سامانه پیامک LANDSMSچیست ؟

سامانه پیامکLANDSMSچیست ؟ 

سامانه پیامک یک نرم افزار تحت وب است که توسط یک اکانت ( نام کاربری و رمز عبور ) و بستر اینترنت امکاناتی جهت ارسال و دریافت پیامک به طرق مختلف در اختیار کاربر قرار می‌گیرد ، همانند یک اکانت ایمیلمثلا Gmail  که از طریق یک اکانت و وب سایت مثلا Gmail.com شما می‌توانید ایمیل ارسال کرده و ایمیل های دریافتی خود را مطالعه کنید به همین شکل از طریق اکانتی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم و وب سایت landsms.irيا با آدرس عددي آي پي 185.4.28.180می‌توانید پیامکارسالکرده و پیامک های دریافتی خود را مطالعه نمایید. بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی ( مانند خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 و... ) با روش های گوناگون پیامک ارسال نمایید.

 

 

 

 

 

 

ارسالپیامک مطمئن ترین ، سریع ترین و ارزانترین راه برای اطلاع رسانی ، تبلیغات و نظرسنجی می باشدسامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب می باشد که از طریق آن می توان ارسال و دریافت انبوه يا هوشمند را در یک زمان ، بدونهیچ تجهیزاتی با هزینه کمتر از موبایل انجام دادهمانطور که برای ارسال پیامک با تلفن همراه ، 1- گوشی 2- سیم کارت و 3- اعتبار ضروری می باشد ، برای ارسال پیامک از طریق اینترنت نیز به 1- نرم افزار 2- شماره مجازی و 3- اعتبار یا همان شارژ پیامک نیاز است.


نرم افزار عبارتست از یک برنامه تحت وب یا ویندوز که امکانات متفاوتی از جمله ارسال و دریافت پیامک را در اختیار کاربر قرار می‌دهدشماره مجازی که می تواند از 6 تا 14 رقم باشد. تعداد ارقام شماره هیچ تاثیری در ارسال و دریافت پیامک ندارد اما بخاطر سپاری شماره های رند راحت تر است. مثلا 100009 یک شماره 6 رقمی رند است.

کابرد سامانهLANDSMSچیست؟

سامانه LANDSMSامکاناتی را جهت ارسال انبوه پیامک های تبلیغاتی به کل مناطق کشور ( به تفکیک استان ، شهر ، ناحیه ، کد پستی و محله ) فراهم نموده است ، ارسال به مشاغل و اصناف ، ارسال زمانبندی شده ، ایجاد انواع مسابقه و نظرسنجی ، ارسال هوشمند جهت اطلاع رسانی و... نیز از دیگر امکانات این سامانه می‌باشد

فرم تماس ما


اطلاعات تماس

   پست الکترونیک : info@LANDSMS.ir -

 LANDSMS@yahoo.com

  آدرس دفتر مرکزی :اصفهان میدان جمهوری خیابان فروغی  (پذیرش ارباب رجوع با وقت قبلی )

 شماره  تماس : 0913-888-0-285
 کد پستی :  81387-13696