطبین جدید پیام ارسال کند. آدرس سایت دوستم در تهران ، منطقه 14 پستی است. اطلاعات را از زیرشاخه های تهران ، منطقه 14 و سپس برای مناطق کار شمال ، فاطمی ، کشاورز و مناطق اطراف فروشگاه ارسال کنید.

البته ارسال پیام از روی نقشه (پیام کوتاه) برای ارسال پیامک منطقه ای نیز در دسترس است که می توانید از آن استفاده کنید.

شماره های کد پستیبانک ملی شماره فعال

همانطور که می دانید اکثر مردم از اپراتورهای همراه اول و ایرانسل استفاده می کنند. سامانه پیامکی ملی همچنین برای راحتی مخاطبان شماره تلفن های همراه را جداگانه جدا کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. در شعبه بانک ، تعداد فعال کشور سه زیر شاخه است ، یعنی همراه اول ، ایرانسل و یک همراه اول دائمی وجود دارد. اگر مخاطبان هدف شما در هر یک از این سه گروه باشد ، می توانید برای هر اپراتور به طور جداگانه پیام را انتخاب و ارسال کنید.

بانک شماره موبایلبانک شماره موبایل محله

در سامانه پیامکی ملی ، شماره تلفن های همراه در شهرهای بزرگ مانند تهران ، اصفهان ، مشهد و … بر اساس مناطق شهری طبقه بندی شده است. به عنوان مثال ، اگر در بازار رضا مشهد مغازه باز کرده باشید ، به راحتی می توانید محله ای پیدا کنید بازار رضا خیابان امام رضا ، خیابان امام رضا ، بازار بزرگ خیابان امام رضا (ع) و … که در اطراف مغازه هستند ، پیامک تخفیف یا اعلانی ارسال کنید.

برای شهرهای کوچک ، سیستم پیام کوتاه ملی بانک کدپستی کل کشور را به صورت طبقه بندی شده آماده کرده و در پنل قرار داده است. اگر می خواهید به شهرهای کوچکتر پیامک ارسال کنید ، از بانک کدپستی شهر مورد نظر استفاده کنید.

بانک شماره موبایلشماره بانک ایرانسل با پیش شماره

اپراتور ایرانسل از زمان آغاز فعالیت خود شماره تلفن های همراه با پیش شماره های 935 ، 936 ، 937 ، 938 و … را به مشتریان می فروشد. بانکی دیگر که سامانه پیامکی ملی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد بانک شماره ایرانسل به شماره است. اگر تجارت شما به گونه ای است که می خواهید به شماره های مختلف ایرانسل پیامک ارسال کنید ، استفاده از ماژول بانک شماره ایرانسل بسیار مفید و هدفمند است.

در سیستم پیام کوتاه ملی ، همه بانک های شماره تلفن به طور مرتب به روز می شوند و شماره های تکراری و مسدود شده از بانک شماره تلفن حذف می شوند.اعداد ایرانسل

استفاده مفید از بانک شماره تلفن جداگانه

بانک شماره موبایلدر این مقاله ، ما بانک های مختلف شماره تلفن همراه را به طور جداگانه و کامل توضیح دادیم. هرچه مخاطبان كاری برای مشاغل كوچكتر باشند ، پیامك ها با هدف گیری بیشتری ارسال می شوند و احتمال جذب مشتری و فروش محصول نیز بیشتر می شود. با استفاده از شماره هایی که نوشتیم ، می توانید بازار هدف خود را کوچکتر کرده و برای مشتریان پیامک ارسال کنید.

ارسال پیام کوتاه به مشتری یکی از ارزان ترین و مثرترین روش ها برای حفظ و جذب مشتری های جدید است. اگر در زمینه تهیه پنل پیام کوتاه یا بانک شماره تلفن همراه سوالی دارید با شماره 02163404 تماس بگیرید و از کارشناسان ملی پیام کوتاه مشاوره رایگان دریافت کنید.

اگر از بانک های شماره تلفن همراه مختلف برای ارسال پیامک استفاده کرده اید ، تجربه خود را در بخش نظرات با مخاطبان پیام کوتاه ملی خود به اشتراک بگذارید.

بانک شماره پیامک تلفن همراه جداگانه

آیا می خواهید تجارت خود را رشد دهید؟ Melli-SMS به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *