نیاز های نماینده برای شروع به کار

نیاز های نماینده برای شروع به کار

اشخاص یا شرکت هایی که قصد دارند، این تجارت را به صورت حرفه ای و به عنوان شغل اول خود برگزینند، با یک سری نیازها مواجه می شوند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • یک دفتر کار برای برگزاری جلسات و ملاقات های حضوری
  • یک سایت جامع که اطلاعات مرتبط با سامانه های ارسال پیامک، در آن درج شود که کاربران بتوانند اطلاعات و تعرفه ها را به راحتی مشاهده کنند.
  • کامپیوتر یا لپ تاپ متصل به اینترنت
  • خط تلفن
  • و در آخر یک پنل نمایندگی مستقل ارسال پیامک

شروع این تجارت پرسود با انجام موارد ذکر شده، لازمه صرف وقت و هزینه نسبتا بالایی است، که لزوما این راه بیش تر به افراد یا شرکت هایی پیشنهاد می شود که در حال حاضر با تعدادی مشتری بالقوه و پایبند در زمینه فعالیت خود، سروکار دارند.

برای مثال فرض کنید شما دارای یک سایت تبلیغاتی هستید که روزانه افراد زیادی از سایت شما بازدید می کنند و در آن عضو می شوند و تبلیغات خود را در سایت شما درج می کنند، حال کافی است که تبلیغ سامانه ارسال پیامک خود را، در سایت خودتان انجام دهید.

تجارت با کمترین هزینه: در این میان افرادی که میخواهند این تجارت را به عنوان شغل دوم، حتی با کمترین هزینه انتخاب کنند، می توانند نیازهایشان را تنها با یک کامپیوتر یا لپ تاپ متصل به اینترنت، یک خط تلفن و پنل نمایندگی مستقل تامین کنند، حتی نیازی به دفتر کار هم ندارند.

البته به این نکته باید اشاره کنیم که نیاز های ذکر شده فقط برای مدت زمان محدودی جواب گوی کار آنها می باشد و با جذب کاربران بیشتر شما نیاز به ارائه پشتیبانی بیشتر به کاربران خود دارید. که این امر با کسب درآمد در این مدت زمان محدود از همان کاربران امکان پذیر می باشد. شایسته است این پیام را به شما عزیزان برسانیم، افراد زیادی هستند که با همین امکانات ناچیز و ابتدایی از موفقیت های چشم گیری در این زمینه برخوردار می باشند.

بعد از فراهم کردن موارد ذکر شده، کافی است شروع کنید!

فرم تماس ما


اطلاعات تماس

   پست الکترونیک : info@LANDSMS.ir -

 LANDSMS@yahoo.com

  آدرس دفتر مرکزی :اصفهان میدان جمهوری خیابان فروغی  (پذیرش ارباب رجوع با وقت قبلی )

 شماره  تماس : 0913-888-0-285
 کد پستی :  81387-13696