مطالب آموزشی
ارسال پیام های متنی تبلیغاتی منطقه ای، تبلیغات بر اساس مکان

ارسال پیام های متنی تبلیغاتی منطقه ای، تبلیغات بر اساس مکان

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید مشتریان خود را در هر کجا که زندگی می کنند پیدا کنید؟ یا مثلا تبلیغات پیامکی خود را به جای انبوه به صورت منطقه ای ارسال کنید تا بتوانید بازاریابی دقیق و هدفمندتری برای کسب و کار خود داشته باشید؟! ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای شاید پاسخ سوال شما باشد، پس بیایید نگاهی دقیق تر به این روش بیندازیم و به یک پاسخ قطعی برسیم.

پنل ارسال پیامک چیست؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای باید پنل ارسال پیامکبیایید با هم آشنا شویم. پنل ارسال پیامک نرم افزاری آنلاین و تحت وب برای ارسال پیامک انبوه و دریافت پاسخ گیرنده است. در واقع پنل از دو خط کلی و اختصاصی تشکیل شده است.

خط عمومی بین چند کاربر مشترک یعنی توانایی دریافت پاسخ مشتری پس از هر ارسال را ندارد. این خطوط بیشتر برای اطلاع رسانی استفاده می شود. از طرفی خطوط اختصاصی تنها متعلق به یک کاربر است، بنابراین امکان دریافت پاسخ از مخاطب نیز برای خط اختصاصی تعریف شده است.

این خطوط اعم از دولتی یا خصوصی با شماره های مختلفی مانند 1000، 3000، 2000 و … در اختیار کاربران قرار می گیرد که هر کدام دارای اپراتور مجزا هستند اما توسط شرکت های ارائه دهنده پنل های پیامکی مانند پیامک ملی ارائه شده است.

پیامک ملی بر اساس دسترسی های مختلف مانند ارائه خدمات وب یا امکانات ارسال پیامک از روی نقشه، دارای 4 نوع پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری طراحی کرده است. به این ترتیب هر کسب و کاری با هر مقدار بودجه می تواند از تبلیغات پیامکی استفاده کند، بنابراین مهم نیست که چقدر می خواهید برای بازاریابی و جذب مشتری هزینه کنید، در هر صورت می توانید از تبلیغات پیامکی برای کسب شناخت و فروش بیشتر استفاده کنید.

پیامک منطقه ای چیست؟

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای از مهمترین مزایا و قابلیت های پنل پیامک می باشد. در واقع از این طریق می توانید به هر منطقه، محله یا حتی کوچه ای که بخواهید پیامک ارسال کنید. این ویدیو راهنمای کامل گام به گام برای ارسال پیامک های تبلیغاتی منطقه ای را ارائه می دهد.

بسیاری از کسب و کارها برای تبلیغ محله خود به شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند، بیلبوردهای کوچک اجاره می کنند یا شخصی را استخدام می کنند تا برای آنها تراکت توزیع کند! اما هیچ کدام از این روش ها به خوبی نوشتن و تهیه یک متن تبلیغاتی جذاب و ارسال آن به منطقه مورد نظر کار نمی کند.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای!

بنابراین مزایای این پیامک منطقه ای برای مشاغل چیست؟

در این قسمت به اختصار به امکاناتی که بهترین تعرفه ارسال پیامک محله برای شما فراهم کرده است اشاره می کنیم:

  • امکان ارسال پیامک تبلیغاتی محله ای در تمامی شهرهای ایران
  • جذب مشتریان ثابت و وفادار از طریق تبلیغات در مکانی خاص به صورت مستمر و برنامه ریزی شده
  • توزیع بودجه تبلیغات برای شروع تبلیغات در زمینه های خاص و توسعه پیامک گام به گام در سایر زمینه ها
  • ارسال پیامک انبوه و کد تخفیف به محله
  • از ارسال رایگان در محله خود اطلاع دهید
  • ارسال رونمایی از محصولات خاص با قیمت های بالا در تعدادی از محلات

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتیخب در این قسمت نوبت به نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای می رسد رابط کاربری ملی پیامک بیایید با هم آشنا شویم. برای این ارسال اول از همه باید پنل ارسال پیامک از این شرکت داشته باشید تا بتوانید سر بزنید نقشه یا بر اساس 5 رقم اول کد پستی به محله های مورد نظر خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه برای 17 شهر بزرگ ایران ارائه شده است. برای سایر شهرها امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی وجود دارد. همچنین می توانید بر اساس استان، از ماژول پیامک ارسال کنید منطقه مورد نظر استفاده کنید که در زیر هر سه روش را به تفصیل توضیح خواهیم داد.

اس ام اس، از نقشه اس ام اس بفرستید!

برای ارسال پیامک تبلیغاتی از منطقه ای روی نقشه، پس از ورود به رابط کاربری پنل، باید بر روی گزینه پیامک کلیک کنید. در صفحه جدید که نقشه بر روی تهران تنظیم شده است، ابتدا باید شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از بارگذاری نقشه شهر مورد نظر، محله یا محله های انتخاب شده را پیدا کرده و بر روی منطقه کلیک کنید. با انتخاب محله می توانید شماره شماره های همراه اول و ایرانسل منطقه را ببینید و تصمیم بگیرید که برای کدام یک پیامک ارسال کنید. البته برای هر دو امکان ارسال همزمان وجود ندارد و باید جداگانه اقدام کنید.

اما اگر شهر مورد نظر در نقشه های پیام رسان نیست از چه روشی باید استفاده کرد؟

ارسال پیامک منطقه ای از طریق کد پستی

برای شهرهای کوچکتر که نقشه آنها هنوز در سیستم پیام رسان تعریف نشده است همانطور که گفتم می توانید بر اساس محدوده کدپستی پیامک ارسال کنید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای بر اساس کد پستی باید ابتدا محله مورد نظر و سپس رنج کد پستی را انتخاب کنید. ابتدا 5 رقم پیدا کردن. حالا که 5 رقم اول را پیدا کردید وارد پنل شوید و ارسال کد پستی همراه اول یا ایرانسل را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب سرشماری متن پیامک را بنویسید. در قسمت ارسال ها عنوان مورد نظر را برای دسته بندی انتخاب کنید، سپس 5 رقم اول کد پستی محله مورد نظر خود را مطابق شکل زیر بنویسید و پس از تایید اپراتور، روی OK کلیک کنید تا پیامک برای کاربران ارسال شود.

منطقه مورد نظر و ارسال پیامک منطقه ای

همچنین می توانید پیامک منطقه ای را به تفکیک استان از قسمت ارسال کنید منطقه مورد نظر پنل ملی پیامک را دنبال کنید.

البته این بانک شماره همچنان در حال بارگذاری است و در حال حاضر شامل 17 شعبه در استان البرز، 18 شعبه در استان تهران و 11 شعبه از توابع استان، 20 شعبه در یزد و در نهایت 184 شعبه فرعی است. در مشهد!

تبلیغات منطقه ای را جدی بگیرید!

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ایارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای یکی از مهم ترین مزایا و قابلیت های پنل ارسال پیامک است که برای تبلیغات هدفمند کسب و کارهای مختلف پیشنهاد می شود. فرقی نمی کند کسب و کار شما چیست و چه محصولات و خدماتی ارائه می دهید، در هر صورت می توانید پیامک های تبلیغاتی را به مناطق مختلف ارسال کنید، کسب و کار خود را معرفی کنید و دسترسی بسیار آسانی به مخاطبانی داشته باشید که با برنامه ریزی دقیق می توانند مشتریان دائمی شما شوند. مشتریان را در هر کجا که زندگی می کنند با یک پیامک پیدا کنید و با پیامک آنها را تشویق به خرید محصول یا خدمات شما کنید.

برای ثبت نام و دریافت فوری پنل پیامک ملی می توانید با شماره 02163404 تماس گرفته و یا در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا با ارائه مدارک شناسایی خود به عنوان شخص حقوقی یا حقیقی بلافاصله پنل کسب و کار خود را داشته باشید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، در انتهای این متن برای ما بنویسید تا تیم پشتیبانی سریعا پاسخگو باشد.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ پیامک ملی به شما امکان جذب، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام کنید و پیامک ارسال کنید در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *