مطالب آموزشی
ارسال پیامک به دندانپزشکان + بانک شماره همراه پزشکان 1400

ارسال پیامک به دندانپزشکان + بانک شماره همراه پزشکان 1400

گروه های شغلی مختلف با جامعه دندانپزشکی مرتبط هستند که برای فروش محصولات و خدمات خود نیاز به تبلیغات دارند. روش های بازاریابی و جذب مشتری کم نیست. ملی اس ام اس با ارائه پنل ارسال پیامک به دندانپزشکان شرایطی را برای صاحبان مشاغل مرتبط با جامعه دندانپزشکی مانند پروتزهای دندانی ، جراحان دهان و فک و صورت فراهم کرده است تا بتوانند فقط برای این گروه هدف تبلیغ کنند. بریم سراغ مقاله.

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیام کوتاه یا سیستم پیامک یک برنامه آنلاین و اینترنتی برای ارسال پیامک انبوه است. از پنل پیامک فقط با دسترسی به اینترنت و بدون نیاز به دستگاه فیزیکی خاصی می توان استفاده کرد. با دسترسی به این پنل ، کاربر علاوه بر ارسال پیامک های تبلیغاتی به شماره های خود ، می تواند از بانک شماره ایرانسل بهروز و همراه اول ، بانک شماره تجارت ، به ویژه برای ارسال پیامک به دندانپزشکان نیز استفاده کند.

نحوه ارسال پیامک به دندانپزشکان

اکنون که می دانید پنل ارسال پیامک چیست ، زمان بازاریابی پیامکی فرا رسیده است. ساده ترین و کم هزینه ترین روش تبلیغات و بازاریابی برای جامعه دندانپزشکی ارسال پیامک و استفاده از این بازاریابی است ، زیرا تعداد زیادی پیام کوتاه را در مدت زمان کوتاهی ارسال می کند و هزینه زیادی ندارد. به عنوان صاحب مشاغل مرتبط ، می توانید مارک تجاری را برای دندانپزشکان ارسال کرده و محصولات خود را به دندانپزشکان معرفی کنید.

پنل های شرکتی و تجاری سیستم ملی پیام کوتاه دارای ابزارهای ارسال پیامک به اصناف و مشاغل هستند ، اما بر اساس سیستم پیام کوتاه ملی ، نحوه ارسال پیام کوتاه به دندانپزشکان را در زیر توضیح خواهیم داد. اول از همه ، فیلم آموزشی ارسال پیامک به بانک صنفی و شماره های تجاری در کانال دستگاه پیام کوتاه ملی دیدن.

برنامه های ارسال پیام متنی به دندانپزشکان

با استفاده از سیستم پیام کوتاه ملی ، می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را برای اهداف مختلف به دندانپزشکان ارسال کنید. در ادامه ، در مورد ارسال پیامک های اطلاعاتی پزشک به بیمار نیز توضیح خواهم داد.

برای فروش محصول پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

سیستم ملی پیامک ، بانک ، شماره تلفن همراه پزشکان در زمینه های مختلف پزشکی را که در سال 1400 به روز شده است ، گردآوری کرده است. بنابراین می توانید با ارسال پیامک به دندانپزشکان ، لیست محصولات یا خدمات خود را به راحتی به این گروه شغلی معرفی کنید.

پزشک یا جراح خود را از طریق پیامک مطلع کنید

هر بیمارستان یا کلینیک پزشکی ممکن است لازم باشد اخبار مهم را به پزشک خود اطلاع دهد ، یکی از راههای سریع و آسان برای برقراری ارتباط ، ارسال پیامک به دندانپزشکان است.

فروش مطب با ارسال پیامک به دندانپزشکان

صاحبان ساختمانها و کلینیک پزشکان می توانند اطلاعاتی را به دندانپزشکان ارسال کرده و اطلاعات مطب دندانپزشکی را به آنها اطلاع دهند. بهترین راه برای خالی نگه داشتن مطب دندانپزشکی ارسال پیامک های تبلیغاتی است.

اطلاع رسانی کنفرانس پزشکی به دندانپزشکان

سازمان دهندگان کنفرانس پزشکی می توانند با پزشکان یا دندانپزشکان با استفاده از پنل پیامک ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب علاوه بر ارتباط مستقیم با پزشکان ، هزینه مناسبی نیز دارد. با توجه به اینکه در بالا در مورد به روز رسانی بانک شماره نوشتم ، پس این روش هدفمند بسیار دقیق است.

مزایای ارسال پیامک به دندانپزشکان

اکنون که با این روش مقرون به صرفه آشنا شده اید ، خوب است کمی در مورد مزایای بازاریابی پیامکی بدانید. به همین دلیل ، ما مروری کوتاه بر مهمترین مزایای ارسال پیامک به دندانپزشکان داریم.

هزینه مناسب و سرعت بالای تبلیغات

مهمترین معیار و عامل ارسال پیامک به دندانپزشکان با پنل ملی پیامک هزینه و تعرفه مناسب آن است. پیام کوتاه ملی با ارائه 4 نوع پنل ، نرخ های متفاوتی را برای صاحبان مشاغل آماده کرده است. شما می توانید بر اساس حجم پیام های ارسالی ، بودجه تبلیغات و هدف پیامک خود ، بهترین پنل را انتخاب کنید و یک پیامک تبلیغاتی به بازار هدف خود ، دندانپزشکان ارسال کنید. در همین حال ، بانک شماره تلفن به روز رسانی 1400 در پنل های شرکتی و تجاری قرار دارد.

از سوی دیگر ، ارسال پیامک های انبوه به تعداد زیاد نه تنها هزینه قابل قبولی دارد ، بلکه در وقت و انرژی شما نیز صرفه جویی می کند تا بتوانید بدون نیروی انسانی سریعتر تبلیغات را انجام دهید.

مسیر تبلیغات را مشخص کنید

با استفاده از ابزار منطقه مورد نظر و ارسال پیام متنی به گروه صنفی ، فقط به گروه مورد نظر خود ، دندانپزشکان پیام می دهید. در نتیجه زمان بیشتری را صرف تمرکز بر بازار می کنید و قطعاً نتایج بهتری خواهید گرفت.

ارسال پیامک به پزشکان

فقط به یاد داشته باشید که متن پیام شما باید کوتاه و شیرین باشد تا یک پیامک گروهی به پزشکان ارسال شود. آدرس سایت یا شماره تلفن را در انتها قرار دهید تا بلافاصله پس از مشاهده پیامک با شما تماس بگیرد.

مشاوره ملی پیام کوتاه مسیر تبلیغات کار شما را آسان تر می کند!

پیام کوتاه ملی با سالها تجربه در زمینه ارائه پنل پیامک در این سالها با برندهای مختلف بوده است. ارسال پیامک به اصناف و مشاغل بهترین راه برای ارسال پیامک به دندانپزشکان استبه

صاحبان مشاغل که با سایر گروه های شغلی کار می کنند می توانند از ابزارهای منطقه مورد نظر برای ارسال پیامک به کلاس و شغل مورد نظر خود و ارسال پیامک به شغل مورد نظر خود استفاده کنند.

برای دریافت پنل ، می توانید با 02163404 تماس بگیرید و از تیم فروش ما برای بازاریابی پیامکی ، ارسال پیامک تبلیغاتی و غیره کمک بگیرید.

چند نمونه متن برای ارسال پیامک به دندانپزشکان

به عنوان مثال ، متنی را برای ارسال به پیامک برای دندانپزشکان معرفی می کنم و با شما به اشتراک می گذارم.

10 درصد تخفیف برای خرید تجهیزات دندانپزشکی ، مواد ، ابزار و …
کد: CRMIE971Y237
اعتبار: 16 جولای
ثبت سفارش از لینک زیر:
https://b2n.ir/938695

سلام
جناب آقای دکتر نوروزی
زمان جراحی ایمپلنت برای بیمار شما به نام “علی” با شماره پرونده 346663 در بیمارستان سلامت در 16 تیر ساعت 10 صبح است.
لطفا به موقع باشید

دندانپزشک عزیز ،
برای فروش و اجاره مطب در بهترین منطقه و کلینیک های پزشکی شهر خود از ما بخواهید. املاک هاشمی
مشاوره = ارسال شماره 1

“کنفرانس جامع بین المللی دندانپزشکی زیبایی در جزیره زیبای کیش”
اطلاعات بیشتر به زودی برای هماهنگی حضور شما در کنفرانس برای شما ارسال می شود ، دکتر عزیز.

آموزش ارسال پیامک به دندانپزشکان

برای شروع ارسال پیامک به دندانپزشکان ، باید پنل را وارد کرده و روی قسمت مورد نظر در قسمت ارسال کلیک کنید.

منطقه ، پیامک های ملی هدفمندپس از خواندن توضیحات لازم در کادر زرد ، روی New Post کلیک کنید.

نحوه ارسال پیامک منطقه ای ، هدفمنددر پنجره جدید و قسمت عنوان ، یک کلمه کلیدی وارد کنید. عنوان پیامک به شما کمک می کند تا پیام های ارسال شده را دسته بندی کنید. البته این عنوان برای گیرنده ارسال نمی شود. در قسمت فرستنده ، شماره ای را که می خواهید از طریق آن برای مشتری پیام ارسال کنید ، وارد کنید. سپس نحوه ارسال تصادفی یا متوالی را انتخاب کنید.عنوان ارسال پیامک تبلیغاتی

به پایین و پایین صفحه بروید بانک مشاغل ، اصناف و صاحبان صنایع برای بازکردن زیر پوشه های پزشکی کلیک کنید. برای انتخاب دندانپزشکان در زیرگروه های پزشکی ، روی گزینه Doctors کلیک کنید.

بانک شماره تلفن همراه پزشکاندر مرحله بعد ، متن پیامک را بنویسید. سپس به صفحه بعدی بروید تا پنجره جدیدی باز شود. در پنجره جدید ، حتماً میزان پیامک ، تعداد صفحات پیامک ، هزینه ارسال را بررسی کنید. پس از بررسی مقادیر مختلف ، زمان ارسال پیامک به دندانپزشکان را انتخاب کنید تا پیام شما در زمان و تاریخی که تعیین کرده اید ارسال شود.

نمونه متن برای ارسال پیامک به دندانپزشکاناگر پیام متنی شما حاوی کلمات فیلتر شده است ، با پشتیبانی تماس بگیرید. اپراتور به شما اطلاع می دهد که متن پیام را ویرایش کنید. سپس دوباره به دندانپزشک پیام دهید.

خلاصه و نتیجه گیری

در نهایت ، من یک پیشنهاد جالب برای شما دارم. اگر تعداد کمی از مراجعه کنندگان دارید و می خواهید با پزشکان بیشتری ارتباط برقرار کنید. از ماژول منطقه ، مورد هدف از سیستم پیام کوتاه ملی برای داشتن تبلیغات هدفمند برای دندانپزشکان استفاده کنید.

اگر می خواهید با رشد کسب و کار خود به صنعت مراقبت های بهداشتی کمک کنید و سوالات زیادی در ذهن شما وجود دارد ، تماس بگیرید 02163404 برای راهنمایی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *