مطالب آموزشی
استعلام شماره پیامک 3000 + آموزش و راهنمای کامل سفارش خط

استعلام شماره پیامک 3000 + آموزش و راهنمای کامل سفارش خط

اگر پنل پیامکی دارید یا حتی می خواهید بازاریابی پیامکی را شروع کنید، خطوط پیامکی اپراتور مگفا اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. خوب حالا یک سوال مهم! چگونه شماره پیامک استعلام 3000 چطوره و مراحلش چیه؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا علاوه بر شرایط سفارش، با امکانات و مزایایی که این خطوط در اختیار شما قرار می دهد بیشتر آشنا شوید.

پنل اس ام اس چیست؟

قبل از آشنایی با نحوه استعلام شماره پیامک 3000 با ابزار کار یعنی سامانه ارسال پیامک آشنا می شویم. نرم افزار آنلاین و تحت وب سامانه پیامکی برای مدیریت پیامک تبلیغاتی این بدان معناست که مشاغل می توانند علاوه بر ارسال پیامک با پنل پیامک، پاسخ گیرنده را نیز دریافت کنند.

پنل های پیامکی دارای خطوط مختلفی از چندین سرشماری هستند که هر یک از آنها توسط یک اپراتور در اختیار شرکت های ارائه دهنده سیستم و کاربران آنها قرار می گیرد. یکی از این اپراتورها خط 3000 است که در این مقاله قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با شماره های دلخواه خود از اپراتور مگفا یک خط اختصاصی برای کسب و کار خود داشته باشید.

اپراتور ارائه دهنده 3000 خط

قبل از توضیح مزایای شماره پیامک 3000 از طریق رابط کاربری ملی پیامک، با اپراتور ارائه دهنده این خطوط یعنی شرکت مگفا آشنا می شویم.

مگفا مخفف عبارت است مرکز توسعه فناوری اطلاعات خطوط ارسال پیامک را با شماره 3000 ارائه می کند و البته به عنوان یکی از قدیمی ترین اپراتورهای کشور شناخته می شود. مگفا یک شرکت دولتی است و تنها طرف قرارداد با اشخاص حقوقی است. در واقع مگفا به عنوان اپراتور خط 3000 شناخته می شود.

این شرکت ادعا می کند که سرعت بالایی در ارسال پیامک دارد، امنیت خط را تامین می کند، همچنین می تواند هزار پیامک را در ثانیه پردازش کند و خدمات بی نظیری در زمینه پیامک ارائه می دهد.

مزایای 3000 خط

شماره پیامک استعلام 3000قبل از آشنایی با فرآیند استعلام پیامک 3000، وقت آن است که با مزایایی که این خطوط در اختیار کاربر قرار می دهد آشنا شوید:

اول از همه، ما اکنون به 3000 خط نیاز داریم تمدید سالانه ندارد. البته این ویژگی برای شرایط فعلی (شهریور 1400) این قانون وجود دارد و ممکن است در آینده تغییر کند.

خطوط 3000 پایه تحویل هستند و هزینه پیام های دریافت نشده به گیرنده را به حساب کاربر برمی گرداند.

ارسال پیامک از این خطوط قیمت مناسبی دارد و همچنین سرعت ارسال از 3000 سرشماری بالاست. همانطور که گفتیم این خطوط می توانند هزاران پیامک را در ثانیه پردازش کنند.

Lines 3000 قابلیت ارسال لینک را دارد که کاربر به راحتی می تواند آدرس سایت یا صفحه صفحه اینستاگرام خود را به صورت عمده برای تعداد زیادی از مشتریان ارسال کند.

استعلام 3000 خط از پیامک ملی!

برای استعلام 3000 از طریق شرکت ملی پیامک ابتدا باید پنل داشته باشید و سپس از داخل رابط کاربری پنل روی سفارش خط کلیک کنید.

خط سفارش و استعلام شماره پیامک 3000

در پنجره جدیدی که برای شما باز می شود شماره سفارش ضربه بزنید و وارد مرحله بعدی شوید. حالا در صفحه جدید باید شماره سفارشی یا غیر سفارشی یکی را انتخاب کن. پس تفاوت این دو خط در اپراتور 3000 چیست؟

تفاوت بین 3000 خط سفارشی و غیر سفارشی

خطوط سفارشی، خطوطی هستند که کاربران آنها اعداد را انتخاب می کنید. به عنوان مثال، می توانید چند رقم آخر شماره موبایل یا شماره محل کار خود را پس از شمارش 3000 سفارش دهید. خطوط غیر سفارشی اینها خطوط تصادفی هستند که ما برای شما انتخاب می کنیم، یعنی کاربر فقط خط را سفارش می دهد و برایش فرقی نمی کند که بعد از عدد 3000 چه اعدادی باشد!

خطوط 3000 امکان ثبت خطوط غیر سفارشی را ندارند و باید مطابق تصویر زیر 8 شماره اول از شعب را در پنل ملی پیامک انتخاب کرده و شماره مورد نظر خود را بعد از آن قرار دهید.خطوط سفارشی و غیر سفارشی

3000 خط سفارشی: رند و کوتاه

با توجه به اینکه خطوط هفت رقمی، هشت رقمی و نه رقمی نیاز به سرشماری 3000 دارد استعلام و مذاکره قیمت آیا پس از انتخاب توسط کاربر هیچ قیمتی نمایش داده نمی شود. تعرفه ها و هزینه های این خطوط نیاز به مذاکره دارد، بنابراین کاربر باید یک تیکت برای تیم پشتیبانی ارسال کند. در صورت رایگان بودن خط کاربر، قیمت محاسبه و به شما اطلاع داده خواهد شد.

اپراتور رند لاین 3000 در انحصار صداو سیما است و بیشتر شماره های آن قبلا گرفته شده است. پس اگر می خواهید از این اپراتور خط داشته باشید بهتر است یا خطوط 9 رقمی یا بالاتر را انتخاب کنید یا حتما قبل از سفارش برای استعلام بلیط ارسال کنید تا کار شما سریعتر انجام شود.

اگر خط انتخابی شما بالای 9 رقم باشد، پس از انتخاب خط و ثبت اعداد مورد نظر، هزینه برای شما محاسبه می شود. در صورت رایگان نبودن خطوط، اپراتور به شما اطلاع می دهد که خط را تغییر دهید و در صورت رایگان بودن خط، پس از پرداخت تا 24 ساعت خط شما فعال می شود.

خلاصه استعلام شماره پیامک 3000

خوب حالا که با مراحل استعلام شماره پیامک 3000 آشنا شدید، می توانید به راحتی از داخل پنل خودتان خط سفارش دهید و برای تیم ملی پشتیبانی تیکت ارسال کنید و سوال خود را در مورد رند هفت رقمی و غیر رقمی بپرسید. خطوط

همچنین در انتهای این متن در صورت داشتن هرگونه سوال با ما بنویسید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی سریعا به تمامی سوالات شما پاسخ دهد. همچنین می توانید آموزش های بیشتری را از YouTube و دستگاه ملی پیامک دنبال کردن.

راهنما و نحوه استعلام شماره پیامک 3000

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ پیامک ملی به شما امکان جذب، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام کنید و پیامک ارسال کنید در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *