مطالب آموزشی
ارسال پیامک همتا به همتا با متن متفاوت برای هر مشتری + آموزش تصویری

ارسال پیامک همتا به همتا با متن متفاوت برای هر مشتری + آموزش تصویری

تا اینجا ، همه آنچه که ما درباره پیامک های انبوه گفته و نوشته ایم ، دقیقاً حاوی همان متنی است که با یک کلیک باورنکردنی به مشتریان منتقل می شود. اما اکنون می خواهم یک روش جدید به نام ارسال پیام متنی معرفی کنم. من می دانم که شما مشتاق یادگیری نحوه ارسال پیام متنی به هر فرد با متن متفاوت هستید ، خیلی سریع سراغ ابزاری می رویم که به شما امکان می دهد پیام متنی مربوطه را ارسال کنید ، به عنوان مثال پنل پیامک!

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامک در واقع یک نرم افزار مبتنی بر وب است که تنها با دسترسی به مرورگر و اینترنت بدون نیاز به دستگاه فیزیکی خاص قابل استفاده است. بنابراین می توانید با هر وسیله ای مانند تلفن همراه ، کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و … از پنل پیامک استفاده کنید در پنل پیامک می توان از ابزارهای مختلفی استفاده کرد. این ابزارها بر اساس 10 سال تجربه و نیاز شما در 4 پنل مختلف در سیستم پیام کوتاه ملی ارائه شده است. شما می توانید پنل مورد نیاز خود را با مشاوره کارشناسان فروش ملی پیامک انتخاب کنید. برای این کار کافی است با 02163404 تماس بگیرید.

ارسال پیامک همتا به همتا چیست و چه کاربردی دارد؟

همچنین ممکن است بخواهید برای هر یک از مخاطبین خود پیام متنی متفاوتی ارسال کنید. ارسال پیام های متنی همتا به همتا یا ارسال پیام متنی مربوطه دقیقاً نیازهای شما را برآورده می کند.
اگر با روش ارسال پیامک انبوه آشنا هستید ، می دانید که در این ماژول پیام کوتاه ، همیشه یک متن ثابت برای ارسال تنظیم می شود. (اگر می خواهید با تمام ویژگی های پنل پیامک آشنا شوید ، شما را به خواندن مقاله «پنل پیامکی چیست و چه کاربردی دارد؟“خواندن.)

قبل از انجام هر کاری ، یک ویدیو از ارسال پیام متنی در کانال پیشنهاد می کنم دستگاه پیام کوتاه ملی می بینیم که.

اما استفاده از پیامک های مربوطه کجاست؟

پیامک در مشاغل مختلف مانند بیمه ، فروشگاه های پوشاک ، رستوران ها ، شرکت ها و ادارات ، مدارس و دانشگاه ها ، تدریس خصوصی ، مشتریان صفحه اینستاگرام و … کاربردهای زیادی دارد. در اینجا چند نمونه از کاربردهای آن آورده شده است.

فروش محصول با ارسال پیامک:

فرض کنید یک بوتیک لباس دارید. بسته به سابقه خرید مشتریان ، ممکن است متوجه شوید که برخی از آنها بیش از شما تی شرت خریداری کرده اند و برخی دیگر همیشه به دنبال لباس هستند.

بسته به اطلاعاتی که در مورد علایق مشتریان خود دارید ، می توانید در صورت ورود بار جدید ، پیام متنی مربوطه را با توجه به سابقه مشتری ارسال کنید. به عنوان مثال ، برای کسانی که به دنبال طرح های مختلف تی شرت هستند ، پیامک زیر را ارسال کنید:

ما یک جفت تی شرت با طرح جوکر گذاشته ایم! برای مشاهده طرح و رنگ آن به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید.

https://www.instagram.com/shikmezon

اطلاع از والدین دانش آموزان با پیامک مربوطه:

به عنوان مثال ، برای گزارشات تحصیلی دانشجویان ؛ اگر معلم یا مدیر مدرسه هستید ؛ نیاز است که به طور دوره ای هر دانش آموز از وضعیت تحصیلی دانش آموز خود مطلع شود. بنابراین ، لازم است یک فایل Excel ایجاد کرده و با استفاده از ماژول ارسال پیامک همتا به همتا ، به کمک پنل پیامک برای والدین ارسال کنید.

پیامک همکار به همکاران برای کارکنان شرکت:

ارسال فیش حقوقی یا اطلاعات مربوط به میزان و اضافه کار کارمند یک شرکت که توضیحات و متن آن ممکن است برای هر کارمند متفاوت باشد. در این مورد نیز ارسال پیامک همتا به همتا ضروری است.

ارسال پیامک همتا به همتا با نام مشتری:

این برنامه برای همه مشاغلی است که سایت یا برنامه ای ندارند و می خواهند بدون استفاده از سرویس وب برای مشتریان خود پیامک ارسال کنند. سرویس وب به شما این امکان را می دهد تا بر اساس الگو و تنها با تعریف چند متغیر برای هر مشتری پیام متنی ارسال کنید. اگر می خواهید درباره خدمات وب بیشتر بدانید ، پیشنهاد می کنم مقاله «استفاده از خط سرویس مشترک (سرویس وب سرویس)“خواندن. اکنون ، من درباره ارسال براساس الگو و تفاوت بین ارسال متناظر بیشتر توضیح خواهم داد.

اکنون که با مفهوم و کاربرد پیامک مربوطه آشنا شدیم ، وقت آن است که وارد مرحله عملی و اجرایی شویم.

چند نمونه متن برای ارسال پیام های متنی همتا به همتا

به عنوان مثال ، من برای 3 مشتری پیامکی آماده کرده بودم که برای آنها ارسال کردم.

جناب آقای مظاهری
سفارش شما شامل دو حلقه 14 کابل TPI موجود است. جهت هماهنگی و ارسال با خانم قاسمی تماس بگیرید.

آقای سلطانی ، صبح بخیر
یک کارتن از 50 کانکتور زن و دو کانکتور کابل درجه 18 18 پین برای شما ارسال شد.

صبح بخیر آقای کاظمی
سفارش شما با شماره رهگیری 89652 به کشتیرانی ایران زمین ارسال شد.

چگونه می توانم برای هر یک از مشتریان خود پیامک اختصاصی ارسال کنم؟

برای هر فرد ارسال پیامک به همتا ، 2 روش برای ارسال یک ارسال واحد و مربوطه وجود دارد. اکنون ، هر یک از آنها را در زیر برای شما توضیح داده ام. پیشنهاد من استفاده از ماژول ارسال مربوطه در سیستم پیام کوتاه ملی است. در تابلوهای شرکتی و تجاری ، امکان مکاتبات متناظر تعریف شده است.

ارسال یک پیام کوتاه به مشتری

ارسال یک پیام کوتاه به مشتری

یک راه این است که یک پیام متنی منحصر به فرد برای هر مشتری به صورت جداگانه ارسال کنید. یعنی هر متن را جداگانه تایپ می کنیم و پس از تنظیمات نهایی ، دکمه ارسال را فشار می دهیم تا به مشتری مورد نظر برسیم.

این روش به ارسال پیام های متنی همتا به همتا به تعداد کمی پاسخ می دهد و مشکلی ندارد. اما مشکل اینجاست که ما می خواهیم برای 500 نفر پیامک متنی به همتا ارسال کنیم. بنابراین بیایید به راه حل دوم برویم.

ارسال متناظر یا ارسال پیام کوتاه به همتا

دومین و بهترین راه استفاده از پیام کوتاه است. برای انجام این کار ، ابتدا باید یک فایل Excel تنظیم کنید. فایل اکسل شما ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، شامل ستون شماره تلفن همراه و پیام متنی مربوطه برای هر فرد است.

فایل اکسل برای ارسال پیام های متنی همتا به همتا

پس از تنظیم فایل Excel ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در سیستم پیام کوتاه ملی و ماژول ارسال مربوطه بارگذاری کنید تا همه پیامک های شما با هم ارسال شوند.

آموزش ارسال پیام های متنی همتا به همتا

در پنل پیام کوتاه ملی ، در منوی ارسال ، گزینه ارسال مربوطه را مشاهده خواهید کرد.پنل ملی پیام کوتاه صفحه اصلی

اگر روی آن کلیک کنید وارد صفحه زیر می شوید.آموزش ارسال پیام های متنی همتا به همتا

در قسمتی که با شماره یک مشخص کردم ، باید خطی را که می خواهید پیام های متنی شما با آن ارسال شود انتخاب کنید.
روی انتخاب فایل (شماره 2) کلیک کنید و فایل اکسل را که قبلاً آماده کرده اید بارگذاری کنید. (توجه داشته باشید که فایل اکسل شما باید با آنچه در بالا توضیح دادم مطابقت داشته باشد.)

