مطالب آموزشی
ارسال پیامک بر اساس کد پستی ، تبلیغات در مناطق مختلف

ارسال پیامک بر اساس کد پستی ، تبلیغات در مناطق مختلف

در این مقاله قصد داریم در مورد ارسال پیامک بر اساس کد پستی صحبت کنیم.

ارسال رایگان محصولات مختلف یا تخفیفات همیشه بهانه خوبی برای جذب مشتری است ، اما هر یک از آنها باید بر اساس یک برنامه خاص باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید محصولات را به صورت رایگان ارسال کنید ، باید به گونه ای برنامه ریزی کنید که مقرون به صرفه باشد ، یا به عنوان مثال ، شما باید بودجه و چارچوب خاصی برای تخفیف داشته باشید. بنابراین راه هایی که می توانیم این کار را انجام دهیم چیست؟

یکی از اولین انتخابهایی که شما به عنوان صاحب مشاغل تبلیغاتی محلی دارید! اما چگونه؟ راه حل ارسال پیامک بر اساس کد پستی البته قبل از آن باید پنل پیامکی داشته باشید.

پنل پیامکی چیست؟!

اساساً پنل ارسال پیامک یکی است نرم افزار آنلاین با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی به راحتی قابل استفاده است. با موبایل ، رایانه لوحی یا رایانه می توانید به راحتی در هر مرورگری به پنل دسترسی داشته باشید و می توانید راه اندازی کنید ارسال پیامک تبلیغاتی و حتی بازخورد مشتری را دریافت کنید. از طرف دیگر ، پنل مزایای بیشتری برای تبلیغات محلی به شما می دهد ، یکی از آنها قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به مناطق مختلف است.

تبلیغات را بر اساس منطقه انجام دهید

پنل پیامکی ویژگی ای را در اختیار کاربران خود قرار داده است که به آن ارسال پیامک (SMS) می گویند که شامل ارسال از روی نقشه و ارسال پیامک بر اساس کد پستی است.

اگر ساکن 17 کلان شهر بزرگ ایران مانند تهران ، مشهد ، اصفهان ، تبریز و … هستید ، می توانید با کمک ابزار پیام پیامک تبلیغاتی را از روی نقشه برای مخاطبان ارسال کنید.

در غیر این صورت ، برای شهرهای کوچکتر ، می توانید از قابلیت ارسال پیامک از طریق کد پستی استفاده کنید. یعنی محدوده کد پستی منطقه یا مناطق مورد نظر خود را پیدا کرده و سپس از طریق رابط کاربری سیستم ملی پیام کوتاه به آن مناطق پیامک ارسال کنید.

خوب حالا یک سوال مهم ، این ارسال منطقه ای چه مزایایی دارد؟

چرا باید از ارسال پیامک از طریق کد پستی استفاده کنیم؟

اولین مزیت ارسال پیام متنی با کد پستی این است که می توانید تبلیغات پیامکی خود را به دسته های کوچکتر تقسیم کرده و به اصطلاح بازار هدف را به تبلیغات دقیق تر محدود کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی می تواند برنامه ریزی شده باشد و برای مشاغل با بودجه محدودتر توصیه می شود. به این ترتیب می توانید هر هفته به یک یا چند محله پیامک ارسال کنید ، هفته آینده به مناطق بعدی بروید و خیلی سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

شما می توانید از مزایایی مانند ارسال رایگان برخوردار باشید که فقط برای منطقه شما مقرون به صرفه باشد و با ارسال پیامک انبوه با کد پستی به همه نقاط برسید.

ارسال پیامک با استفاده از کد پستی کد تخفیف نیز توصیه می شود. به این ترتیب می توانید فقط به یک محله کد تخفیف بدهید یا حتی قبل از ارسال پیامک انبوه ، ابتدا آن را در یک یا چند محله آزمایش کنید و اگر بازخورد خوبی داشت ، آن را به صورت عمده ارسال کنید.

با استفاده از این حساب ، ارسال پیامک در قالب مناطق ، فهرستی از مخاطبان را در اختیار شما قرار می دهد که به زودی مشتریان دائمی و واقعی شما خواهند شد. فقط باید توجه این گروه را به خوبی جلب کنید ، برنامه خاصی برای برندسازی داشته باشید و طبق اصول بازاریابی پیامکی برای آنها پیامک ارسال کنید.

تفاوت بین ارسال پیامک کد پستی و ارسال bts؟!

احتمالاً اگر کمی بیشتر در مورد بازاریابی پیامکی اطلاعات دارید ، سوالی که به ذهن شما خطور می کند این است که تفاوت ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال ایرانسل منطقه ای یا ارسال آن از برج BTS در چیست؟

  • ارسال برج ایرانسل همانطور که از نامش مشخص است فقط شامل شماره های ایرانسل می باشد.
  • حداقل ارسال از دکل ایرانسل برای 50 هزار نفر و شامل اعداد کمتر از این نمی شود.
  • برای ارسال از طریق برج ایرانسل ، باید فرم موارد مربوطه را تکمیل کرده و حداکثر سه روز قبل از ارسال به تیم پشتیبانی ارسال کنید.
  • امکان ارسال از طریق BTS برای هشت شب هیچ ب dimensionعدی وجود ندارد.
  • این ابزار پیامک های شما را فقط به سیم کارت هایی ارسال می کند که طی دو هفته گذشته از برج منطقه مورد نظر شما آنتن دهی شده است.

با وجود شرایطی که ذکر کردم ، یک پیام متنی از طریق کد پستی به تبلیغات محله ای بهتر است علاوه بر ایرانسل ، شماره های همراه اول را نیز شامل شود.

ارسال پیامک از طریق کد پستی

خوب حالا یک سوال بسیار مهم! در صورت عدم دسترسی کاربر به کد پستی محلات مورد نظر ، نحوه ارسال پیامک براساس کد پستی چگونه است؟

کد پستی را پیدا کنید

ساده ترین راه این است که کد پستی را از طریق سیستم شرکت ملی پست ایران بیابید. پس از بازدید از اولین سایت ، شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس منطقه ، خیابان ، کوچه یا حتی خانه مورد نظر خود را بر روی نقشه بیابید. پس از انتخاب on اطلاعات واحد برای داشتن کد پستی هر واحد ، کوچه یا خانه ای که می خواهید کلیک کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی از پیامک ملی

خوب ، اکنون که از رنج کد پستی محله یا کوچه مورد نظر خود رنج می برید ، بیایید به سراغ ارسال پیامک بر اساس کد پستی (بر اساس محیط کاربری سیستم ملی پیامک) برویم. در ویدئوی زیر آن صفحه دستگاه پیام کوتاه ملی در اینجا نحوه ارسال کد پستی مرحله به مرحله آمده است.

ابتدا رابط کاربری سیستم را وارد کرده و سپس از قسمت اول بین همراه اول و ایرانسل یکی را انتخاب کنید. در صفحه ای که برای شما باز می شود ، متن مورد نظر خود را بنویسید و در قسمت عنوان ، عبارتی را بنویسید که به شما کمک می کند پیام را در قسمت ارسال شده دسته بندی کنید. این عنوان برای کاربر ارسال نشده است و فقط برای منظم بودن پیام های شماست!

می توانید ارسال کنید تصادفی یا متوالی انتخاب کنید که از اعداد به صورت تصادفی ارسال شود یا یک ردیف را همزمان انتخاب کنید. اگر پست شما به صورت متوالی بود ، حتماً سطری را انتخاب کنید که پیامک باید برای آن به شماره های آن برود و سپس به مرحله بعدی بروید.

در این مرحله ، تعداد شماره های منطقه نمایش داده می شود که در صورت تأیید ، با تأیید و رفتن به مرحله بعد ، می توانید تمام ورودی ها را بررسی کرده و سپس روی ارسال کلیک کنید تا پیامک بر اساس محدوده کد پستی انتخابی شما ارسال شود. برای همان محله یا محله ها

ارسال پیامک از طریق کد پستی را خلاصه کنید

ارسال پیامک بر اساس کد پستیدر این مقاله ما ارسال صفر تا صد پیامک بر اساس کد پستی و البته نحوه یافتن کد پستی بر اساس مناطق و محله های مختلف شهر را به تفصیل توضیح دادیم تا دیگر بهانه ای برای پیامک تبلیغاتی را بر اساس محله شروع کنید.

برای دریافت سیستم می توانید در سایت پیام کوتاه ملی ثبت نام کنید یا با 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و شما بلافاصله تبلیغات پیامکی خود را شروع کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی ، تبلیغات در مناطق مختلف

به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید؟ پیامک ملی به شما امکان جذب ، حفظ و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *