دلیل شکست نمایندگان پیامک

دلیل شکست نمایندگان پیامک

حتما تبلیغات زیادی در زمینه کسب درآمد از طریق اینترنت در سایت های مختلف مشاهده کرده اید و شاید خودتان از قبل، در این زمینه تجاربی را کسب کرده باشید.همانطور که می دانید شعارهای تبلیغاتی زیادی در این زمینه وجود دارد که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

"با کمترین هزینه درآمد میلیونی کسب کنید"

"شغل دوم درآمد شغل اول"و...

ما به شما این حق می دهیم که این قبیل شعارها بسیار وسوسه انگیز هستند، اما سوالی اینجا مطرح می شود که شاید ذهن خیلی از افراد را به خود مشغول می کند، اینکه: چرا با این همه تبلیغات قاطعانه، همه افراد نمی توانند در این نوع تجارت فعالیت کنند و از همه مهمتر پس از مدت زمان کوتاهی از شروع فعالیت خود با شکست مواجه می شوند؟

واقعا دلیل چیست؟

 برای شما مثالی می آوریم:

 در نظر بگیرید از هر طریقی (تبلیغات، بازاریابی و ...) اطلاعاتی به شما داده شده است، که فعالیت در زمینه پنل نمایندگی ارسال پیامک، در آمد بسیار بالا با کمترین هزینه را دارا می باشد.خوشبختانه این اطلاعات صحیح است و افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و از درآمدهای میلیونی برخوردار هستند، ولی به دلیل کامل نبودن اطلاعات شما و با در نظر نگرفتن حق خطا کردن در این حیطه برای خود، با یک تصور بسیار ایده آل وارد بازار کار شده و پس از مدت کوتاهی که با برخی از مشکلات رو به رو می شوید، متوجه می شوید تصوراتی که در ذهن خود داشته اید به راحتی برآورده نخواهد شد و متأسفانه دل سرد شده و دست از کار خواهید کشید.

 دلایل بسیاری وجود دارد ولی بزرگترین دلیلی که می توان به آن اشاره کرد، مطرح نکردن تمام حقایق آن کار یا تجارت جدید است. با این وجود اشخاصی که میخواهند وارد آن تجارت شوند، تصور این را دارند که به راحتی می توانند بعد از شروع به کار در کمترین زمان، آن شعارهای تبلیغاتی را به حقیقت تبدیل کنند.

این کار امکان پذیر است، ولی باید برای طراحی برنامه کاری به اندازه کافی درمورد آن تحقیق کنید و پس از تحلیل، بررسی و مشاوره با کارشناسان مجرب و با تجربه آن کسب و کار، با دید باز و اطلاعات کامل وارد آن تجارت شوید.

برای آغاز فعالیت در این زمینه ما به شما این توصیه را می کنیم که، تمامی اطلاعات کافی را از مشاوران و افراد مجرب در این زمینه برانگیزید تا شاهد موفقیت های روزافزون خودتان باشید.

 

فرم تماس ما


اطلاعات تماس

   پست الکترونیک : info@LANDSMS.ir -

 LANDSMS@yahoo.com

  آدرس دفتر مرکزی :اصفهان میدان جمهوری خیابان فروغی  (پذیرش ارباب رجوع با وقت قبلی )

 شماره  تماس : 0913-888-0-285
 کد پستی :  81387-13696