پس از بارگذاری فایل ، روی دکمه ارسال کلیک کنید و کار تمام است.

برای دریافت گزارش ارسال پیامک همتا به همتا و اطلاع از اینکه کدام پیامک به مشتری رسیده و کدام پیام نداده است ، به قسمت پیام ها بروید و گزارش کامل پیامک را از گزینه ارسال شده دریافت کنید.بارگذاری فایل اکسل

ارسال پیام های متنی همتا به همتا و تفاوت ارسال آنها بر اساس الگوها

برخی افراد ارسال پیامک الگو دار را با پیام متناظر اشتباه می گیرند ، اما باید به شما بگویم که این دو مورد کاملاً متفاوت هستند و نحوه ارسال آنها متفاوت است.

برای ارسال بر اساس الگو ، باید یک وب سایت ، برنامه یا نرم افزار داشته باشید تا بتوانید با استفاده از یک سرویس وب و تعریف متغیر برای مشتریان خود پیام متنی ارسال کنید.

حال منظور از تعریف متغیر چیست؟
به متن پیامک زیر توجه کنید تا بتوانم آن را برای شما توضیح دهم.

سلام آقای فرهودی
سفارش شما با شماره سریال 2314 تحویل داده شد.
گروه صنعتی داراب اصل

اگر بخواهیم یک پیام متنی مشابه متن بالا برای همه مشتریان ارسال کنیم ، مواردی مانند نام خانوادگی ، شماره سریال و نام حمل و نقل تغییر خواهد کرد. این برخلاف پیامک های همتا به همتا است.

متغیری را در ارسال پیام متنی بر اساس الگو تعریف کنید

بجای فرهودی ما اجازه می دهیم {0}

بجای 2314 ما اجازه می دهیم {1}

بجای سرمایه، پایتخت ما اجازه می دهیم {2}

در نهایت متن پیام متنی به چیزی که ما آن را الگو می نامیم تغییر می کند.

آقای {0} سلام
سفارش شما با شماره سریال {1} تحویل بار {2} شد.
گروه صنعتی داراب اصل

در حال حاضر ارسال پیام های متنی برای همه مشتریان بر اساس مشخصات منحصر به فرد آنها بر اساس این الگو و از طریق پنل کاربری وب سایت ، برنامه یا نرم افزار ما بسیار آسان است. (در اینجا من سعی کردم به طور کلی در مورد ارائه بر اساس الگو توضیح دهم. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید ، مقاله را بخوانید آموزش ارسال پیام های متنی بر اساس الگوها خواندن.)

برنامه های ارسال پیامک از طریق الگو (الگو)

خوب ، همانطور که مشاهده می کنید ، در ارسال پیامک بر اساس الگو ، متن پیامک ثابت است و فقط متغیرها تغییر می کنند. اما در ارسال همتا به همتا ، می توانیم یک متن کاملاً متفاوت برای هر مشتری ارسال کنیم. به عنوان مثال ، همزمان و با یک کلیک ، پیام های متنی کاملاً متفاوتی را به هر سه مخاطب که در زیر می بینید ارسال کنید.

جناب آقای رامین احمدی
تولدت را تبریک می گویم.
با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و خانواده محترمتان
شرکت پرسن پلیمر

سلام آقای سلیمی
سفارش شما با موفقیت در سیستم ثبت شده است. برای تکمیل اطلاعات کاربری خود ، لطفاً روی پیوند زیر کلیک کنید.

صبح بخیر خانم باقری
همایش نحوه کسب درآمد از بازار سهام فردا ساعت 14 در دانشگاه تهران برگزار می شود.

خلاصه و نتیجه گیری

در پایان ، من یک پیشنهاد برای شما دارم. اگر تعداد کمی مشتری دارید و تازه کار خود را شروع کرده اید ؛ می توانید از ارسال مربوطه برای ارسال پیام های متنی که در آن فقط متغیر تغییر کرده است (مثال بالا) برای انجام کار خود استفاده کنید.

اما اگر کسب و کار شما در حال پیشرفت است و تعداد کاربران شما روز به روز در حال افزایش است ، حتماً سایتی برای خود ایجاد کنید تا از سرویس وب پیامکی استفاده کنید و پیامک ها را بر اساس الگوهای بدون دردسر و تلاش بیشتر برای همه مشتریان پیامک ارسال کنید.

اگر در حال حاضر به یک سایت فکر می کنید و ذهن شما پر از سوالات در مورد سرویس وب است ، تماس بگیرید 02163404 برای راهنمایی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *